suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Komentarze do Zieliński vs. Jurgiel. Politycy wa...

Wojna - 2018-10-08 13:24:46
Nie zdziwię się jak skończy się to słabym wynikiem PiSu w okręgu suwalsko-augustowsko-sejneńskim. Zieliński już wyrżnął całą silną opozycję w ramach PiSu w Suwałkach, a teraz bierze się za struktury wojewódzkie. Kiedy ktoś wreszcie zrozumie że jest on głównym winowajcą słabych wyników w tym regionie.
zgłoś do usunięcia | autor: ~lud

Zastępczy temat - 2018-10-08 13:28:50
portal specjalnie wywołuje ten temat. Aby skłócić prawą stronę.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Lucjan

wybory - 2018-10-08 13:33:01
Jurgiel powinien już odejść na zasłużoną emeryturę. Po tym co on wyprawiał z Puszczą Białowieską, ze stadninami koni i z rolnictwem to go dostatecznie już skompromitowało. Dosyć. Wystarczy. Nie przysłużył on się PiS, a tylko zaszkodził i to całkiem nieźle. Opozycja pewnie to doceni.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Kulson

stek bzdur, - 2018-10-08 13:44:25
wyborcza to pseudo gazecina. Coś zasłyszą i dorabiają historię. Z rywalizacją między Zieliński i Jurgielem coś jest na rzeczy, ale jeśi chodzi o obsadę jedynki do sejmiku to już totalna bzdura. Pan Koncewicz zwyczajnie wolał pozostać w radzie miasta i poprosił o zmianę na listach. Nie było tu żadnego konfliktu. Jaka gazeta taka wiarygodność. Największym szkodnikiem na prawej stronie jest obecnie Gorlo. To piąta kolumna Renkiewicza, która wraz z Lewocem ma osłabić PiS, czyli jedyną realną siłę na prawej stronie.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jacek,

nie wierzcie w te pozorne wojny - 2018-10-08 13:46:02
Pis stara się stworzyć wrażenie, że istnieje jakaś rywalizacja, jakaś konfrontacja pomiędzy ich kandydatami. To jest jak gra w dobrego i złego policjanta. Obaj grają w tej samej drużynie obojętnie czy są od Jurgiela czy od Zieliniaka. Po wyborach będą pili sobie z dzióbków. Co powiecie, jeśli po wyborach Gorło odwoła się od decyzji o wykluczeniu z partii i jakaś wyższa instancja przywróci go do partii ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Robert Grzybiński

No co wy, jak znowu wojna wojna ? - 2018-10-08 14:00:44
Pis to nie jest banda amatorów, która prowadzi chaotyczne działania. Zieliniak ma przyciągnąć głosy twardego elektoratu, a Gorlo całej reszty. Gazeta Wyborcza siedzi sobie w Białymstoku i zielonego pojęcia nie ma co się dzieje w reszcie województwa - pożyteczni idioci
zgłoś do usunięcia | autor: ~Marcin

a na wschodzie bez zmian - 2018-10-08 14:25:33
wszelkie to podziały są pozorne. Owszem zachowuje się sztuczny podział na kilka falang. Przykładem będzie historia zacnego związku zawodowego, którego członkowie tak bardzo prosili o pomoc szefa ugrupowania nr 1. Związkowców już nie ma a organizacja jest pod wpływem szefa ugrupowania nr 2. Funkcyjni związku zawodowego, który w tejże organizacji zdusił zacny związek, kandydują z ugrupowania nr 3. Duży wpływ na to co zadziało się w tej organizacji mają szefowie ugrupowania nr 4 i 5. Reasumując obojętnie, jak zagłosujemy wszystko zostanie bez zmian.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Mamba

Nic nie dzieje się przypadkiem. - 2018-10-08 14:39:52
@ZielinskiJaro został schowany przed wyborami niczym Macierewicz.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zenek

Pan Poseł - 2018-10-08 14:53:20
A mnie się wydaje, że Pan Gorlo czuje pismo nosem. Ucieka z PiSu bo wie że im spada. Stawia na Renkiewicza. Proszę powiedzcie moi drodzy dlaczego Pan Gorlo nigdzie nie wisi . A to dlatego że jego start jest tak jak ktoś wcześniej zauważył jest po to żeby rozproszyć głosy. Jak będzie II tura to Kandydat Gorlo popiera Pana Renkiewicza i swoje interesy ma pozałatwiane tak samo zresztą jak PO. Co chodzi o Posła J. Zielińskiego to coś mi się wydaje, że wyjedzie do Brukseli na posadę europarlamentarzysty. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kaskę a ta popłynie do Panów strumieniem.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Antoni

do Antoni - 2018-10-08 14:56:36
Święta prawda Panie Antoni dlatego należy dokonać właściwego wyboru i zagłosować na młodych. Takich, którzy nie mają na sumieniu poborów prezesowskich, stołków załatwianych po znajomości i brudnych rąk.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Bogna

~Antoni - 2018-10-08 15:00:41
Gorlo nigdzie nie wisi, bo jego celem nie jest prezydentura tylko Rada Miasta. Zieliński do Brukseli ? No weźcie mnie nie rozśmieszajcie, wystarczy że tu siary narobił. Wydaje mi się, że osiągnął szczyt własnej "kariery", która opiera się głównie na dobrym dojściu do prezesa
zgłoś do usunięcia | autor: ~Marcin

Do Antoni - 2018-10-08 15:03:55
Gratuluję logiki!! Gorlo nigdzie nie wisi bo popiera Renkiewicza. Śmiech. Dam parę innych powodów. 1.Może nie ma kasy na "wielką" kampanię bo jego komitetu nie zasilają funduszami prezesi spółek komunalnych z wynagrodzeniem po 10 tyś. miesięcznie. (jak obecnego prezydenta) 2. Bo nie ma poparcia partii (czyt. Pana posła) i pieniędzy partyjnych za sobą.(jak pan Mackiewicz) 3. Bo wybrał inną formę komunikacji z wyborcami niż wojenkę na plakaty... tylko jaką? Wybierz sobie sam. Te powody wydają się realne ale można też wysnuwać takie tezy jak ty. Równie dobrze można napisać że go nie widać bo go kosmici porwali...Żenada z tymi teoriami spiskowymi
zgłoś do usunięcia | autor: ~loko

ale - 2018-10-08 19:35:54
ale co to wyborczą obchodzi z troski o tym pisze?
zgłoś do usunięcia | autor: ~wojtek

Popieram loko - 2018-10-09 07:44:20
W większości komentarzy widać zupełny brak logiki czy elementarnej wiedzy politycznej. Wszędzie te teorie spiskowe. Przypominam, co p. Gorlo mówił w wywiadach. To, że odciął się od Zielińskiego nie znaczy, że poszedł w szeregi Renkiewicza. Nie po drodze mu z jednym i drugim, więc stworzył trzecią siłę w Suwałkach. I chwała mu za to, bo ani zajadłe pisiory ani cwane postkomuchy nie zasługują na władzę ani w Suwałkach ani w Polsce.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Louis

do loko - 2018-10-09 07:44:52
Drogi loko chyb nie wiesz co mówisz nie tylko Pan Gorlo startuje bez poparcia miasta, partii itd. takich komitetów jest kilka jak choćby Mieszkańcy Suwałk. Nie mów mi o braku pieniędzy. Jak zerkniesz w oświadczenia majątkowe naszych Radnych a Pan Gorlo był radnym ze trzy kadencje to zobaczysz, że akurat ten Pan na brak kasy nie narzeka i nie powiesz mi że nie mógł wydać ze 2.000 na plakaty czy choćby bilbordy. Jego stosunek pokazuje, że ma kolokwialnie mówiąc wylane. Jest to też brak szacunku do potencjalnych jego wyborców. Jaki ma cel trudno powiedzieć jedno jest pewne z korytkiem trudno się rozstać
zgłoś do usunięcia | autor: ~Bogna

Do Bogna - 2018-10-09 08:13:34
To Ty nie wiesz co mówisz. Wszystkie pieniądze, które p. Gorlo zarobił jako radny miejski, przekazał na cele charytatywne lub ludziom potrzebującym. Nie wziął z miasta ani grosza. A na bieżącą kampanię wydał już znacznie więcej niż 2000zł. Z tym, że priorytetem jest promowanie kandydatów do Rady Miasta. Poza tym co masz na myśli pisząc "korytko"? 800zł miesięcznie za funkcję radnego? Rzeczywiście jest się o co bić Czy naprawdę myślisz, że ludzie kandydują na radnych dla pieniędzy?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Louis

do Louis, - 2018-10-09 08:42:39
Gorlo nigdzie nie wisi, bo w swoim egocentryźmie uważa że i tak mandat ma w kieszeni. Jako prezydent się nie promuje bo ma to gdzieś. Jego zadaniem jest osłabienie Mackiewicza i tyle. Podobnie jak w poprzednich wyborach miał za zadanie atakować Kamińską i z tego się wywiązał. Gorlo to piąta kolumna Renkiewicza i miejskiego układu razem z Lewocem otrzymali misję od księdza moderatora, żeby osłabić PiS i podtrzymać obecny układ. Taka jest prawda, każdy kto obserwuje w miarę uważnie życie polityczne w tym mieście wie to doskonale. Głos na Gorlo i jego ekipę to głos na Renkiewicza.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Luk,

Louis - 2018-10-09 10:12:17
Louis a gdzie ty widzisz radnych i ich promocję z ugrupowania Pana Gorli?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Bogna

Kandydat - 2018-10-09 10:37:29
Pan Grzegorz Gorlo wie że będąc poza Radą utraci wplywy w Ratuszu , które to z kolei przełożą się na jego nowe interesy
zgłoś do usunięcia | autor: ~Bogna

do Bogna - 2018-10-09 13:17:41
Tym razem pogratuluję logiki Bognie. Skoro wydaje mało SWOICH pieniędzy na kampanię to znaczy że ma brak szacunku do wyborców. Szok. Specjalnie napisałem SWOICH z dużej litery gdyż wcześniej pisałem skąd mają pieniądze pozostali kandydaci i akurat tego nikt nie zanegował. Droga Pani Pieniądze przeznaczone na kampanię kandydata (wpłacone na specjalne konto mogą być przeznaczone tylko na kampanię, natomiast pieniądze prywatne może każdy przeznaczyć na jedzenie, pomoc, wycieczkę, edukację swoich dzieci, pomoc innym itp. oczywiście również na swoją kampanię wyborczą jeśli zdecyduje się startować. Łapie Pani różnicę. Jeśli wszyscy wyborcy dokonują decyzji na kogo zagłosować na podstawie ilości banerów, reklam, i środków przeznaczonych na kampanię to należy z tego wysnuć kolejny wniosek że największe szanse na wybór mają najbogatsi co akurat często w przypadku samorządów nie byłoby najgorsze bo nie mieli by ciśnienia na szybkie wzbogacenie się kosztem podatników. Ciekawsze są pani wywody odnośnie wpływów w ratuszu i jego interesów...jeśli ma pani wiedzę o jakie konkretnie interesy chodzi chętnie się dowiemy bo na razie jest jednym z niewielu radnych którzy z tytułu zasiadania w radzie nie uzyskali żadnych dodatkowych korzyści (czyt. stanowisk dla siebie lub znajomych i rodziny) w przeciwieństwie do większości pozostałych. Plotki i pomówienia proszę zostawić dla siebie i sobie podobnych...
zgłoś do usunięcia | autor: ~lud

Niezły ubaw:))) - 2018-10-09 14:04:35
Głos na Gorlo to głos na Renkiewicza! )) Monty Python by tego nie wymyślił. Gratuluję logiki. Kolejny zarzut pani Bogny: "Pan Grzegorz Gorlo wie że będąc poza Radą utraci wplywy w Ratuszu". Jakie, do licha, p. Gorlo ma wpływy w Ratuszu Całe życie był w opozycji, kiedy była potrzeba najgłośniej krytykował Renkiewicza. Jakie on może mieć wpływy w Ratuszu, który jest obsadzony ludźmi obecnego prezydenta
zgłoś do usunięcia | autor: ~Louis

biedny lud - 2018-10-09 14:47:07
Oj naiwni.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Bogna

Głos na Gorlo to głos na PiS - 2018-10-09 16:17:55
Można wybrać czy lubi się bardziej PiS czerwony czy brunatny. Jak sam zainteresowany mówi: "Prawo i Sprawiedliwość mam nadal w sercu".
zgłoś do usunięcia | autor: ~Marcin

Właśnie wracam z debaty wyborczej - 2018-10-09 21:07:17
Pan Gorlo tak słodził Panu Renkiewiczowi, że nie dało się tego słuchać. Jest niestety dokładnie tak jak napisała Bogna. Niestety Pana Mackiewicza nawet na debacie nie było. Ja będę głosował na Pana Sieczkowskiego bo to jedyny rozsądny kandydat w tej sytuacji.Pozdrawiam
zgłoś do usunięcia | autor: ~anthrax

debata - 2018-10-10 08:53:09
oglądałem na współczesnej.... po co Gorlo startuje skoro wszystko jest dobrze? niech ma jaja i powie, że jego komitet będzie popierał obecnego włodarza... niech nie robi z ludzi idiotów....
zgłoś do usunięcia | autor: ~chłop

Jurgiel vs. Zieliński - 2018-10-10 13:44:31
Cała ta dyskusja o wyższości Jurgiela nad Zielińskim przypomina mi dywagacje politologów na temat puławian i natolińczyków, albo gołębi i jastrzębi w KPZR. Koniec końców okazało się, że jeden **** - jak i w tym wypadku.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Marcinpodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


UNIWERSUS
KURS OPERATORA SUWNIC

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: