suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Kontrowersyjne decyzje sędziego w ...

mecz - 2018-10-08 15:26:33
Nie ma sprawiedliwości - są tylko wyniki.
zgłoś do usunięcia | autor: ~redo

Wigry S.A. - 2018-10-08 17:37:17
Sylwester Cimochowski kandyduje do rady miasta, żona Michalina również. Tworzy się kolejną siatkę dziwacznych powiązań miasto - klub. Prezes będzie miał wpływ na pieniądze, które miasto daje klubowi i na prezydenta Suwałk. Chory układ. Co ciekawe, nikt z kandydatów na prezydenta nie tyka tematu pokątnego finansowania klubu - takie to jajo śmierdzące.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Robert Grzybiński

Wigry S.A. - 2018-10-08 19:21:17
Finansowanie nie jest pokątne, a miasto powinno być zainteresowane dalszym istnieniem klubu I Ligowego. Niektóre kluby w Polsce są całkowicie "na garnuszku samorządów". Wigry Suwałki mają zbyt mało hojnych sponsorów by starczyło to na utrzymanie i w miarę normalne funkcjonowanie. Miasto już stało się właścicielem części akcji spółki.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Alex

Wigry S.A. - 2018-10-08 22:14:44
Byłbym się z tobą zgodził gdyby miasto miało wybudowane wszystkie żłobki i przedszkola, szkoły i sale gimnastyczne, ulice i chodniki, parki, podłączone wszystkie domy do ciepłowni, p ulicach jeździły ekologiczne autobusy. Gdybyśmy mieli co tydzień spektakl w SOK-u, świetnie odśnieżone chodniki zimą, dość mieszkań komunalnych i ukończonę obwodnicę wschodnią, wreszcie gdyby miasto nie miało kilkuset milionów długu, to wtedy tak - można pomyśleć o finansowaniu zawodowych rozgrywek najbogatszej ligi. Tymczasem tak nie jest, a szykuje się wydatek kolejnego w tym roku miliona (którego już ?), bo PZPN musi mieć silniejsze lampy.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Robert Grzybiński

Kolego - 2018-10-09 13:48:43
to nie PZPN musi mieć silniejsze lampy, tylko zwyczajnie jest ciemno, za ciemno na stadionie, od lat. Może gdyby pięćset plusy poszły do pracy (mam na myśli cały kraj, nie tylko Podlasie), to starczyłoby na nowe inwestycje. Spektakle w Soku są, drogie to drogie, ale są, niestety pn wsch to zarobkowe slumsy, ale to nie wina PZPN, tylko tych z samej góry, tam pretensje. Chodniki, wiadomo, kto steruje ZDIZ i oszczędza, a zima znów zaskoczy drogowców. Obwodnica i długi to sprawa UM.. i można tak bez końca. Co do parków zgadzam się, wszystkie inicjatywy z terenami zielonymi są jak najbardziej ok, ale cebulaczkom i tak sie nie spodoba -pamietasz jak krzyczeli jak była rewitalizowana Arkadia, a teraz z przyjemością się tam spaceruje. napisałem to wszystko, bo na prawdę to nie powinno mieć wpływu na drużynę piłkarska i finanse i nie ma. To, że 1 liga trzepie kasę, też się zgodzę. Inni na tym promuja miasta, dlaczego Suwałki nie potrafią? albo do konca nie potrafią?
zgłoś do usunięcia | autor: ~sponsorpodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: