suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Komentarze do Działacze KODu staną przed sądem

wolność słowa - 2016-05-05 14:28:37
A podobno mamy w naszym kraju wolność słowa...
zgłoś do usunięcia | autor: ~johny

do johny - 2016-05-05 15:29:05
Aha, może i jeszcze kilka miesięcy temu była wolność słowa, ale teraz to już chyba średnio
zgłoś do usunięcia | autor: ~bry

do sądu - 2016-05-05 15:31:55
A sąd umorzy zapewne i tylko stracony czas i pieniądze.
zgłoś do usunięcia | autor: ~lolek

Niepotrzebne posunięcie - 2016-05-05 15:57:16
Gdyby otwarcie tej wystawy nie miało żadnego związku z wyborami, to niektóre zachowania były niewłaściwe. W zaistniałej sytuacji ciąganie po sądach 3 osób, to posunięcie mające znamiona nadużywania władzy. PiS powinien dać sobie spokój z takim pokazywaniem Polakom, jak wygląda a naszym kraju prawo i sprawiedliwość. Nawet nie skazanie tych osób, pozostawi pewny dysonans.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jerzy Broc

ruszcie sie dzialaczki PO a nie cieplutkie gadanie na potrzeby mediów - 2016-05-05 19:08:54
oczekuje ze posel Kaminska. szefowa PO Naszkiewicz beda staly ood saden i protestowali bo tak trzeba a nie spotykacie w swym wazeliniarskin gronie Komitetu Obywatelskiego w SOKu bo to zaden protest byl....ruszcie sie na ulice takze w Suwalkach
zgłoś do usunięcia | autor: ~greg

To juz reżim - 2016-05-05 19:25:51
Nie demokracja
zgłoś do usunięcia | autor: ~kimko

To jeszcze nie reżim, ale.... - 2016-05-05 19:58:55
To początki tworzenia rosyjsko-białoruskiego wzoru w Polsce. Jeszcze zmienią konstytucję i ordynację wyborczą by tak jak Łukaszenka spokojnie trwać przy władzy nie martwiąc się o wyniki wyborów.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Gostek

dnia - 2016-05-05 20:26:15
Suwalczanie w następnych wyborach powinni podziękować zielińskiemu za takie rozsławianie naszego miasta, wstyd i hańba
zgłoś do usunięcia | autor: ~Bożena

I bardzo dobrze. Koryto zabierają i słychać kwik, kwik, kwik. - 2016-05-05 20:54:03
Tak jakby wcześniej za Tuska była wolność. Pamiętacie wjazd do domu twórcy strony Antykomor? A może pamiętacie Maćka Dobrowolskiego kibica Legii, który siedział i siedział do sprawy, a sprawa Starucha? To może redakcję Wprost i panów prokuratorów i agentów ABW. Tak to była wolność a i jeszcze kibole Jagi ukarani za obrażanie z trybun jego mości Tuska. Tak to była wolność nie to co teraz. Hahah
zgłoś do usunięcia | autor: ~białoczerwony

..... - 2016-05-05 21:18:31
Nie rozumiem jak można komuś stawiać zarzuty za mówienie prawdy „niech pani nie robi wiecu wyborczego w Muzeum Państwowym, to bezprawie co wy robicie” - PRAWDA I TYLKO PRAWDA kolejne „dla Rydzyka daliście miliony, a dla emerytów daliście 2 złote! Tak się nie robi! I my mamy na was głosować? Nigdy! Nigdy na was nie zagłosujemy" - PRAWDA I TYLKO PRAWDA - w związku z czym są te zarzuty ? Na miejscu tych ludzi powiadomiłabym o tym wszystkie media w Polsce bo to jest -CHORE I NIENORMALNE. Dlaczego nie można mówić prawdy?
zgłoś do usunięcia | autor: ~....

do autor: ~.... oraz autor: ~Jerzy Broc - 2016-05-05 22:01:30
Po pierwsze autor: ~.... - jeśli Pan nie ma wiedzy to proszę nie wprowadzać w błąd społeczeństwa.Otwarcie wystawy odbyło się w Archiwum Państwowym w Suwałkach a nie jak podaje Pan w Muzeum Państwowym w Suwałkach .Wystawa poświęcona była pamięci poległych żołnierzy polskich .Wstęp był wolny. Oprócz zaproszonych gości m.in Pani Anders,Pan Błaszczak byli weterani wojenni , i osoby którym honor,ojczyzna żołnierza polskiego nie jest obca. W trakcie otwarcia grupa ludzi z Panem Murawko z Suwałk / szef KOD / i innych ,jak później się okazało osób z całej Polski z KOD-u zakłóciło powagę tej uroczystości poprzez wrzaski,krzyki .Zachowali się jakby byli na bazarze - przez co zbezcześcili powagę tej uroczystości ,dobre imię poległych żołnierzy / wystawa była poświęcona im / ,naruszyli spokój i znieważyli godność osób tam przebywających . Czy tak Panie Murawko ma wyglądać Wasza Obrona Demokracji - Wstyd ,hańba dla Suwałk .Panie Broc - jeśli Pan popiera takie postępowania - to żal mi Pana !
zgłoś do usunięcia | autor: ~stary człowiek

.... - 2016-05-05 22:18:53
Pamięć o żołnierzach to beszczeszczą ludzie którzy na ich trumnach robią kampanie wyborczą. Gdyby chodziło o oddanie czci żołnierzom zrobiliby to w każdy inny dzień w roku (a nie dzień przed wyborami)- była to ewidentna kampania wyborcza. Zastanawiam się czy niektórych czcigodnych uczestników nie podać do Sądu o obrazę moich uczuć (gdyż poczułam się wielce poruszona jak w taki haniebny sposób można wykorzystawąc pamięć o bohaterach). Jeśli chodzi o kwestię czy to było Archiwum Państwowe czy Muzeum Państwowe - był to wpis skopiowany z głównej wiadomości w celu pokazania jakie były stawiane zarzuty ( nie jest to istotne w dyskusji). Wykorzystywanie pamięci o poległach żołnierzach do kampanii wyborczej jest po prstu małe. Pytanie do Pani Anders - dłaczego przypomniała sobie Pani o ojcu w dzień przed wyborami? Nie można byo otworzyć tej wystawy w pażdzierniku, listopadzie.. itd 2015 albo na przykład w kwietniu, maju...... itd. 2016 r? Zastanawiam się czy za pisanie prawdy też grozi odpowiedzialność karna - zapewne tak.
zgłoś do usunięcia | autor: ~....

do autor: ~.... - 2016-05-05 22:40:49
W moim odczuciu , mógłbym częściowo z Panią zgodzić się odnośnie wybranego tego terminu nakładającego się z wyborami . Jednakże , Demokracja ani prawo tego chyba nie zabraniają ? Obrona Demokracji w wykonaniu tej grupy ludzi z KOD-u ,które z całej Polski przyjechały ,żeby wywołać zamieszanie,zakłócenie porządku, ciszy ,powagi tej chwili oraz ściągnięcie mediów ogólnopolskich - uważam za poniżające zarówno Demokracji jak ludzi tam znajdujących się .
zgłoś do usunięcia | autor: ~stary człowiek

Do starego człowieka - 2016-05-06 08:06:38
W żadnym miejscu nie napisałem, że popieram takie zachowania, natomiast krytycznie oceniam wytoczenie sprawy sądowej. Pana argumentacja typu, czy prawo lub demokracja tego zabrania, to myślenie Kalego i tego powinno być Panu żal, a nie mojej osoby.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jerzy Broc

mizeria opozycyjności PIS w Suwałkach - 2016-05-06 08:26:07
gdzie ci fani Klubu Obywatelskiego który był organizowany w SOKu z Budką przez Kamińską, Naszkiewicz, Cieśluka z udziałem tuzów suwalskiego obywatelstwa jak Izydor Walendzewicz, Wiktor Raczkowski, Niedzwiecki itd.... niech teraz manifestują i wspierają tych ludzi, którzy są ścigania za wyrażenie swego zdania?? na Fejsiku to fajnie się pobujać ale jak trzeba o coś walczyć to koryto ważniejsze ..
zgłoś do usunięcia | autor: ~Leon

do Leon - 2016-05-06 11:03:32
zapomniałeś wspomnieć o mizerii intelektualnej, a wrzeszczące dziadostwo zwiezione z całej polski pod sąd i wlepić grzywny, nie będą mieli z czego wrzucać do puszek na KODdziadostwo.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Luk

do autor: ~Jerzy Broc - 2016-05-06 11:09:48
Szanowny Panie Broc - proszę , nie przeinaczać moich wypowiedzi !. ....;Pana argumentacja typu, czy prawo lub demokracja tego zabrania, to myślenie Kalego i tego powinno być Panu żal, a nie mojej osoby.;...........Ja napisałem ....;W moim odczuciu , mógłbym częściowo z Panią zgodzić się odnośnie wybranego tego terminu nakładającego się z wyborami . Jednakże , Demokracja ani prawo tego chyba nie zabraniają ? ;.........
zgłoś do usunięcia | autor: ~stary człowiek

K O D - 2016-05-06 12:34:37
A czy ten podmiot, który kieruje sprawę do sądu ma choć odrobinę rozsądku?? Przecież te słowa nikogo nie obrażają, nikogo nie poniżają, nikomu żadnej krzywdy nie robią. To zdecydowanie większa kompromitacja tych, którzy takie działania podejmują. Sędziowie to ludzie rozsądni i takie bzdurne oskarżenia odrzucą. Mam nadzieję. Chociaż suwalski przesmyk to miejsce szczególne.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jola

bt - 2016-05-06 12:57:01
Zielinski to msciwy czlowiek
zgłoś do usunięcia | autor: ~ana

Cześć i chwała bohaterom - 2016-05-06 13:15:40
za obrażanie,szkalowanie,wyśmiewanie Polskich Żołnierzy należy takich ludzi karać.
zgłoś do usunięcia | autor: ~tępić zdrajców

do pana "stary człowieku" - 2016-05-06 13:40:44
Komentujesz - ze to była wystawa ku pamięci żołnierzy. Odbyła się ona chyba 04 marca 2016 roku. Czy była ona w 2015r - chyba nie a może odbędzie się w przyszłym roku 2017 w marcu, raczej tez nie sądzę. Czy w przyszłym roku w marcu zagości do nas Pani Anders - to się zobaczy. W telewizji to się ogląda tylko urywki, ale zanim któryś z Panów przedstawił gościa specjalnego, padły ciekawe sławo - że witamy kandydata do senatu. I wtedy ruszyło wielkie poruszenie nawet wśród tych zaproszonych weteranów. Czy zostało naruszony spokój publiczny gdyby nie te słowa, poruszenia by nie było. A dla ścisłości warto sięgnąć do internetu i prześledzić życiorys Pani Anders i od kiedy tak się nazywa. Pisał do Ciebie Karol Picasso.
zgłoś do usunięcia | autor: ~karol

ogrody pleć a nie zołnierzy nękać - 2016-05-06 14:05:06
marszałek Piłsudski raczej nie był by zadowolony z postawy ludzi kodu ciekawe co by z nimi zrobił
zgłoś do usunięcia | autor: ~tępić zdrajców

do tępić zdrajców - 2016-05-06 19:01:02
Masz rację, zgadzam się w 100% że trzeba krarać "za obrażanie, szkalowanie, wyśmiewarznie Poskich Żołnierzy" - a to wsyzstko zrobili ci co wykorzystali ich do swojej kampani wyborczej
zgłoś do usunięcia | autor: ~.

śmietanka - 2016-05-07 16:46:30
Cała ( śmietanka ) suwalska jak dobrze im się przyjrzeć to ma związki ze sobą od początków lat 70tych .Jak spojrzymy na nazwiska władz z tamtych lat i prześledzimy ich rodzinę znajomych i sąsiadów to się okaże że to ci sami ludzie od dziesięcioleci trzymają w swoich brudnych łapach to miasto . W urzędzie miast i we wszystkich miejskich spółkach pełno jest synów , córek ,szwagrów , zięciów i bliższych lub dalszych znajomych . A tak na marginesie może gdzieś w Suwałkach stworzymy takie drzewo genealogiczne władz Suwałk - pewnie niektórzy by się zdziwili jak daleko sięgają macki tej ośmiornicy i ta ośmiornica nie da się tak łatwo odsunąć od władzy bo tą demokrację o którą tka niby walczą mają w pogardzie
zgłoś do usunięcia | autor: ~kruk

Sprawiedliwi pisiacy - 2016-05-08 18:03:42
A moze by tak ukarać niejakiego Zielińskiego za wypadek spowodowany -ponoc przez jego żonę Misiuk ,ale byli tacy,którzy widzieli jego za kierownicą. Kobieta z tego wypadku jest kaleką. Pisała o tym prasa lokalna i red. B Dunat. Sprawie ukrecono łeb, bo Zieliniak byl wtedy posłem-osłem?
zgłoś do usunięcia | autor: ~karol

PiS-ie daj nam żyć w demokracji i wolności słowa!! - 2016-05-18 22:37:43
Skandal,żeby karać emerytke,która nikogo nie obraziła,nie wyraziła się wulgarnie,tylko emocjonalnie stwierdziła fakty, jestem pełna podziwu jej odwagi i przykro mi bardzo,że pis ogranicza nasza wolność słowa, zabiera demokrację ,sprawuje autorytarna władze!!! Mam nadzieję,że naród obudzi się,zanim będzie za późno!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Dorotapodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


Eko Opał Prudziszki
Opał wysokiej jakości

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: