suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Komentarze do Obwodnica Suwałk otwarta

Zaprosili.Zaprosili - 2019-04-13 14:08:38
Zaprosili SMS-em. O piętnastej. Przyszedł. Pozwolili mu, po otwarciu, odciąć kawałek taśmy. Nie pozwolili przemawiać. Mam żal do organizatorów, że wielu mieszkańców Suwałk pozbawili części kabaretowo-rozrywkowej
zgłoś do usunięcia | autor: ~wuwu

Zieliński - 2019-04-13 14:24:06
mam nieodparte wrażenie, że praca Jaśnie Pana Zielińskiego polega na bywaniu i za ten trud jak to powiedział jeszcze Jaśniejszy pan Morawiecki należy mu się kwota wolna od podatku kilkukrotnie wyższa niż nam wszystkim "nierobom".
zgłoś do usunięcia | autor: ~jam

obwodnica - 2019-04-13 14:54:32
To prawda - Jaśnie Pan Zieliński najbardziej przyczynił się do budowy obwodnicy. Gdyby nie zabiegi władz miasta i samych mieszkańców (protesty) to jeszcze długo byśmy czekali.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Franek

tiry zniknely - 2019-04-13 14:56:31
co z tego ze ciezarowki znikneky jest ciszej miasto dalej stoi bo auta bse,bsu lewy pas uznają tylko. litwini tak samo a u nas obowiazuje ruch prawostronny trzy razy przejechalem miasto lewy pas zabity gdzie jest policja pytanie
zgłoś do usunięcia | autor: ~atom

usunięto przez administratora - 2019-04-13 15:36:18
usunięto przez administratora
zgłoś do usunięcia | autor: brak

Przed wyborami!! - 2019-04-13 16:05:29
Wysyp ,,ZASŁUŻONYCH'' dla obwodnicy i Suwalszczyzny. Przyjechali fotki zrobili i tyle ich więcej zobaczymy ....he he....
zgłoś do usunięcia | autor: ~zx

do atom - 2019-04-13 16:06:38
Miasto to nie autostrada, ograniczenie do 50 km na godz. więc w **** mam czy jadę prawym czy lewym. Znalazł się kierowca F1.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Lewy

Pas - 2019-04-13 16:11:24
Niech PiS wyremontuje prawy pas po tirach to będziemy nim jeździć
zgłoś do usunięcia | autor: ~Szofer

Do ~atom - 2019-04-13 16:38:18
Przez miasto większość jeździ prędkością zbliżona do 50 km/h, więc z jaką Ty się poruszales, ze nie mogłaś się "przebic" przez zakorkowany lewy pas? Możesz wyprzedzać inne pojazdy prawym pasem jak już lewym ktoś się "wlecze" według Ciebie.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...prędkość. - 2019-04-13 17:50:41
Fajnie ten oddany odcinek wygląda, ze się chce sprawdzić autko ile wyciągnie. Jednak monitoring jest wizyjny w jednym miejscu jak zauważyłem stąd jakiś nieoznakowany radiowóz może przypadkiem się przypałętać jak się będzie lecieć znacznie szybciej niz pojazdy obok.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

usunięto przez administratora - 2019-04-13 19:03:21
usunięto przez administratora
zgłoś do usunięcia | autor: brak

obwodnica - 2019-04-13 19:34:55
Brawo! w końcu się udało. Cieszymy się z tego . Ja się bardzo cieszę
zgłoś do usunięcia | autor: ~irena

Do ~irena - 2019-04-13 19:44:50
Ja też fajny odcinek oddany, naprawdę nie czuć prędkości pokonywanej co może trochę trzęsie na nierownosciach ale ogólnie dobrze zaprojektowana i zrealizoana obwodnica.....komuś kto zaprojektował ten odconek, wielki szacun!.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

lewy pas - 2019-04-13 20:29:45
Po pierwsze,w naszym kraju obowiązuje RUCH PRAWOSTRONNY,więc nawet jeśli jezdnia ma dwa pasy ruchu w jednym kierunku,to kierowca ZOBOWIĄZANY jest do trzymania się PRAWEJ strony jezdni,czyli de facto prawego pasa,niestety naprawdę duża część suwalczan i zdecydowana większość sąsiadów z BSU,BSE i LT,ma ten przepis w nosie...więc jak już wleczesz się te 45/h (trzymasz się jedynego przepisu,który z całego kursu na prawo jazdy został Ci w głowie),to z łaski swojej,wlecz się PRAWYM PASEM...i nikt tu nie mówi o jeżdzeniu ulicami naszego miasta z zawrotnymi prędkościami,tylko o znajomości przepisów i zwykłej KULTURZE JAZDY...
zgłoś do usunięcia | autor: ~kil

Akcja - 2019-04-13 21:20:03
Kiedy miasto się obudzi i zacznie wspierać nauczycieli w strajku- to zawód o najwyższym zaufaniu społecznym A jak rząd postępuje z nauczycielami-chce rozmawiać po świętach- jakby teraz nie mogli straszą jak za czasów solidarności marzą podpisać niedobre porozumienie A gdzie wsparcie od uczniów- czy rodziców- jakie teraz mamy wartości- trzeba walczyć o wolność i strajkować
zgłoś do usunięcia | autor: ~Sarw

Do Sarw - 2019-04-13 21:36:21
Na protestujących nauczycieli to jest potrzebny ,dębowy kij i ciasne drzwi .Tych nierobów tak bym napier......ł że hej .Jedna pała by mokła w wannie a druga by była na plecach .Źle w szkole ?Do Malowu czy biedry na kase tam nabierze szacunku do pracy i do innych pracujących .
zgłoś do usunięcia | autor: ~starzec

? - 2019-04-13 22:39:15
Z tym kijem to takie typowe ubeckie metody... medialna nagonka na każdego protestującego przeciwko rządowi (i na rodziny protestujących) też jest rodem z ustrojów totalitarnych.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Polak

.... - 2019-04-13 23:27:18
Nie mam najmniejszego zamiaru ich wspierać. Zarabiają znacznie więcej niż reszta społeczeństwa (która też ma ukończone studia). Reforma owszem jak najbardziej powinna zostać przeprowadzona, ale jej celem powinno być przede wszystkim zwiększenie nauczycielom godzin pracy, pozbawienie niekończących się dni wolnych, weekendów, ciągłego nieustającego wolnego. Jak odbywają się rekolekcje to niepotrzebne jest wolne 3 dni, bo rodzic jak będzie chciał to sam zaprowadzi do kościoła. Egzaminy gimnazjalne czy 8 - klas, mogą odbywać się na sali gimnastycznej a reszta szkoły i zajęcia lekcyjne powinne iść normalnym trybem. Nie rozumiem tego ciągłego wolnego. Jestem osobą pracującą, płacę podatki na nauczycielskie pensje i wymagam żeby zajmować się dzieckiem gdy ja jestem w pracy. Nie rozumiem dlaczego trzeba ciągle wynajmować opiekę do dzieci bo pół roku dziecko jest w domu bo co chwila jest jakieś wolne. Proponuję zlikwidować związki zawodowe nauczycieli, szkoły sprywatyzować, nam w związku z tym obniżyć podatki (bo nie trzeba będzie opłacać nauczycieli) wtedy będziemy sami opłacać pensje nauczycielom w prywatnych szkołach.
zgłoś do usunięcia | autor: ~....

.... - 2019-04-13 23:31:53
Nauczyciele nie mogą wyrobić się z programem bo po prostu mają zbyt dużo wolnych dni. Jedyne wolne powinno ograniczyć się do 2-3 dni w święta Bożego Narodzenia, 2 tygodnie w ferie i wakacje - ALE ŻADNYCH WOLNYCH POZA TYMI WYMIENIONYMI. Inne grupy zawodowe mają zaledwie 26 dni urlopu więc nie rozumiem tego nieustającego wolnego w grupie nauczycielskiej.
zgłoś do usunięcia | autor: ~....

Nie w temacie zaczeliscie ale ok : - 2019-04-13 23:46:57
A tak jezdziliscie po kierowcach z komunikacji jak chcieli troche wiecej kasy za swoja prace. I jak wypadaja teraz godzinowo jedni i drudzy? Ba... trzeba miec silne zwiazki zawodowe i wszystko byloby glanc. Tylko kto ile godzin i za kogo odpowiada hmm?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Aaaa

Do ~kil - 2019-04-14 05:04:03
Prawy pas w mieście gdzie poruszały się TIRy jest tak zniszczony, że nikt Ci nie każe (żadne prawo) poruszać się nim, jeśli nie ma odpowiedniego oznakowania ulicy informującego o stanie nawierzchni na danym odcinku. Suwalscy "milicjanci" już nieraz udowodnili że prawa nie znają, więc takich można śmiało olewac. Mnie gdyby chcieli ukarać mandatem za jazdę lewym lasem bym nigdy takiego nie przyjął, a w Sądzie bym udowodnił że suwalska "milicja" legalizujaca przestępstwa, powinna się wpierw prawa nauczyć. Suwalska "milicja" już nieraz sprawy przestępstw ustawiła na wyciszenie, dokładne "milicjanci" w osobach: Andrzej Paulakowski (ten wyroki Sądowe traktuje niczym papier toaletowy, bezwartosciowo), Andrze Tyczkowski (przestępca tworzący zorganizowaną grupę przestepcza), Leszek Majewski, Dariusz Zdancewicz, Jacek Tarnowski, Agnieszka Zawadzka (wymyśla własną wersję wydarzeń aby przestępstwo wyciszyc) i inni. Szczególnym jest Daniel Piotr Grabowski, który legalizuje przestępstwo dokonane przez pracownika PGE Obrót S.A. oddział Suwałki, ale wynika to z faktu, ze prawa nie zna, wręcz niepotrafi logicznie myśleć bo same myślenie wystarczy aby wiedzieć do czego doszło (do przestępstwa) a też sam dokonując przestępstwa niedopełnienia oobowiazkow służbowych przyczynił sie do wyciszenia przestępstwa kradzieży przez Prokuratora Marek Zawadzki współpracującego z "milicjantka" Agnieszka Zawadzka. Dlaczego pisze "milicjanci"? , a to dlatego że metody działań mają jak z epoki głębokiego komunizmu, czyli: falszuja akta sprawy, napadaja świadków celem zastraszenia, biorą w łapę aby kryc przestępców, udowadniają że kolesiostwo jest nad prawem.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...nawiązanie. - 2019-04-14 05:13:10
Ważnym "milicjantem" jest Radosław Obuchowski, który niedopelniajac obowiązków służbowych dokonał poswiadczenia nieprawdy w dokumentacji prawnej, zastraszal świadka, wyganial osoby pokrzywdzone przestępstwem z miejsca zamieszkania aby kat rodziny mógł pozostać bezkarny, przywolil na serię przestępstw, kryl i kryje przestępstwo dokonane przez PGE Obrót S.A. oddział w Suwałkach.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Daniel Piotr Grabowski.... - 2019-04-14 05:27:30
W dniu 02.04.2014 roku dokonał legalizacji przestępstwa dokonanego przez pracownika PGE Obrót S.A. oddział w Suwałkach, co efektem domina spowodowało że suwalscy "milicjanci" dalej wyciszyla sprawę przestępstwa ze strony PGE Obrót S.A. ktora na lewej dokumentacji (poswiadczonej nieprawdzie w umowach, protokolach), wyludzila kilkadziesiąt tysięcy złotych. Fakt ten kryje na zasadzie kolesiostwa suwalska "milicja". Materiał dowodowy jest a aktach sprawy sądowej z która już nieraz zapoznała się prokuratura ale dalej kolesiostwo trwa, sprawy są wyciszenie. Kiedyś Prokurator Prokuratury Okręgowej w Suwałkach na zasadzie kolesiostwa wyciszyl jedno z większych przestępstw, mianowicie dokonanego meldunku przez Urząd Miasta Suwałki na czynnej budowie a z tym związanego ustawionego całego procederu przez urzędników z Suwałk, bo może mało kto wie, ze w Suwałkach aby się zameldować na budowie potrzebne są tylko pieniądze na łapówkę dla urzędnika (nie musisz mieć dokumentacji prawnej nieruchomości w komplecie, takie sprawy jak coś się wyda z urzędu się załatwia na zasadzie kolesiostwa w Suwałkach).
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

usunięto przez administratora - 2019-04-14 05:33:00
usunięto przez administratora
zgłoś do usunięcia | autor: brak

usunięto przez administratora - 2019-04-14 05:53:18
usunięto przez administratora
zgłoś do usunięcia | autor: brak

Akcja - 2019-04-14 06:31:17
Co Wam przeszkadza te wolne- A inni ludzi w normalnych firmach tak ciężko pracują siedzą w tych urzędach 8 gofzin- Ale efektywnej pracy może są 3 godziny czy w tych biurach kawki - A najwięcej wolnego mają blogerzy youtuberzy nie muszą się z młodzieżą uzerac i mają 20.000 miesięcznie to jest pokolenie
zgłoś do usunięcia | autor: ~Sarw

Cen - 2019-04-14 06:44:19
Strajkujacy policjanci wywalczyli podwyżki- nawet emerytury szybsze- w wieku 40 lat już mogą niektórzy być na emeryturze i sobie dorabiać- chodzili na zwolnienia lekarskie przed 11 listopada i nikt nie wypomina - A tu odbyły się egzaminy i dalej jest hejt na nauczycieli - nawet zwolnienia mają 100 procent płatne - A tu rząd twierdzi że strajk polityczny
zgłoś do usunięcia | autor: ~Sarw

Podwyżki - 2019-04-14 07:00:09
Co do nauczycieli to przecież rząd wyszedł z propozycją podwyżek 15%. Ale jaśniepaństwu to nie odpowiada. Czy ktoś normalny chciałby 1000pln podwyżki natychmiastowej z wyrównaniem od stycznia 2019? Przecież to jest chore. A czas pracy (18 godzin lekcyjnych czyli 18x45min), wolne 4 miesiące w roku to jest jakiś absurd. Tak jak ktoś powiedział: średnio ciężka praca z mało ilością godzin, dużą ilością wolnego za umiarkowane pieniądze. Od kilku lat staram się o posadę nauczyciela w Suwałkach i jakoś nie mogę się dostać bo wszystkie etaty dla rodziny i znajomych.
zgłoś do usunięcia | autor: ~KrzysztofD

Czesiek - 2019-04-14 07:03:06
A co do otwarcia obwodnicy to fajnie że w końcu do tego doszło. A co do Cześka to przed wyborami chwalił się że dzięki niemu budują obwodnice co było całkowitą nieprawdą a teraz dziwi się że nikt go tam nie chciał?
zgłoś do usunięcia | autor: ~KrzysztofD

Pan Czesław ! - 2019-04-14 09:02:14
Byłem na tych protestach społecznych w/s obwodnicy 2 razy .Zobaczyłem ,że to nic innego niż polityczne zagrywki ludzi ,którzy na tym robią interesy - wiece nie chodziłem. A ten przewodniczący tego niby ;komitetu; Pan Kulikowski / o ile dobrze pamiętam / nie przez przypadek był i do dziś chyba jest redaktorem miesięcznika U.M Suwalk ,ostatnio wyróżniony i nagradzany przez Prezydenta ,który to nawet / jak się nie mylę / swój mandat radnego przekazał Panu temu.
zgłoś do usunięcia | autor: ~kostka

Prawda - 2019-04-14 09:43:36
Same układy i obłuda i dziwić się że na siłę chcą aby do władzy wrócili. , co do Prezydenta Suwałki w eter poszło że biedny nie zaproszony i ta wypowiedz piątkowa o strajkach to sama polityka( gdzie w administracji w szkołach zarabiają więcej niż nauczyciele )
zgłoś do usunięcia | autor: ~administracja

Dlaczego nauczyciele zamiast brać się do pracy wszędzie błagają - 2019-04-14 15:28:36
o poparcie . Jak już zdążyliście zauważyć Polacy nie popierają waszego protestu - wszyscy mieli dzieci w szkole i wszyscy wiemy jak pracuje większość z was . Dostajecie całkiem niezłe pieniądze za ilość i jakość waszej pracy . Przypomnę że za komuny pensum wynosiło 36 godzin i nigdy nikt nie strajkował, jak komuna odchodziła to obniżono wam pensum z dwóch powodów po pierwsze w nagrodę za waszą wierność ( duży procent nauczycieli należał do partii ) a po drugie dzieci w szkołach było mniej a bezrobocie duże i w ten sposób ominęły was kłopoty braku pracy , przeszliście te zawirowania ,, suchą nogą " nie tak jak reszta społeczeństwa nie ponosiliście żadnych wyrzeczeń . cały czas nauczyciele są głębokim zapleczem opozycji dobrze było to widać podczas występów szefa waszych związków jak na scenie trzymał się za rączki z opozycją i tak zwanych czarnych protestów gdzie brylowali głównie Suwalscy nauczyciele - jakich wartości chcecie uczyć nasze dzieci jeżeli publicznie występujecie przeciwko wartościom które ceni nasze społeczeństwo ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~kazik

rondo przy reja z bulwarowa - 2019-04-14 16:55:31
kierowca czerwonego BMW przeleciał bo nie przejachal,ok metr nad ziemia,na wysokosci okien w autobusie tak ze mozna bylo zobaczyc jego podwozie, prawie wyladował na boku, takiemu to jaja uciac
zgłoś do usunięcia | autor: ~pasazer

Zes - 2019-04-15 15:16:19
Dlatego blagaja, by Twojego debilnego syna wyprowadzic na ludzi,by nie skonczyl jak jego tatus kretyn. Jak jestes taki madrala to po podstawowce, ktora jest obowiazkowa, nie pusc Brajanka i Dzesiki do szkoly sredniej tylko sam zajmij sie wyksztalceniem dzieciatek w zaciszu domowym razem ze swoja Grazynka. Powodzenia panie Januszku
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zes

WSPANIAŁY język nienawiści i pogardy - 2019-04-15 19:57:54
stosują nauczyciele - wszyscy którzy się z nimi nie zgadzają są mieszani z błotem - taki jest ich poziom i co mi odpisze towarzyszka ZES
zgłoś do usunięcia | autor: ~krukpodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


UNIWERSUS
KURS OPERATORA SUWNIC

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: