suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Komentarze do Pożar w Plazie

jAK TO TAK - 2018-12-27 15:37:41
KURŁA PATAŁACHY Z GIGANTA NIE DOSC ZE DROGO TO JESZCZE BY LUDZI POZABIJALI
zgłoś do usunięcia | autor: ~Janusz

Ohoho - 2018-12-27 16:51:19
Ciekawo kto w tym gigancie pracuje ze takie rzeczy się dziejo! Pewno jakiś chłop co się na sprzetachwilę nie zna
zgłoś do usunięcia | autor: ~Abbs

Ciemnowlosa - 2018-12-27 16:52:40
Ten ciemnowlosy chlooak taki zakręcony! Nie ten nowy ten co był!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Anian

Parodia... - 2018-12-27 19:02:49
Czytam i się śmieje że toster ogniem dawał ze straż wezwano. Temu co wezwał straż pożarna proponuję skierowanie do psychiatry za spowodowanie paniki w tłumie. Oj szkolić wypada społeczeństwo oj szkolić z zasad bhp, a kiedyś podstaw uczono w szokole.... .
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Straż pożarna.... - 2018-12-27 19:08:39
Parodia z faktu ze niby monitoring spowodował skierowanie tylu jednostek. Bawią się strażacy, bawią. Fakt zaraz karnawał.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Nie pierwsza głupota Strażaków z Suwałk... - 2018-12-27 19:17:04
Od w marcu b.r. pożar nastaje a Straż Pożarna jak dzieci nie znają drogi dojazdu. Przeprowadzają akcję a po akcji wpływa wniosek do ZDiZ w Suwałkach o udrażnianie drogi dojazdu do palących się zabudowań. Parodia jest fakt że droga przeciwpożarową byla widoczna gołym okiem, no ale zaslepieni strażacy ni cholery drogi nie widzieli. A co robi ZDiZ w Suwałkach na wniosek Straży Pożarnej? ...splawia towarzystwo.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Szkolić jeszcze raz szkolić. ... - 2018-12-27 19:28:39
Szkolić osobę co obslugu monitoring przeciwpożarowy z...logicznego myślenia. Ponieważ za dnia sam tym to nie pożar, gdyż wpierw będzie panika ludzi z faktu ognia temperatury, ucieczka i popłoch świadków zdarzenia a na samym końcu owy dym. Jeśli jest tylko dym to coś się dymi, może swieca dymna...no ale sam dym nie oznacza nigdy pożaru bo wpierw będą inne oznaki z monitoringu. Parodia Staży Pożarnej w Suwałkach i tyle.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

PLAZA - 2018-12-27 20:16:36
Spostrzegawczy jesteś ślepy. Krytykować to umiesz wszystkich ale siebie nie widzisz. Przejazd koło plazy jest zastawiony samochodami tam gdzie nie powinni stać. Służby porządkowe mają to gdzieś. Ale Ty wiesz najlepiej. Kurna fachowiec znalazł się z Ciebie. Rzygać mi się chce na taki osób jak TY. Nie widzisz dalej poza swojego nosa i masz klapki na oczach. Ale do Twego poziomu się nie zniżę. . Widzę, że tutaj sami fachowcy wypowiadają się. Buahahahaha. "Zagniewani młodociani zamiast rozumu pustka w bani'
zgłoś do usunięcia | autor: ~*

do postrzegawczy - 2019-01-04 18:36:18
Jesteś debilem przesiadującym tu na forum i krytykującym wszystko. Zgłoś się dobrowolnie do psychiatry choć wątpię czy uda się coś jeszcze zdziałać z twoim chorym łbem. Tu idioto nie chodzi o monitoring taki jak ty rozumujesz czyli kamery tylko o system p/poż wyposażony w mnóstwo czujników rozmieszczonych po całym obiekcie i sprzężony z urządzeniami nadawczymi. W momencie wykrycia dymu sygnał jest bezpośrednio transmitowany do straży a procedury są takie że straż przyjeżdża i tyle, ale ty wszystko byś zmienił żeby działało tak jak wydedukujesz sobie tym swoim chłopskim rozumowaniem.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Maciej

Proponuję kawał o Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach.... - 2019-01-08 10:31:51
Kawał: "Co robi Panstwowa Straż Pożarna w Suwałkach aby zlokalizować drogę dojazdu do palących się nieruchomości na terenie Suwałk? Panstwowa Straz Pozarna w tym celu sklada wniosek do ZDiZ w Suwałkach". Kawał na podstawie prawdziwych wydarzeń toczących się od pożaru czyli jakoś od marca/kwietnia ubiegłego roku. Parodia jest fakt że każda osoba będąca na miejscu zauważy drogę dojazdu, każda oprócz suwalskich strażaków jak się okazuje. Przykładem jest osoba która po pożarze zostaje wynajeta przez właściciela palących się nieruchomości do naprawy ogrodzenia i tak o to przyjeżdża autem "opel vectra b" z bagażem w postaci ciężkich metalowych słupków i spawarki, lokalizuje drogę dojazdu od strony pożaru i w ciągu dosłownie 5 minut atem obciazonym (mały kąt natarcia i zejścia ma w danej chwili opel vectra b) dojeżdża do spalonego ogrodzenia na odległość około 2 metry. Parodia w tym miejscu jest akcji straży pożarnej przeprowadzonej z odległości pewnie 50 metrow dalszej bo strażacy nie widzieli drogi...dowódca strazakow z tej akcji powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie, bo droga była i jest, od lat używana przez rolnika co uprawia w pobliżu pola, a która to droge bez problemu opel vectra b (obciążony) pokonał.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczypodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


Bajkowo
Usługi Rekreacyjne
balony, napełnianie helem, bramy z balonów

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: