suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Tragedia na jednym z osiedli

Masakra - 2019-04-15 11:48:52
Co się dzieje w tych Suwałkach żeby az zabić człowieka
zgłoś do usunięcia | autor: ~On

...korupcja i kolesiostwo. - 2019-04-16 08:00:58
Suwalskie organy ścigania to kolesiostwo i korupcja, czego przykładem jest istnienie zorganizowanej grupy przestępczej gdzie na dzień 03.10.2013r liderem był Andrzej Tyczkowski funkcjonariusz KMP w Suwałkach. Policjant ten po wzięciu w łapę od polityka Platformy Obywatelskiej dokonał czynnej napaści i zastraszenia świadka w miejscu zamieszkania oraz kradzieży na szkodę osób trzecich. Prokurator Hanna Kuzminska z Prokuratury Rejonowej w Suwałkach kryjac cala grupe odmawia ich ścigania na podstawie Art.17&1 pkt.6 kpk. chociaż przestępstwo korupcji, fałszowania dokumentacji policyjnej, czynnej napaści celem zastraszenia świadka nie jest przedawnienie. Hanna Kuzminska poprostu kryje fakt że w skład grupy wchodzą suwalscy prokuratorzy stąd sprawę wyciszyla. Prokurator Prokuratury Okręgowej w Suwlkach Hanna Lewczuk po otrzymaniu zawiadomienia w sprawie Prokuratury Rejonowej w Suwałkach (Hanny Kuzminska), dokonała wstrzymnia rozpoznania zawiadomienia, które w około dwa miesiące temu otrzymała. ...kolesiostwo trwa. Ostrzegam przed Andrzejem Tyczkowskim z KMP w Suwałkach, jest to skrajnie niebezpieczny przestępca a jego partnej (gej) określany przez A.Tyczkowskiego "samochodziarzem" (pewnie lubi ostra jazde taka nie na ulicach) napaści dokonuje na tle seksualnym, jest skrajnie agresywnym gejem.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...ciekawostka - 2019-04-16 08:12:00
Andrzej Tyczkowski wziął w łapę za wyciszenie procederu kradzieży i handlu paliwami przez związkowców z PKS Suwałki aby Leszek C. miał możliwość dostania sie do "koryta" (Sejmu) zanim sprawa się wyda, gdyż ten mając układ z zwiazkowcami za poparcie w wyborach przyzwalal N wszystko. Ciekawostka jest fakt że pewien zwiazkowiec samego oleju napędowego kradzionego z PKS Suwałki sprzedał nie mniej jak 25 tysięcy litrów, a sam A.Tyczkowski dokonując przestępstwa w dniu 03.10.2013 roku pladrujac rzeczy z majątku osobistego zwiazkowca widział że zwiazkowiec trzyma kilkaset litrów w tym czasie oleju napędowego w miejscu zrzutu kradzionego towaru. Andrzej Tyczkowski jest skrajnie niebezpiecznym przestępcą a jego kradzież dokonana została na zasadzie kolesiostwa dopisana swiadkowi w dniu 29.05.2015r., bo Leszek Majewski (wydział wykroczen) dla kolesia Andrzeja Tyczkowskiego oskarżył świadka tylko temu ze świadek odmówił podpisania protokołu z przesłuchania, które Leszek Majewski wraz z Dariuszem Zdancewiczem ustawił tak aby oskarżyć świadka chociaż wiadomym już było ze to przestępca Andrzej Tyczkowski jest odpowiedzialny za kradzieże.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...kolesiostwo - 2019-04-16 16:46:48
Oficjalnie Prokurator Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Hanna Lewczuk informuje że dokonała wstrzymania rozpoznania zawiadomienia złożonego na Prokurature Rejonowa w Suwałkach z powodu nie wydania odpisu postanowienia oraz pisze że gdyż w przyszłości postanowienie zostało uchylone na drodze sądowej ...a co ciekawe postanowienie nie zostało wydane przez Prokuraturę Rejonowa w Suwałkach więc nie można na drodze sądowej wnosić o zmiane zapadlej decycji, o czym bardzo dobrze wie Prokurator Hanna Lewczuk, ...jednym słowem kolesiostwo trwa, grupa przestępcza Andrzeja Tyczkowkskiego będzie już oficjalnie miała zapewnioną ochronę przez Prokurator Hanna Lewczuk. Ostrzegam że cały skład grupy nie został ustalony a Andrzej Tyczkowski i jego parter (gej) "samochodziarz" są skrajnie niebezpieczni, już pokazali że dokonując przestępstwa będą nietykalni karnie, a wspomnę że dokonali przestępstwa na swiadku ze sprawy KMP Suwałki, poprzez wtargniecie na posesję prywatną będąca wspolwlasnoscia na podstawie umowy kupna-sprzedaży w formie aktu notarialnego dwóch osób nie będących przy tym jak przestępca Andrzej Tyczkowski i jego (gej) partner pladrujac kradnie rzeczy z majątku osobistego współwłaściciela nieruchomości. Napaść była napascia czynna i zastrzeżeniem swiadka aby "nie ****l" (słowa geja "samochodziarza" , nie ****l o kradzierzach i handlu paliwami przez związkowców z PKS Suwałki.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Jak to wszystko możliwe, że jesteśmy w jądrze ciemności - 2019-04-16 17:42:22
Czy na prawdę Suwałki są miastem zbrodni i występku ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~computer

tragedia - 2019-04-18 14:06:05
Spostrzegawczy - ile jeszcze będziesz pisał przy lada okazji o tych policjantach?. Zrobiło się to nudne. NA MIEJSCU TYCH OSÓB dobrał bym się tobie do tyłka za pomówienie.
zgłoś do usunięcia | autor: ~pamiętamy

Wyrwała chwasta - 2019-04-18 15:28:59
Gratulacje...wyrwała chwasta...a może ją by zranił....jednego łajdaka mniej
zgłoś do usunięcia | autor: ~marw

Do ~pamietamy - 2019-04-18 18:26:16
Nikt nie jest pomawiany. Wszystko wydarzyło że naprawdę.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Ostrzegam! - 2019-04-18 18:28:47
Prokuratura Rejonowa w Suwałkach i KMP w Suwałkach nie uwzglednia powagi rzeczy osądzonej wyroku prawomocnego (res iudicata).
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

[ usunięte przez administratora ] - 2019-04-18 18:37:13
[ usunięte przez administratora ]
zgłoś do usunięcia | autor: brak

Andrzej Tyczkowski.... - 2019-04-18 18:50:12
Przestępca ten w dniu 03.10.2013r dokonał napadniecia fizycznego i zastrasznia świadka po wtargnieciu na teren posesji prywatnej, gdzie pladrowal rzeczy z majątku osobistego nie obecnego w tym czasie człowieka, skad ukradł kilka rzeczy. Według świadków grupa liczyła nie mniej jak 4 osoby (widziane), a bezpośrednio przestępstwa dokonał Andrzej Tyczkowski i jego (gej) partner nazywany "samochodziarz". Wizerunek oby był pokazany na Suwałki info w artykule "Młodzież zwiedzala komendę miejską policji" jakoś sprzed roku, gdzie Andrzej Tyczkowski jest na zdjęciu 7z9 a "samochodziarz" na zdejeciu 2z9. Ostrzegam Andrzej Tyczkowski jest skrajnie niebezpiecznym przestępcą!
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...Przestępca Andrzej Tyczkowski! - 2019-04-18 19:09:16
W dniu napaści przestępca Andrzej Tyczkowski będący funkcjonariuszem KMP w Suwałkach przyjechał w zorganizowanej grupie przestępczej samochodem marki fiat (brawo prawdopodobnie) koloru ciemno grafitowym, a ze widać było jak wysiadaja z auta przestępcy jednoznacznie świadkowie potwierdzają ze drzwi z tyłu auta od strony prawej nie można otwierać od środka więc wszyscy przestępcy z tyłu wysiadali na lewą stronę, tym bardziej ze auto było ustawione lewą stroną do posesji a przodem w kierunku miasta (niespotykane ustawienie jak na to miejsce), więc przestępcy byli przygotowani na szybki odwrót. Andrzej Tyczkowski w tym dniu był ubrany: skafander koloru bezowego, spodnie czarne jak do garnituru (widoczny kant), czarne pantofle skórzane. Przestępca "samochodziarz" ubrany byl: w spodnie i bluzę jeans koloru niebieskiego coś jak na wczesne lata'90, buty brąz skórzane. Zachowywanie ich wobec siebie pokazywalo ze łączy tych panów nie tylko praca w policji jak i działania przestępcze, a ze napaść "samochodziarza" miała tło o podłożu seksualnym, należy uznać ze jest on gejem, skrajnie agresywnym, przeklinajac groził swiadkowi aby "nie pod******ać ".
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...nawiązanie. - 2019-04-18 19:17:13
Napadniety świadek widzial już będąc wyciągnięty na siłę z mieszkania na zewnątrz ze reszta grupy obstawila wejście na posesję (przed ogrodzeniem), a w tej grupie była facet o jasnych włosach średniej długości, w wieku ok. 30-40 lat. "Samochodziarza" po okazaniu napadniety świadek łatwo rozpozna. Jest już rozpoznany bo jak pisze to facet na zdjęciu 2z9 pod artykułem "Młodzież zwiedzala komendę miejską policji" sprzed roku zamieszczonym na Suwałki info.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

[ usunięte przez administratora ] - 2019-04-18 20:03:11
[ usunięte przez administratora ]
zgłoś do usunięcia | autor: brak

...nawiązanie. - 2019-04-18 20:23:54
Właśnie Prokuratura Rejonowa w Suwałkach za względu na znajomości z Sędziami Sądu Rejonowego w Suwałkach bez problemu ustawiła sprawę chociażby kradzieży (kwota rzeczy 645 zl), dalej sprawę przywlaszczenia gdzie Marek Zawadzki (Prokurator) ustawił sprawę ze niby to przestępstwo aby nie można bylos ścigać o przywlaszczenie w kodeksie wykroczeń. Kolejna sprawa poswiadczenia nieprawdy, ,niedopełnienia obowiązków służbowych przez osoby odpowiedzlialne za prowadzenie niebieskiej karty (Maciej Piskorski-prokurator), znęcanie się fizyczne i psychiczne w tym materialne (KMP w Suwalkach) zostało wyciszone. Ciekawostka jest ze prawomocne postanowienie nigdy nie jest prawomocne tak naprawdę jeśli nikomu nie postawiono zarzutów i zawsze prokurator może wszcząć postępowanie w sprawie z chwilą nowych dowodów czego nie rozmumie Prokuratura Rejonowa w Suwałkach ( nie zna orzeczen Sądu Najwyzszego). Postępowanie Prokuratury Rejonowej w Suwałkach doprowadziło do tego że rodzina przestępcy, który od dziesięcioleci zneca się psychicznie i fizycznie nad rodziną, maltretowal rodzine, a sam dokonał wielu przestępstw (wyciszyla prokuratura); Prokuratura Rejonowa w Suwałkach doprowadziła DO tego że rodzina przestępcy żyje bez prądu i ha bierzacej wody w domu od lat już 3, a brak opału zima sprawia że temperatura spada poniżej 0'C w budynku......Tak żyją ludzie z powodu korupcji i kolesiostwa w Prokuraturze Rejonowej w Suwałkach!
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

[ usunięte przez administratora ] - 2019-04-18 20:36:29
[ usunięte przez administratora ]
zgłoś do usunięcia | autor: brak

[ usunięte przez administratora ] - 2019-04-18 20:57:10
[ usunięte przez administratora ]
zgłoś do usunięcia | autor: brakpodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


PRZESTRONNE MIESZKANIA
Wyjątkowy apartament w centrum Suwałk

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: