suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Komentarze do Odpowiedzą za rozbój

...kolesiostwo i korupcja. - 2019-04-16 07:55:31
Suwalskie organy ścigania to kolesiostwo i korupcja, czego przykładem jest istnienie zorganizowanej grupy przestępczej gdzie na dzień 03.10.2013r liderem był Andrzej Tyczkowski funkcjonariusz KMP w Suwałkach. Policjant ten po wzięciu w łapę od polityka Platformy Obywatelskiej dokonał czynnej napaści i zastraszenia świadka w miejscu zamieszkania oraz kradzieży na szkodę osób trzecich. Prokurator Hanna Kuzminska z Prokuratury Rejonowej w Suwałkach kryjac cala grupe odmawia ich ścigania na podstawie Art.17&1 pkt.6 kpk. chociaż przestępstwo korupcji, fałszowania dokumentacji policyjnej, czynnej napaści celem zastraszenia świadka nie jest przedawnienie. Hanna Kuzminska poprostu kryje fakt że w skład grupy wchodzą suwalscy prokuratorzy stąd sprawę wyciszyla. Prokurator Prokuratury Okręgowej w Suwlkach Hanna Lewczuk po otrzymaniu zawiadomienia w sprawie Prokuratury Rejonowej w Suwałkach (Hanny Kuzminska), dokonała wstrzymnia rozpoznania zawiadomienia, które w około dwa miesiące temu otrzymała. ...kolesiostwo trwa. Ostrzegam przed Andrzejem Tyczkowskim z KMP w Suwałkach, jest to skrajnie niebezpieczny przestępca a jego partnej (gej) określany przez A.Tyczkowskiego "samochodziarzem" (pewnie lubi ostra jazde taka nie na ulicach) napaści dokonuje na tle seksualnym, jest skrajnie agresywnym gejem.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Andrzej - 2019-04-16 12:46:15
zawsze wiedziałem że do tej policji to duża grupa homoseksualistów wstępuje. podobno też i onanistów jest sporo, koleżanka opowiadała że spotykała się z takim jednym policjantem. miał problem z erekcją i jedynie jak sam walił Niemca w łeb to mu pomagało. zostawiła go bo to nie facet i jak żyć z takim. Na pytanie czemu tak ma odpowiedział że u niego w pracy wszyscy tak mają ze stresu niby im nie staje. Trudna praca tego policjanta i wdodatku ci geje wokół ... masakra
zgłoś do usunięcia | autor: ~Michał

Nie prawda - 2019-04-16 16:13:55
No co ty mówisz. Ja trafiłem takiego byka z wieką pałą. Jak mnie walił, to darłam się wniebogłosy.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Gretchen

uaktywnił się - 2019-04-17 07:46:31
debil o pseudonimie "spostrzegawczy". Pomachajmy ludziom ułomnym. Trzymaj się jesteśmy z Tobą, to da się leczyć, tylko nie odstawiaj piguł...
zgłoś do usunięcia | autor: ~dna

Do ~dna - 2019-04-17 08:32:03
Pokurator Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Hanna Lewczuk oświadcza że "w przypadku uchylenia decyzji merytorycznej przez Sąd i kontynuowania postępowania", chociaż ww.Prourator wie, ze w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej Andrzeja Tyczkowskiego funkcjonariusza KMP w Suwałkach, Prokuratura Rejonowa w Suwałkach w osobie Prokurator Hanna Kuźmińska, nie wydała pokrzywdzonym przestępstwem odpisu postanowienia, twierdząc że czynna napaść przestępcy Andrzeja Tyczkowskiego i jego (gej) partnera w zorganizowanej grupie, nie naruszyla niczyich praw, wiedząc że grupa bezprawnie dokonała przestępstwa na swiadku a pladrujac rzeczy z majątku osobistego współwłaściciela nieruchomości Andrzej Tyczowski dokonał kradzieży rzeczy. Pozostaje złożyć zawiadomienie na Hanna Lewczuk gdyż nawet skarge która jej osoby dotyczy wstrzymała od przekazania Prokuratorowi nadrzednemu. Ostrzegam, przestepca Andrzej Tyczkowski jest na wolności, jest to skrajnie niebezpieczny przestępca i gdyby nie obecność świadków w dniu jak dokonał przestępstwa trudno przewidzieć do czego mógł się posunąć.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...ciekawostka - 2019-04-17 08:50:41
Prokurator Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Hanna Lewczuk otrzymała zawiadomienie dotyczące Prokuratury Rejonowej w Suwałkach, oddnoszace się do nie wydania odpisu postanowienia w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej Andrzeja Tyczkowskiego funkcjonariusza KMP w Suwałkach, wraz z oficjalnym pismem Prokuratury Rejonowej w Suwałkach. Wstrzymał bieg zlozonemu zawiadomieniu, chociaż wie, ze zawiadomienie należy niezwłocznie rozpoznać. Ważnym faktem jest ze prawomocne postanowienie wydane przez Sad a odnoszące się do sprawy w której nikomu nie postawiono zarzutów, nigdy nie jest tak naprawdę prawomocne i w każdej chwili prokurator może wznowić postępowanie z chwilą nowych dowodów (jak mnie Sędzia Sądu Rejonowego w Grajewie oraz jeden z Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Augustowie poinformował ); jednak w Suwałkach jest jakieś "inne prawo".
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...suwalskie organy ścigania. - 2019-04-17 09:25:01
Cuda się dzieją, np policja legalizuje przestępstwo pracownika PGE Obrót S.A. oraz serię przestępstw ze strony PGE Obrót S.A. (umowę, protokół kontroli), a Andrzej Paulakowski funkcjonariusz KMP w Suwałkach oświadcza jakoś w dniu 02.11.2015r. ze umów mogła być tak podpisana, itp. Więc tłumaczę prawo Andrzejowi P. i innym z KMP w Suwałkach, a więc: jeśli nieruchomość jest własnościa dwóch osób na podstawie umowy kupna-sprzedaży w postaci aktu notarialnego to prawo do nieruchomości jest 1/1 dla każdego z dwóch właścicieli, dalej pozwolenie na budowę jest też na dwóch właścicieli, więc prawnie budynek jest własnością 1/1 kazego z dwóch właścicieli. Każda umowa na media (prąd, woda), musi być podpisana przez dwóch ww.lub przedlzona każdej stronie z prawem odstapienia od umowy (jeśli dotyczy współwłasności majątkowej małżeńskiej), a więc jeśli są pobierane pieniądze za dostarczone media (prąd, woda) to pobierane są majątku wspólnego (jeśli dotyczy osób będących w współwłasności majątkowej malzenskiej). Jak to rozumieć na "chłopski rozum", a więc tlumacze: nie można podpisać umowy na media (prąd, woda) bez zgody drugiego właściciela, w tajemnicy przed nim (niezależnie czy mają wspolnosc majątkową czy nie), gdyż umowa jest umowa cywilno-prawną, stąd mus być taka umowa przedlozona każdemu wspolwalscicielowi a tym bardziej jeśli mają wspolnosc majątkowa małżeńska, ponieważ umowa moze być niekozystna i stanowiąc szkodę na zarządzenie majątkiem wspólnym (wynagrodzeniem za pracę-pieniędzmi). Więc pytanie dlaczego podpisano umowę z PGE Obrót S.A., PWiK Suwałki....podpisano gdyż poswiadczona jest nieprawda w umowach a już w PWiK Suwałki doszło do ewidentnego mataczenia w dokumentacji.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...prawo. - 2019-04-17 10:14:18
Okazjonalnie wytłumaczę prawo suwalskim organom ścigania, czyli aby uświadomić o stanie faktycznym. Więc jeśli w postępowaniu przed sądem spawa ma charakter cywilny to sąd rozpoznaje sprawę w oparciu o Konstytucję RP, Kodeks Postępowania Cywilnego i dalej w zależności od tego czego dotyczy sprawa. Jeśli ktoś mówi że "pozew został oddalony" to nie jest to równoznaczne ze sąd oddalił pozew z przyczyn formalnych, gdyż rozwniez sąd mógł wydać wyrok oddalajac powództwo (potocznie sąd "pozew oddalił" , ponieważ w odpowiedzi na pozew osoba pozwana może wnosić właśnie o oddalenie powództwa gdyż nie uznaje żądania, stąd więc może zostać wydany wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej przez sąd gdzie sąd oddalił powództwo. Wyjaśniam ten dość ważny szczegół ponieważ Prokuratura Rejonowa Suwałki i KMP w Suwałkach nie uwzględnia prawomocnych Wyroków w Imieniu Rzeczypospolitej Polskiej wydanych przez Sąd.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Suwałki są miastem zbrodni i występku ? - 2019-04-17 12:02:15
Jak to możliwe, że jesteśmy w jądrze ciemności ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~computer

...KMP w Suwałkach. - 2019-04-17 12:49:49
Radosław Obuchowski funkcjonariusz KMP w Suwałkach dokonał poswiadczenia nieprawdy w tzw."Niebieska Karta", upublicznie jeden ważny wpis poswiadczony przez ww. osobę. Więc zaświadcza ww. ze umowa na prąd musi być poprzedzona zgodą osób trzecich, inaczej takiej umowy nie można podpisać. Wyjaśnie dla ww. policjanta, ze umowa jest umowa cywilno-prawną, więc zgodą musi być tylko i wyłącznie osób które są właścicielami danej posesji (itp.), a zgoda osób zameldowanych na danej posesji nigdy nie jest brana pod uwagę. Faktem jest ze w przypadku mieszkań spółdzielczych w przypadku zadłużenia się z powodu zaległości za media, można na drodze cywilnej wszystkim osobom pelnoletnim wytoczyć powództwo, wszystkim którzy w chwili zadłużenia byli zameldowani pod danym adresem, ale stanowi to swego rodzaju wyjątek.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...ustawiona sprawa. - 2019-04-17 14:12:33
Prokurator Prokuratury Rejonowej w Suwałkach Hanna Kuźmińska pisze: "nie przysługuje (...) usprawnienie do zaskarżenia wydanej w dniu (...) decyzji", a Prokurator Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Hanna Lewczuk pisze tak: "w przypadku uchylenia decyzji merytorycznej przez Sąd i kontynuowania postępowania". Więc można odnies wrażenie że rzeczywistość w suwalskich organach ścigania przypomina tą przedstawioną w już jakże kultowych komediach reżysera Stanisław Bareja. Nie znam akt sprawy postępowania ale można mieć gdzieś wraznie ze pokrzywdzonym przestępstwem został uzany Andrzej Tyczkowski, pewnie z faktu ze chciał zabawić się ze swoim partnerem jak "między garażami, w żuku pod plandeką" na terenie posesji prywatnej w dniu 03.10.2013r. (jak dokonał przestępstwa na swiadku ze sprawy KMP w Suwałkach).
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...korekta ww. - 2019-04-17 14:16:07
uprawnienie *
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Uwaga złodziej! - 2019-04-18 08:23:49
W artykule "Młodzież zwiedzala komendę miejską policji" na suwałki info. był pokazany wizerunek Andrzeja Tyczkowskiego (zdjecie 7 z 9), oraz jego (gej) partnera (zdjecie 2 z 9). Są to członkowie zorganizowanej grupy przestępczej która dokonała przestępstwa (w dniu 03.10.2013r.) czynnej napaści i zastraszenia świadka ze sprawy KMP w Suwałkach, gdzie właśnie Andrzej Tyczkowski pladrujac rzeczy z majątku osobistego współwłaściciela posesji prywatnej dokonał kradzieży. Uwaga na tego zlodzieja!.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

[ usunięte przez administratora ] - 2019-04-18 08:32:43
[ usunięte przez administratora ]
zgłoś do usunięcia | autor: brak

[ usunięte przez administratora ] - 2019-04-18 08:38:19
[ usunięte przez administratora ]
zgłoś do usunięcia | autor: brak

Andrzej Paulakowski.... - 2019-04-18 08:42:28
Dokonując przestępstwa poświadczenia nieprawdy w tzw. notatce urzędowej, Andrzej Paulakowski świadomie podważa ustalenia Sądu Okręgowego w Suwałkach a które to ustalenia Sąd Apelacyjny w Białymstoku uznaje za własne, czym Andrzej Paulakowski w dniu 02.11.2015r. podwazyl WYROK W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Z DNIA 13.05.2013R, który uprawomocnil się w dniu 16.01.2014r. ...kolesiostwo w KMP w Suwalkach trwa.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

[ usunięte przez administratora ] - 2019-04-18 08:46:31
[ usunięte przez administratora ]
zgłoś do usunięcia | autor: brak

[ usunięte przez administratora ] - 2019-04-18 08:53:21
[ usunięte przez administratora ]
zgłoś do usunięcia | autor: brak

[ usunięte przez administratora ] - 2019-04-18 09:11:51
[ usunięte przez administratora ]
zgłoś do usunięcia | autor: brak

Ostrzegam! - 2019-04-18 14:24:57
Prokuratura Rejonowa w Suwałkach i KMP w Suwałkach nie uwzglednia powagi rzeczy osądzonej wyroku prawomocnego (res iudicata).
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Ostrzegam! - 2019-04-23 04:45:18
Prokuratura Rejonowa w Suwałkach, KMP w Suwałkach nie uwzględnia WYROKU W IMIEINU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, aby kryc przestępcę podważa powagę rzeczy osoadzonej prawomocnego wyroku oraz zaprzecza temu kto jest wlascielelem nieruchomości aby dac przyzwolenie na przestępstwa do przestępcy, który od dziesięcioleci jak się znęcał to znęcał nad rodziną, odciął prąd i wodę rodzinie a sam kryty przez Prokuraturę i Policję przywalaszczyl akt notarialny który jest dowodem ze wlasnoscielami nieruchomości są dwie osoby, na zasadzie współwłasności majątkowej małżeńskiej, na podstawie umowy kupna przez małżeństwo nieruchomości.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczypodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


F.H.U. "HYDRAULIK"
Usługi mini koparką

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: