suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Elektryzująca podwyżka cen prądu

dopłaty - 2018-12-06 15:25:19
Podwyżki miały być dla przedsiębiorców. Indywidualnym odbiorcom do cen za prąd miał dopłacać rząd i ceny dla gospodarstw domowych miały zostać takie same. To znowu coś uległo zmianie i dopłat nie będzie?
zgłoś do usunięcia | autor: ~XXYY

dopłaty - 2018-12-06 16:21:13
Dopłaty jeśli będą to na pół roku, a może raczej rok żeby narodowi przed wyborami nie narażać się. Potem rekompensat nie będzie. Druga sprawa to że jeśli dla prowadzących działalność nastąpią podwyżki cen energii, to zapłacą za to klienci czyli my wszyscy.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Sławek

dopłaty - 2018-12-06 17:15:09
XXYY, a rząd skąd weźmie pieniądze na dopłaty? Z podatków, wpłaconych przez obywateli. Zresztą to i tak wielka ściema. Tak samo, jak miało nie być podwyżek opłat bankowych po wprowadzeniu podatku bankowego. Chwilę po nowym podatku, dziwnym trafem, praktycznie wszystkie banki zmieniły cenniki.
zgłoś do usunięcia | autor: ~michal

Nie wiem po co.... - 2018-12-06 17:29:12
Po co te rozważania? Przecież 500+ czy 300 kosztuje a w kasie państwa coraz mniej. Dzieci też nie ma więcej. Wzrost cen energii spowoduje lawinę podwyżek wszystkiego podobnie jak wzrost cen paliw to powoduje. No i nad czym tu medytować? Oby tak dalej!!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Też z Suwałk

Podwyżka???? - 2018-12-06 17:50:55
A kiedy będzie elektryzująca podwyżka emerytur
zgłoś do usunięcia | autor: ~Janek

Oto dobra zmiana - 2018-12-06 19:38:03
Pójdziemy z torbami to kwestia czasu
zgłoś do usunięcia | autor: ~Kazek

Pogonić pasożytów - 2018-12-07 06:22:30
Zlikwidujmy konkordat, przestańmy utrzymywać pasożytów w sutannach, tam właśnie są grube miliardy do zaoszczędzenia.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Maciej

Komedia - 2018-12-07 09:04:22
Czyli dokladamy z podatkow do panstwowych spolek wegla, ktore sprzedaja wegiel panstwowym spolkom energetycznym, teraz te spolki ktore co rok maja olbrzymie zyski wplacane do budzetu podniosa ceny, bo wegiel drozeje, czyli znowu bokiem wprowadzamy kase do kompani weglowych na 13,14 barborki swieta itd itp zamiast te miliardy przeznaczyc w budowe elektrowni atomowej i za 10 lat zapomniec o oplatach za emisje CO2, zapomniec o grupach uprzywilejowanych, o doplatach do do wszystkiego. Poza tym wzrosnac maja bardzo mocno ceny dla firm, bo Kowalskiemu rzad z podatkow Kowalskiego to wyrowna, to moze zamiast zabierac i oddawac, niechh je poprostu obnizy! Firmy podniosa ceny i o to bedzie kolejny wzrost wplywow z VAT ktory rzad nazwie zyskiem z likwidacji karuzel vatowskich. G*** prawda wzrost jest bo ceny szaleja wszystko coraz drozsze to i vatu coraz wiecej. Mieli nie wprowadzac podatkow to omijaja to slowo jak moga, ale wszystko inne drozeje. Jak w sektorze prywatnym ma byc lepiej jak non stop wszystko podnosza, a jeszcze jak ktos sobie radzi to dobijaja go karami, wprowadzaja zakazy i nakazy.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Łukasz

Prawda komedia - 2018-12-07 10:53:05
Ale chyba lepiej żeby każdy przeciętny człowiek dostawał dopłaty do prądu, a nie uznaniowo/wyrywkowo, dopłaty 500+, 300, czy jak ktoś proponował, żartując 2000zł. na drugą żonę. Zwróćcie uwagę, że odprowadzamy składki na emeryturę. Wygląda, że już teraz rozejdą się ona po osobach, które wychowały czwórkę dzieci i więcej. A później rząd powie, że na jednego emeryta pracuje czterech młodych ludzi. Czy osoba która systematycznie odprowadza składki za 10 lat otrzyma emeryturę? To powinien być kryminał, a nie komedia.
zgłoś do usunięcia | autor: ~XXYY

Wiatr i słońce zawiodło. - 2018-12-07 14:59:01
Wszystko przez złą pogodę. Brak wiatru na poletkach z turbinami wiatrowymi, które rosną jak grzyby po deszczu. Brak słońca na faremkach fotowoltaicznych, których też jest do groma. I trzeba palic w piecu brzozę energetyczna i inne dziadostwo odnawialne, bo węgla szkoda. Trzeba modlić się o wietrzna i słoneczną pogodę , wtedy będzie taniej.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Wiktoria

dopłaty, dopłaty - 2018-12-07 16:45:01
Ta socjalistyczna banda znów buduje swoją klientelę żyjącą z zasiłków łupiąc przy tym wszystkich uczciwie pracujących ludzi na podatkach. Mało kto wie, że na prąd (energię elektryczną) jest akcyza ! Tak jest: oprócz podatków dochodowych, VAT i czego tam jeszcze płacimy akcyzę, a teraz rząd nam łaskawie dopłaci. Wystarczy nie zabierać złodzieje ! Won z gospodarki !
zgłoś do usunięcia | autor: ~Marcin

PGE Obrót S.A.... - 2018-12-07 17:09:43
Spokojnie, bo w PGE Obrót S.A. tym Białostockim z oddziałem w Suwałkach biorą w tzw. łapę. Chcecie lewą umowę nie zgodna z stanem faktycznym? Kierowniczka obsługi klienta spokojnie za łapówkę wszystko załatwia. Policja Suwałki czyli KMP Suwałki z powodu kolesiostwa/branie w łapę wszystko wyciszy. Przykład umowa z dnia 02.04.2014 r. która zalegalizowali dwaj dzielnicowi z KMP Suwałki w tym Piotr Kirkuć. Spokojnie jak ceny wzrosną to wystarczy dac w łapę a taryfa będzie naliczana inaczej niż w umowie. Ps. Jak znajdę to podam numer umowy jaka PGE Obrót S.A. za łapówkę podpisala a chętnym mogę ja pokazać (kontem mailem).
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

...tylko cicho. - 2018-12-07 17:21:25
Tylko cicho, nie mówcie głośno ze wiecie o fakcie brania w łapę bo KMP Suwałki zabawi się z wami w fałszywe oskarżenie tak jak ze mna próbując mnie w coś wrobic w czasie akcji kryminalnych w dniu 11.07.2017 roku i tylko cynk od "kreta" z KMP Suwałki mnie uratował bo inaczej przestępca Andrzej Tyczkowski funkcjonariusz z KMP Suwałki by mnie w coś wrobic. Ten przestępca co tworzy zorganizowaną grupę przestępczą w KMP Suwałki, skrajnie niebezpieczna gdyz w parze z nim jest jego partner "samochodziarz" a nie ujdzie uwadze ze panów łączy coś więcej nic praca w KMP Suwałki.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

spostrzegawczy - 2018-12-07 20:51:50
ale ty i jebnię........ jesteś
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jan

Do ~Jan - 2018-12-08 05:44:07
Suwalska rzeczywistość instytucji i firm państwowych. Pierwsze miejsce w zakresie przekrętów zajmuje Urząd Miasta Suwałki za zameldowanie na czynnej budowie, bo tam to wystarczy jedynie wiedzieć komu dac w łapę aby uruchomić lawinę przekrętów w suwalskich urzędach i tak PiNB w Suwałkach wyda stosowne pozwolenia poswiadczajac w nich nieprawdę gdyz dokumenty zaprzeczają dokumentom notarialnym oraz faktowi bycia już zameldowanym na danej nieruchomości już od 2 lat, oczywiście nieruchomosci będącej czynną budową.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Do spostrzegawczy - 2018-12-08 07:32:11
Czy jest jakaś instytucja z którą ty spostrzegawczy nie masz problemu ? A raczej ona z tobą ? Jak patrzę na twoje wypowiedzi to jestem za przywróceniem zesłań na Sybir ,tam byłbyś gwiazda
zgłoś do usunięcia | autor: ~Wlan

Do spostrzegawczy - 2018-12-08 10:38:41
Wg mnie lewa, czy prawa umowa, za każdą trzeba płacić zgodnie z jej warunkami. Może jest jakiś rejestr tych umów. Odnośnie meldunku - wydaje mi się, że obecnie cała budowa trwa niecałe dwa lata. Jeżeli ktoś kupił mieszkanie np. na czwartym piętrze i został wykopany dół pod jego mieszkanie w tym bloku, to jeszcze nie ma ani aktu notarialnego, ani nie wnosi opłat związanych z jego eksploatacją, tym samym po co ma się tam meldować.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Apel

Rozwiązanie zagadki. - 2018-12-08 15:00:01
A jednak kradną skoro już nie starcza na nic.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Też z Suwałk

Do ~Apel - 2018-12-08 17:33:51
Chcesz zobaczyć dokumenty zameldowania na czynnej budowie? Wynik zameldowania za łapówkę w Urzędzie Miasta Suwałki był potrzebny aby kolesiostwo w instytucjach państwowych efektem domina odebrała budynek wykonany niezgodnie z projektem budowlanym i tak wpierw dając w łapę dostajesz meldunek a później jeśli sprawa się wyda urzędnicy państwowi wszystko tuszuja dokonując odbioru technicznego budynku dają pozwolenie na urzytkowanie, bo w Suwałkach każdy każdego kryje za nieprawidłowości. Faktem jest ze Urząd Miasta Suwałki wszystkiego zatuszować nie może gdyz wydał dokumenty (prawo jazdy, dowody osobiste) na adres zameldowania który prawnie przestał być czynna budowa dopiero dwa lata później. Przy PGE Obrót S.A. to umowa za łapówkę jest wyludzeniem pieniędzy od klienta stąd PGE Obrót. S.A. w Suwałkach to złodzieje przez wielkie Z. Mnie szokuje postępowanie suwalskich dzielnicowych z KMP Suwałki którzy udowodnili, ze nie rozumieją czytanego tekstu i nie znają podstaw prawa.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Do ~Wlan - 2018-12-08 17:59:03
Czy według Ciebie należy przymknąć oko na lapowkarstwo w KMP Suwałki i istnienie zorganizowanej grupy przestępczej w KMP Suwałki której szefem jest Andrzej Tyczkowski funkcjonariusz z KMP Suwałki. Grupa w 2013 roku na zlecenie prezesa PKS Suwałki Leszka Cieślika dokonała napaść i zastraszenia osoby które osmiala się wytknąć dla Cieślika aby zaprzestał procederu handlu kradzionym paliwem przez związkowców z PKS Suwałki. Leszek Cieślika wiedział jako prawnik ze jak sprawa wyjdzie na jaw to będzie siedział z zwiazkowcami stąd nakazał sprawę wyciszyć, takim to sposobem Andrzej Tyczkowski w sprawie TM.4223/13 pomowil rodzinę zwiazkowca, sprawę wyciszajac oraz dokonując napaści fizycznej po wtargnieciu na posesję prywatną gdzie zmusił osobę będąca w domu do udziału jak on wraz z kryminalnym "samochodziarzem" dokonał przeszukania posesji umawiajac się ze kilkaset litrów oleju napędowego jaki znaleźli będzie "lakierem". Zarazem Andrzej Tyczkowski dokonał kradzieży dwóch par obuwia a KMP Suwałki fałszywie o kradzież oskarżyła osobę niewinną aby ukryć fakt że przestępca Andrzej Tyczkowski dokonał kradzieży przy akcji przestępczej w dniu 3.10.2013 roku. Tak to kolesiostwo w KMP Suwałki sprawy ustawia.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Do spostrzegawczy - 2018-12-09 22:06:02
Według mnie powinieneś złożyć wszystkie sprawy do prokuratury (przeciez twierdzisz że masz na to dowody)a nie opisywać ich w taki sposób jak to robisz na forum . Problem UM,KMP,PWiK,PiNB,PGE Obrót i grom wie jeszcze z iloma masz problemy.Chlopie otrzasnij się i bądź świadom że pomówienia też są karalne czy to że wyrażasz je słownie czy w ten oto sposób.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Wlan

Do ~Wlan - 2018-12-10 08:41:03
Nikt tu nie jest pomawiany. Co do PWiK Suwałki jak dasz w łapę dla prezesa to nawet wodomierz zamontują Ci odwrotnie aby stan licznika sie cofal a KMP Suwałki wezwana przez 997 (celem dokumentacji przestpstwa) stwerdza ze Pismo bez pieczątek i podpisów jest dokumentem prawnym.. parodia. Prokuratura Rejonowa Suwałki wszystko dobrze wie ale tu sprawy są ustawiane celem wyciszenia, a jak założysz zawiadomienie na prokuratora to inny i tak dalej sprawę wycisza, bo wszyscy podlegają pod ten sam okręg (suwalski).
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Do spostrzegawczy - 2018-12-10 12:26:47
To ile dałeś w łapę !
zgłoś do usunięcia | autor: ~Wlan

Do spostrzegawczy - 2018-12-11 19:37:22
Tak się kończy bohaterstwo spostrzegawczego i jego epopeje,jedno proste pytanie...
zgłoś do usunięcia | autor: ~Wlan

Do ~Wlan - 2018-12-12 08:12:26
Zadałeś pytanie nie mające sensu więc nie oczekuj odpowiedzi. Osoba ktora załatwić może wszystko w Suwałkach za pieniądze jest człowiek któremu suwalskie organy ścigania od lat zapewniają nietykalność karną z faktu wieloletniej znajomości z Prokuratorem Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczypodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


UNIWERSUS
KURSY OBSŁUGI KAS FISKALNYCH

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: