suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Komentarze do Liczy się każdy grosz

Dlaczego mamy fundować komuś dom ? - 2019-04-11 10:01:36
Ja też nie mam domu. Jak mi zbudujecie, to obiecuję, że się ubezpieczę. Zapewnienie lokalu zastępczego/socjalnego jest ustawowym zadaniem gminy Bakałarzewo
zgłoś do usunięcia | autor: ~Gość

usunięto przez administratora - 2019-04-11 11:23:21
usunięto przez administratora
zgłoś do usunięcia | autor: brak

Odpowiedź odnośnie komentarzy - 2019-04-11 11:43:24
Nie znacie ludzi A oceniacie. Rodzina ta wielu ludziom pomagała A teraz sami znaleźli się w trudnej sytuacji gdzie im trzeba pomóc. Sama mam dzieci i jakby mi się to przytrafiło to też bym poprosiła o pomoc A zwłaszcza mając na utrzymaniu dzieci i siebie. Zbiórka jest organizowana przez rodzinę poszkodowanych w pożarze A nie przez samych poszkodowanych.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Patrycja

...Pazerność, poprostu pazerność. - 2019-04-11 12:10:43
4 osoby i 2 samochody (może i wiecej), ale rodzina (?) zorganizowała akcję zbiórki kwoty 150 tys.zł. Skąd taka suma została ustalona? Rodzina chce kupić mieszkanie w Bakałarzewie i opłacić koszty naprawy (zapewne lakiernicze) samochodów?
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Brak empatii - 2019-04-11 12:31:15
Nie da się tego czytac co Wy "ludzie" wypisujecie. Ja nie znam ani poszkodowanej rodziny ani ich sytuacji materialnej , ale nie potrafilabym tak oceniac czyjejs tragedii, bo niestety, ale utrara domu to jest tragedia...! Jesli ktos nie ma ochoty wesprzeć to tego nie robi, proste... Po co od razu zniechęcac innych i publikować wyssane przez siebie historie. Wow! 2 samochody, i co z tego, czy to swiadczy o mega zamoznosci Czasem rower jest wart wiecej niz auto... Dzięki Bogu nie ucierpieli ludzie! Życzę powodzenia poszkodowanym, a wszystkim zlozyczacym by nigdy nie znalezli się w takiej sytuacji...
zgłoś do usunięcia | autor: ~Werka

Odpowiedź - 2019-04-11 15:10:36
Ludzie nikt wam z konta nie zabiera pieniędzy. To jest tragedia . Nie oceniacie nie znając poszkodowanych. Skąd ta złość. Oni nie chcieli tego pożaru . A rodzina stara się pomóc bo od tego jest.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Kinga

Chciałem wpłacić ale pojawiła się info o kosztach 10zł - ktoś może wyjśnić? - 2019-04-11 15:43:19
Chciałem wpłacić ale pojawiła się info o kosztach 10zł - ktoś może wyjaśnić o co chodzi?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Wojtek

...wyłudzenie pieniędzy. - 2019-04-11 16:00:57
Posiadanie auta związane jest z kosztami jego utrzymania, auto można kupić już za kilka słówek ale eksploatacja jego to już znać koszta (oc, paliwo, części, koszty naprawy, ogumienie, itd.). Jeśli komuś spalił sie dom niech biegły ustali co było przyczyną, czy pożar wynikl z winy właściciela. Dużo ludzi jest bezdomnych, gdzieś utracili dom w różnych sytuacjach życiowych i jakoś nikt nad ich losem nie ubolewa. Rodzina która zbiera 150 tys. złotych czyli ustalona kwotę ewidentnie żeruje na ludzkiej naiwności wykozystujac sytacje.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...przykład. - 2019-04-11 16:14:46
Kiedyś był pożar zabudowań w miejscowości Kaletnik u Andrzeja K. Każdy myślał "co za biedna rodzina, tragedia". Ciekawostką jest ze Andrzej K. to stary złodziej, paser, pedofil. Np. jego rodzony brat ma kilka mieszkań i dom. Jednak każdy, oj tragedia się stała, paliło się....tylko że instalacja elektryczna w zabudowaniach które się palily wykluczala już dawno budynek z eksploatacji, oczym wiedział Andrzej K. Innym dość ciekawym faktem jest ze Andrzej K. "pomógł" już kiedyś wyłudzić odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej dla człowieka który pijany uciekając przed policją złamał sobie noge ale zaswiadczenie Andrzeja K. pozwoliło na wyłudzenie odszkodowania gdyż ten zaswiadczyl ze do zlamania doszło u niego w pracach polowych. Nie znam jak było z tym pożarem, ile dostał. Jednak takie pożary zabudowań gdzieś mają "drugie dno".
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Pogorzelcy - 2019-04-15 09:56:39
Właściciel tartaku w Bakałarzewie i prosi o pieniądze. W jemielistym wydarzyła się większa tragedia i rodzina nie prosiła o pieniądze tylko o modlitwę zbiórkę zorganizował wojt. A tu prosze od razu wyliczone że trzeba 150 tys zł.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Bakałarzewopodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


LOKALE UŻYTKOWE
NIERUCHOMOŚĆ POD SALON SPRZEDAŻY AUT, SUPERMARKET

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: