suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Komentarze do Szansa dla młodych bezrobotnych

każdyw ie - 2011-04-15 09:25:57
każdy wie ze dla ludzi młodych nie ma pracy... chyba ze ktos ma szerokie plecy to i owszem drzwi kareiery w spółkach komunalnych i pochodnych stoja otworem...
zgłoś do usunięcia | autor: ~tomitom

czekamy na działanie a nie gadanie - 2011-04-15 10:00:00
no wszystko pięknie ładnie, tylko kiedy to wejdzie w życie?
zgłoś do usunięcia | autor: ~fix/mix

Słyszymy to od przeszło 20 lat...... - 2011-04-15 12:18:35
analizujemy, wdrażamy, inicjujemy, mobilizujemy, kształtujemy, wkraczamy, poprawiamy i wiele gadamy, gadamy i gadamy. I za to gadanie na wszelkich szkoleniach mają zapłacone za swe gadanie gadający i dla nich jest praca. Natomiast dalej nie ma pracy dla osób którzy przeszli te szkolenia a powinni mieć pracę. Wniosek jest taki, że praca jest dla szkolących czyli gadających a nie szkolonych.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Sodoma i Gomora

teamt zastępczy - 2011-04-15 13:19:57
To wszystko pierdoły, dajcie prace to nie trzeba będzie dodatkowej biurokracji, Mobilnych i Klubów, po co to ja się pytam. Dodatkowe zmarnowane pieniądze. Zróbcie szwalnię zeby krawcowe miały gdzie szyć i co. Zbudujcie fabrykę. Jestem w Londynie. Mam znajomych po zawodówkach, fachowców wiecie ile oni zarabiają po 16 funtów na godzinę( tokarz, slusarz, kierowca oczywiście informatycy i inne grupy zawodowe). Ktoś mnie zapytal ile zarabiałam w Polsce jak powiedziałam ze 360 f, to mówili o dużo - bo myśleli ze na tydzień a nie na miesiąc.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Ja

po co to - 2011-04-15 13:26:31
W OHP jest coś takiego, byłam na zajęciach ze szkoły. Też jakies mobile doradztwo, Klub Pracy, który nie ma pracy. I drugie cos takie powstanie. Śmiech na sali.
zgłoś do usunięcia | autor: ~woda na młyn

czy coś się kiedyś zmieni? - 2011-04-15 13:51:29
analizy, plany, strategie, programy i nic, wszystko dobrze wygląda tylko w teorii, w praktyce - katastrofa, rynek pracy nie wchłonie niewykształconej masy, wykształconej nieodpowiednio też zresztą nie, potrzeba innego systemu kształcenie i innych kierunków i wtedy będziemy mieć specjalistów, którzy... natychmiast wyjadą za lepiej płatną pracą za granicę
zgłoś do usunięcia | autor: ~mi

Ciekawe jaki procent - 2011-04-15 14:13:02
Ciekawe jaki procent tych bezrobotnych stanowią zwykłe lenie, bądź ludzie którzy wybrzydzają. Nie chciało się w szkole uczyć to teraz płacz że nie ma pracy, albo nie ma pracy która by się podobała (bo przecież po maturze nie pójdę sprzątać). Inna sprawa to marudzenie na brak pracy i żadnej inicjatywy w kierunku jej znalezienia, no może oprócz wycieczki do pośredniaka raz w miesiącu. Jakoś nie znam osoby która by naprawdę chciała pracować i tej pracy nie znalazła (po dłuższym bądź krótszym okresie szukania). Ale nie, lepiej siedzieć przy kompie i marudzić na forach, niż się wziąć w garść, iść i faktycznie zająć się szukaniem pracy.
zgłoś do usunięcia | autor: ~pop

praca... - 2011-04-15 20:29:35
Wszystko to wielka jedna bzdura. Wybory sie zbliżaja to trzeba coś naobiecywac.A te wszystkie szkolenia i kursy to farsa. Co z tego ze zrobią jakieś tam kursy jak i tak pracy nie ma. Jest unijna kasa na szkolenia to robia. Jesli organizować takie rzeczy , to i pracę powinni dawac, a nie na papierku jest ilu to zostało wyszkolonych. Żenada.
zgłoś do usunięcia | autor: ~many

Bezczelnie "godziwe" życie - 2011-04-15 21:12:30
Sama skończyłam kilka kursów z ramienia Urzędu Pracy i pracy nie mam, ale ci,co te kursy organizowali i zaplanowali jak pan cieślukowski to żyją z takich frajerów jak ja i to bezczelnie godziwie
zgłoś do usunięcia | autor: ~urszulażeby

bezczelnie? - 2011-04-16 09:11:11
samorządowcy sami się nie wybierają, to my decydujemy komu dajemy władzę i przywileje, mają na to cztery lata, aby potwierdzić, że wybór był słuszny, jak nie, to won, poza tym wiadomo że miejsc pracy tu brak, więc może zamiast narzekać pomyśleć nad czymś swoim i stać się pracodawcą, jedno jest szczególnie istotne: NIE PRACUJCIE NA CZARNO!
zgłoś do usunięcia | autor: ~pl

dana - 2011-04-17 15:16:21
masz u mnie ****isty plus!!tylko czy zrozumieja inni ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~jan z krzywegopodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


Zakład Szklarski "Kamena"
Terraria

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: