suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Walka na wyniszczenie trwa

Do Prezesa - 2019-03-07 13:19:34
Ten człowiek jest bardzo bezczelny skoro zarzuca to kierowcom. Ma na to dowody to do sądu albo innych organów a nie publicznie zarzuca to im. Za jego wypowiedź podczas sesji to bym pomyśał czy nie skierować sprawy do sądu.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Lisek

podwykonawca - 2019-03-07 13:23:23
Jakim cudem podwykonawca ma umowę na 16 miesięcy, podczas gdy samo PGK ma z miastem umowę do połowy tego roku ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zenek

Sytuacja prezesa - 2019-03-07 14:41:11
Ten człowiek nie wie o czym mówi na wszystko są dowody zbierane od 1 marca i już niedługo ujrzą światło dzienne. Czarno na białym i ciekawe jak będzie sie tłumaczył i co będzie mówił szuja fałszywa.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Marek

alamakotan - 2019-03-07 17:16:50
hahaha. dajcie już spokój biednemu prezeskowi. niech siedzi na tym stołku co siedzi. bo inaczej włodarze przeniosą go na inny stołek gdzie będzie wprowadzał swoje STANDARDY dla kolejnych roboli. Ci co są pod nim zasłużyli na swój los - 3 dniowy strajk i ten uśmieszek zniknąłby z jego twarzy. Teraz za późno - ci co nie szanują samego siebie nie zasługują na szacunek innych
zgłoś do usunięcia | autor: ~robolek

Pgk - 2019-03-07 18:05:11
Panie i Panowie jedno jest pewne karma wraca zawsze czy będzie prezesem czy już nie. Na krzywdzie ludzkiej daleko nie zajedzie.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Tosia

Prośba. - 2019-03-07 19:16:55
Panie prezydencie Renkiewicz niech Pan zrobi zebranie kierowców z prezesem.Stoi Pan ponad nimi jak sędzia pokoju i może dojdziecie wspólnymi siłami do zgody.Może Pan bardzo wiele zyskać.Ps.do hejtujących;jestem apolityczny,nie jestem pracownikiem PGK,ani pasażerem komunikacji miejskiej.Tu chodzi o relacje czysto międzyludzkie i trzeba zrobić robotę.Ot co.Powodzenia!
zgłoś do usunięcia | autor: ~PL

Prośba - 2019-03-07 19:38:13
DO PL: Szkoda, że nie oglądałeś rady miejskiej i zachowań tego człowieka, który nadal jest jeszcze prezesem, to byś zobaczył jakie on ma podejście do ludzi i jak się w stosunku nich zachowuje. Wtedy byś zobaczył, że tutaj kompromis nie jest żaden do wypracowania, bo kopromis jest wtedy gdy prezesik siedzi i podśmie****ki robi z ludzi i z sytuacji.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Do PL

...cyrk. - 2019-03-07 20:00:38
Czemu dziwić się ze Prezydent Czesław Renkiewicz zakazał aby cyrk w mieście występował (znaczy sie na terenie należącym do miasta), widać wiedział, że pod jego rządy w mieście zaczną się lepsze cyrki. Tak więc PWiK Suwałki "wysralo" się do rzeki ...no ale winny każdy inny tylko nie Prezydent który rekomendowal na stanowisko prezesa osóbe niekompetentna. Teraz cyrki dzieją się w PGK gdzie garstka związkowców chciała pokazać "kto rządzi i kto rozdaje karty w komunikacji miejskiej" i tak zorganizowała pseudo strajk na L4, a teraz ubolewa ze ich zwolnią ale straszą sądem... cyrk. Dalej cyrk trwa bo ktoś sabotuje działania podwykonawcy (prywatnego przewoznika). Jak widać przedstawienie trwa... bawmy się bo takie cyrki nam rządzący miastem zgotowal
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Spostrzegawczy masz rację - 2019-03-07 20:54:23
Bardzo dużym błędem prezydenta było zatrudnienie tych prezesów. Oni kierowali ludźmi niekompenentnymi, którzy wylali szambo do rzeki (Tylko nie oni ich zatrudniali). Prezesi kierowali najbardziej roszczeniowymi pracownikami, którzy raptem się pochorowali, ale to też prezesów wina. Spółki miejskie to ciepłe gniazdko dla nierobów którzy pod sztandarami związków zawodowych chcą jeszcze wyrwać parę setek złotych. Ale wszyscy i tak będą gadać że to wina prezesów. Przyjdź jeden z drugim po wyzdrowieniu do normalnej roboty to zobaczysz że tam w spółkach miałeś super.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Budrys

Budrys i inni - 2019-03-07 22:03:53
Tak sie przyssaliscie tematu "pojdz jeden z drugim do normalnej roboty". Rozumiem, ze to do kierowcow? Co rozumiesz przez normalna robote? Macie racje to nie jest normalna robota. Nie ma chyba zbyt wielu zawodow, gdzie pierwsza zmiana dzis zaczyna sie o 4 jutro o 6. Druga zmiana dzis zaczyna sie o 10 jutro o 15. To skutkuje zupelnym rozhustaniem snu itd. Nie w kazdym zawodzie byle kto moze zjechac ciebie za byle co. Bo szarpnal bo zahamowal, choc to czasem koniecznosc. Nie w kazdej pracy ulamek sekundy i masz pokaleczonych nascie ludzi za ktorych odpowiadasz i spotkanie z prokuratorem. Nie w kazdej pracy wigilie jesz w samochodzie, lub wyruszasz w trase gdy jeszcze miasto sie bawi w noc sylwestrowa. Nie w kazdej pracy potrzebe zalatwiasz gdy masz gdzie i kiedy a nie gdy chcesz. Przyklady mozna mnozyc i mnozyc ale i tak znajdzie sie ktos kto powie ze ma gorzej lub ze przesadzam, bo widzial jak kierowca na koncowym sobie siedzi z nogami na kierownicy. No trudno kierowca musi sie uopdpornic na krytyke, bo inaczej psycha siadzie szybko. A wiec co z ta normalna praca? Jak ja rozumiecie?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Alfred

Do ~Alfred - 2019-03-07 22:25:25
Co Ty piszesz za bzdury?! Jako kierowca na panstwowce pijesz codzień bo i tak nic ci nikt nie zrobi. Przykład zwiazkowiec z PKS Suwalki ktory 3 lata nietrzezwial ale jako zwiazkowiec mógł miał prawo po alkoholu prowadzić. Nawet zatrzymany po alkoholu Sąd jemu nie zkazala prowadzić autobusów, ba wcześniej z wyrokiem Sądu bez problemu dostał robotę jako kierowca.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Spostrzegawczy - 2019-03-07 22:30:11
Masz jakas obsesje. Twoje posty staja sie juz naprawde nudne i zenujace. Daj se siana... ani to madre co piszesz ani prawdziwe prawdopodobnie.
zgłoś do usunięcia | autor: ~123

Spostrzegawczy - 2019-03-07 22:39:05
Pks to pks a pgk to pgk, zupelnie inne firmy zupelnie inne zasady, wiec pisz na temat albo zamilcz. Na tym koncze konwersacje z Toba bo to i tak nie ma sensu.
zgłoś do usunięcia | autor: ~123

usunięto przez administratora - 2019-03-07 22:43:18
usunięto przez administratora
zgłoś do usunięcia | autor: brak

Moderator czy śpisż? - 2019-03-08 09:55:34
Skoro on sam nie może, to ty adminie wytrzyj mu usta, bo ten jad coraz bardziej się sączy.... A ty panie jadowity weź qrwa słownik i naucz się ortografii bo nóż w kieszeni się otwiera...
zgłoś do usunięcia | autor: ~Polak Mały

Spostrzegawczy - 2019-03-08 11:16:43
Jesteś dziwnym człowiekiem, ale nie oskarżaj personalnie ludzi. obserwujac twoje wypowiedzi podejrzewam że już parę osób wie kim jesteś i nie będziesz już anonimowy. Pół roku temu większość wiedziała kto to był zero, anthrax i paru innych. Nie oskarżaj ludzi o pijaństwo w pracy tym bardziej o włożenie ludzi pod wpływem, było to od razu zgłosić, zadziałać. To samo jeśli chodzi o oskarżanie o kradzież.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Budrys

Do ~Budrys - 2019-03-08 13:27:03
Czujesz się dotknięty przestępstwem? Zgłoś ten fakt. Jestem ofiara grupy przestępczej Andrzeja Tyczkowskiego z KMP Suwałki więc wiedzą kim jestem.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Pomówienia - 2019-03-09 11:04:51
Śmieszny jest Prezez mówiąc o pomówieniach chyba zapomniał co mówił kiedy kierowcy się pochorowali. Standardy jakie standardy wprowadzi nauczy ich dialogu którym sam się posługuje co wszyscy mogli usłyszeć na obradach sesji Rady Miasta. I kolejny absurd to to że żaden z kierowców PGK nie jeździ u podwykonawcy jeżdżą ci nowo zatrudnieni oczywiście są to pracownicy PGK którzy raptem mogą pracować u konkurencji co do tej pory było niemożliwe. I skoro podwykonawcy kierowcy tak jeżdżą super to w jakim celu koła w ich autobusach są znaczone białą taśmą
zgłoś do usunięcia | autor: ~Ania

Koła w Autobusach - 2019-03-09 14:57:46
Otóż moja droga po to by kierowca zatrzymywał się 5 kilometrów od krawężnika utrudniając wsiadanie ludziom starszym, niepełnosprawnym i matkom z wózkami. Co do znaczenia to chodzi tutaj tylko o to by kierowcy nie obcierali o krawężnik kołami, które według spółki bardzo się niszczą przez tego typu rzeczy. Śmieszne jest to, że cały ten Faster dostał tylko 2 autobusy a ostanie korzystał już nie z dwóch przydzielonych a kolejnych autobusów z taboru PGK. To co stało się z wyłonieniem tego pseudo przewoźnika przez PGK powinna zająć się prokuratura, która powinna zbadać w jaki sposób został on wyłoniony. Dziewica tfu cały czas to mylę prezes w normalnym mieście szukałby już roboty w pośredniaku, ale nie w Suwałkach w urzędzie w którym kwitnie kolesiostwo i obsadzanie swoich na ważnych stanowiskach i urzędach. NIESTETY, ale jak to się mówi kogo wybraliście tego macie i męczcie się teraz przez kolejne 5 lat z tą bandą, która nie ma zielonego pojęcia o podstawowych rzeczach i standardach a co dopiero wymagać od nich jakichś innowacji i nowoczesnych rozwiązań.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Do Ani

A ja lubię jeździć od 1 marca... - 2019-03-09 20:40:12
autobusami linii 19. kierowcy jeżdżą spokojnie bez nagłych przyśpieszeń czy hamowań. Na przystankach poczekają na śpieszących się pasażerów. Podjeżdżają blisko krawężników - łatwo wsiadać, szczególnie ludziom starszym. Nie obchodzi mnie jaka firma obsługuje linię , byle by było punktualnie i kulturalnie a tak jest na linii 19.
zgłoś do usunięcia | autor: Robi14

Robi14 - 2019-03-09 21:09:32
Dziekuje w imieniu kierowcow rowniez PGK. Wiekszosc 19 obsluguje wlasnie PGK, tylko co ktorys kurs przypada Fasterowi. Teraz prosze w przypadku pochwaly lub krytyki zwracac uwage na oznaczenia pojazdu, czy uzytkuje go PGK, czy Faster. Bo teraz jest taka sytuacja, ze łatke mozna przypiac nie temu przewoznikowi co trzeba.
zgłoś do usunięcia | autor: ~123

Punktualność - 2019-03-09 22:01:53
Co do punktualność to zapewne Fasterowi kierowcy nie ponoszą kary za opóźnienia czy przyspieszenia jak to jest w PGK i maja czas czekać na spoznonych pasażerów chociaż wiele razy widziałam przed przekazaniem linii prywatnej firmie jak kierowcy PGK widząc biegnącą osobę również czekają żaden specjalnie nie odjeżdża. I również podjezdzaja blisko krawężników i nie ma problemów aby wsiąść z wózkiem.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Antek

Antek - 2019-03-09 22:09:40
Kierowcy, szczegolnie ci ktorzy juz maja kilka lat jazdy w komunikacji dobrze wiedza, ze nie warto robic na zlosc pasazerom. Nikt nie kara za spoznienia, bo to nie wina kierowcy ze stal w korku, lub mial awarie. Przyspieszenia owszem, sa odnotowywane. Ale doswiadczony kierowca wie, ze jak zrobi cos zle, np stanie daleko od kraweznika, lub nie poczeka na biegnacego pasazera, to uslyszy pod swoim adresem kilka niemilych slow, lub wkrotce dowie sie ze byla na niego skarga. Nic milego zostac tak podsumowanym, wiec kazdy tego unika.
zgłoś do usunięcia | autor: ~123

123 - 2019-03-09 22:18:36
Owszem ktos z pasazerow moze odniesc wrazenie, ze kierowca zrobil cos na zlosc. I pewnie zaraz i takie glosy moga byc. Ale zrozumcie, ze tez to sa ludzie. Ze swoimi problemami jakie ma kazdy, ktore zaprzataja glowe. Ze tez mozna miec gorszy dzien, ze pod koniec zmiany daje o sobie zmeczenie, bo to ciagla koncentracja musi byc. I czasem zdarzy sie kogos niezauwazyc i nie poczekac, lub gdzies w tlumie ludzi w autobusie niewypatrzyc w lusterku, ze ktos jeszcze wysiada i zostanie przytrzasniety drzwiami. Nie jestesmy robotami.
zgłoś do usunięcia | autor: ~123

KIEROWCA - 2019-03-09 22:25:55
Oczywiście wiem to doskonale. Ludzie potrafią o byle głupstwa się przyczepić i zaraz piszą skargi a kierowcy muszą to wszystko znosić i siedzieć cicho aby pasażera nie urazić. Czasem też przecież jest tak ze na kilku przystankach nikt nie wsiada autobus ma kilka min do przodu i np na następnym troszkę dłużej poczeka do wyrównania czasu to tez niektórym nie pasuje bo po co stoi. Praca kierowcy przewozacego ludzi jest bardzo stresująca i jeszcze bardziej odpowiedzialna. Wiec gdy trzeba to i przyspieszy i przychamuje oni doskonale zdają sobie sprawę o odpowiedzialności jaka na nich ciąży ale władze PGK chyba nie sądząc po stanie technicznym niektórych autobusów
zgłoś do usunięcia | autor: ~Antek

Zapraszam na 19 po godzinie 13:10 z Wojska POlskiego II - 2019-03-09 23:07:08
Zapraszam na linie 19 po godzinie 13:10 z Wojska Polskiego II/Pętla wykonywaną przez FASTERA i jego wspaniałych kierowców gdzie na przystanku na Wojska Polskiego Biedronka ludzie nie mogą wejść już do autobusu. Należy sobie odpowiedzieć w takim razie po co jest rozkład jazdy na przystankach skoro nie jest przestrzegany. Na w/w kursie opóźnienia sięgają niejednokrotnie nawet 20 minut. To może w ogóle zlikwidujmy rozkład jazdy a autobusy niech jeżdżą jak chcą i najlepiej niech obsługują je właśnie FASTER wachowiec i specjalista we wszystkim. No i po raz kolejny został obalony mit punktualności FASTERA, a co do kultury to kierowcy również troszkę powinni się jej nauczyć bo z obserwacji ich zachowań to mam wrażenie, że w niektórych przypadkach to chyba o niej zapominają.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Do Robi14

Ci wybrani... - 2019-03-09 23:43:13
Szkoda, ze w naszym świecie uznanie i szacunek mają tylko ludzie na intratnych stanowiskach. Fakt, ze sprawują je, bo w młodości zadali sobie trud nauki i mają ambicje. Ale czy ich obecna praca zasługuje na tak duża różnice w zarobkach niż reszta? Potworzyli sobie sami zasady, ze na podjęcie decyzji mają np. 14 dni itd. Taki szary pracownik, choćby taki prosty kierowca, na decyzje o bezpieczeństwie pasażera ma czasem mniej niż sekundę. A często wybiera pomiędzy mniejszym złem, np. hamować ostro przed żółtym światłem , czy przejechać skrzyżowanie na czerwonym. Szkoda, że nasze władze zamiast wyznaczać standardy w wynagradzaniu ludzi, którzy w sumie pracują na nich (bo po co etaty w spółkach miejskich jak bez roboli nie maja racji bytu), oczekują od pseudo przewoźników pokazania jak się powinno traktować pracowników. Zobaczycie, bo już to nie jest tajemnica, ze w czerwcu wyjadą na miasto prywaciarze. Ratusz będzie piał z zachwytu ze wybrali tańszego przewoźnika. Tylko czyim kosztem. Zarząd PGK i cała administracja się uchowa, bo całości nie mogą oddać w prywatne ręce, co potwierdził wiceprezydent. Oszczędność będzie owszem, na kierowcach którzy dostaną odpowiednio gorsze warunki wynagrodzenia za swoja prace. Ale to przecież kierowcy tylko... robole. Sami sobie winni jak sobie życie ułożyli. Tylko w styczniu, w tej niefortunnej na pewno absencji chorobowej (nawet władze ostrożnie ocenianaja ze względów wizerunkowych czy to strajk czy nie) ci robole pokazali ile od tej niewdzięcznej roboty zależy. Ludzie nie dotarli do pracy do szkoły. No i teraz odpowiedzmy sbie na pytanie. Dla kogo oni są? Decydują o tym jak żyje się w naszym mieście, pod przykrywka optymalizacji mydlą ludziom oczy, ze dbaja m.in.o bezpieczenstwo przwewozow. Brawo. Tak trzymac. Ale w jaki sposób to robicie, szanowni włodarze, w mojej ocenie jest naganny. Pokazcie, ze dla władz miasta Suwałki priorytetem jest zadowolenie z pracy ludzi na Was pracujacych. Wplywiu nie macie na warunki pracy mieszkancow, ktorzy pracują w prywatnych firmach, to zrozumiałe. Ale jako zarządzający miejskimi przedsiębiorstwami dajcie przykład jak się powinno liczyć z potrzebami podwładnych.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Teo

I jeszcze jedno - 2019-03-10 00:19:15
Włodarze Suwałk zadajcie sobie pytanie, czy to jak dzisiaj wygląda sytuacja PGK to wina kierowców czy ich przełożonych? W zeszłym roku Prezydent został poinformowany przez związki zawodowe, ze w firmie dzieje się źle (słowo w tym piśmie nie padło nt zarobków). Ze trzeba wziąć się za robotę i uatrakcyjniać ofertę komunikacji. Ale nikt z zarządzających tą firma nie chce się tego podjąć. Kierowcy zgłaszają potrzebę zmiany godzin odjazdów, zgłaszają problem dublujących się kursów i cisza. Prezydent nie podjął żadnych działań w tym kierunku. Przynajmniej oficjalnych. Teraz Ratusz ubolewa, ze komunikacja nie działa jak należy, liczy na wskazówki od prywatnych operatorów. Trzeba podjąć działania naprawcze szukając innej firmy. Tak jak napisałem wyżej, decydenci najprawdopodobniej utrzymają swoje stanowiska, natomiast kierowcy i to właśnie ci którym leżało na sercu polepszenie funkcjonowania firmy już są, lub wkrótce będą (już się straszy tym pozostałych) wyrzuceni, żeby nie zakłócać słodkiego nieróbstwa TYCH WYBRANYCH.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Teo

I tak sobie dyskutują kierowcy z kierowcami udając pasażerów - 2019-03-10 05:30:52
i myślą, że ktoś średni inteligenty się na to złapie... Dyskutujcie dalej, bo przeciętnego pasażera gó...o obchodzi kto obsługuje komunikację pasażerską tak jak was gó..o obchodzi sytuacja w Padmie, Biedronce, Salagu czy Kauflandzie... A teraz dalej zmieniać nicki i pisać, pisać i pisać
zgłoś do usunięcia | autor: ~psychiatra

Psychiatra - 2019-03-10 07:52:03
Czyli co sugerujesz? Mordki w kubel tak? Bo nic nikogo nie obchodzi co sie dzieje u innych i wara ludziom od wyrazenia swojej opini co mysla? A wy ponad inteligentni za to wiecie wszystko najlepiej i jestescie nieomylni. Wiadomo, nic nie da pisanie, bo decyzje juz pozapadaly, ale moze ktos zobaczy jak to wyglada. Gdyby byly komentarze o wymienionych firmach tez bym poczytal, zeby wiedziec jak tam jest. Tyle.
zgłoś do usunięcia | autor: ~123

123 - 2019-03-10 12:51:02
Jeśli nie pasowała atmosfera, zarobki czy cokolwiek innego to się bierze d.u.p.s.k.o w troki i zmienia się robotę. Tak zazwyczaj to działa. Ale wy przyzwyczajeni do spółki komunalnej nie znający tak naprawdę realiów na zewnątrz tego nie rozumieliście i nie rozumiecie. Być może teraz niektórzy z was to zrozumieją jak będą zmuszeni poszukać sobie nowej pracy choć żeby było jasne wcale wam tego nie życzę. I nie chodzi tu o zamykanie gęby tylko o męską postawę, trzeba było pomyśleć nad konsekwencjami wcześniej przed pójściem na L-4 a nie teraz wylewać żale na forum jak małe dzieci.
zgłoś do usunięcia | autor: ~psychiatra

Chlopie otwórz oczy - 2019-03-10 13:16:28
Chłopie otówrz oczy i zobacz jakie są realia. Chyba, że jesteś z tej całej kliki, która uważa że wszystko jest okej. A jak nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj co do swoich rozważań, bo piszesz głupoty. Jak byś znał warunki pracy kierowcy zmienił byś zdanie i nie pisał takich i.d.i.o.t.y.z.m.ó.w. 3 autobusy w jednym kiedunku tą samą trasą z czego pierwszy ma pasażerów a dwa kolejne jadą puste i to jest ekonomiczne zarządzanie spółką Według ,,dziewicy", tfu prezesa to jest ekonomiczne. Ekonomiczne jest również wprowadzenie przywaciarza i otóz ma to znaczenie dla MNIE JAKO PASAŻERA podkreślam PASAŻERA, który korzysta z komunikacji miejskiej. Bo niestety mam tę nieprzyjemność korzystać z kursu o który opisał Do Robi 14, gdzie jest zapchany po brzegi i obsługiwany właśnie przez tego prywaciarza. A po drugie jakie to jest ekonomiczne wproawdzanie kolejnego przewoźnika, który ma pokazać co PGK robi źle, gdy sami zainteresowanie pasażerowie i kierowcy lepiej by ułożyli rozkład jazdy a nie ściąganie prywaciarzy i uzdrowicieli z Gdyni nie mający zielonego pojęcia o codziennych problemach pasażerów. Ale to jest ekonomicznie uzasadnione i według prezesa i Kurzyny jest wszystko okej. Ale może już niedługo Ci kierowcy, którzy zostali zwolnieni, jak sąd pracy przyzna im rację! Wtedy zobaczymy, kto będzie śmiał się pewną częścią ciała z tych eklsperymentów.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Do ,,psychiatra"

Do duszy całe te PGK - 2019-03-10 15:11:33
Do duszy całe te PGK, jeśli to zwykły kierowca bierze się za ekonomię firmy, a w duszy ma pasażerów i raptem domaga się podwyżek, jak nie to choruje na niedobór kasy.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Kubus

..."cyrk w mieście". - 2019-03-10 15:20:37
Odnosnie z sytuacją z komunikacją na mieście można powiedzieć "nie mój cyrk, nie moje małpy", co jedynie Prezydent Czesław Renkiewicz może śmiało mówić "mój cyrk, moje małpy", czyli "martwić się będę o to sam, to jest moja sprawa, ja za to odpowiadam".
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Kierowcy - 2019-03-10 21:40:37
Koła kierowca rajdowca kazał posprejować żeby mieć pretekst by wypłacić mniejszą pensję. Kierowcy jeżdżący w fasterze wcale nie chcą tam jeźdźić. Bo kto chce pracować u ****ka, który nie szanuje drugiego człowieka? Opóźnienia na linii w godzinach, gdy ludzie jadą bądź wracają z pracy nie są niczym nadzwyczajnym. Chyba dziwią tych co nie mają prawka i nigdy nie musieli stać autem w korku. Zastanawiające jest fakt, że prezydent miasta wygadał się w Pgk o prywatnym przewoźniku zanim jeszcze kierowcy poszli na L4. Z resztą kto zna bliżej sytuację w UM wie, że Pan Cz. to przekręt. Aż dziwne, że znów został wybrany.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Michalina

Rozkład - 2019-03-10 22:28:20
Szkoda, że z góry większość ludzi patrzy wrogo na kierowców Fastera. Niestety prywatny przewoźnik to nie ich wymysł. Rozkłady jazdy ustawiał prezes Pgk i czasowo jest, to źle ustawione. Choćby kierowcy nie wiem jak się starali, to nie są w stanie się wyrobić. Niestety będzie co raz gorzej, bo prezydent do tego dąży. Jak już ktoś mądry zwrócił uwagę. Dlaczego nie było przetargu na przewoźnika, który zaproponuje mniej? Prywatny przewoźnik proponuje umowę zlecenie, narzucił dodatkowe obowiązki, ale mając kredyt i rodzinę na utrzymaniu co powiesz? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...
zgłoś do usunięcia | autor: ~Asiapodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


PPUH LUDWIK
Studio Kuchni

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: