suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Komentarze do Miłośnicy czworonogów nie dają za ...

usunięto przez administratora - 2018-10-05 09:40:04
usunięto przez administratora
zgłoś do usunięcia | autor: brak

Miastowy - 2018-10-05 10:21:57
Na polu wybieg jak ta lala i nie za 81 tys.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Mariusz

przerost formy nad treścią - 2018-10-05 10:52:03
Miejsce do rozrywki dla czworonogów? No bez przesady... Sama mam psa i ubolewam nad tym, ze nie ma na terenie osiedla tego typu przestrzeni. Ale wykładanie 100 tys złotych lub więcej to faktycznie niegospodarność. Ludzie, przecież za tę kasę można w kilku punktach w mieście wydzielić i ogrodzić kawałek terenu, ustawiając dystrybutory z woreczkami na odchody. W zamyśle chodzi o to, by móc spokojnie i bez obawy że zwierzę ucieknie, zrobi komuś krzywdę lub wystraszy puścić je ze smyczy. Psiaki do tego, żeby się wybiegać i wyszaleć nie potrzebują parku rozrywki...
zgłoś do usunięcia | autor: ~Ewka

Świetny pomysł - 2018-10-05 12:15:27
Do wszystkich malkontentów, typu Wiesław, Mariusz - do tych, którzy psów nie mają albo nie mieli, matek płaczących za kolejnym placem zabaw i reszty najgłośniej krzyczących, otóż moi drodzy: w każdym większym mieście takie miejsce istnieje, gdzie psiaki mogą się razem bawić, biegać i nie ma obawy, że uciekną albo będą zwyczajnie komuś przeszkadzać, to po pierwsze. Po drugie większość, którzy są za pomysłem, to świadomi właściciele czworonogów, dbający o zwierzaki i SPRZĄTAJĄCY PO NICH (nie mylić z gówniarzami, których matki nie nauczyły by po swoim psie i po sobie też sprzątać, ze zbyt dumnymi mieszkańcami, którym ciężko się schylić po psią kupkę, albo tymi, którzy myślą, że nikt nie widział). W takim miejscu nie byłoby żadnego srajdołka Wiesiu i byłoby czyściej niż na Twoim osiedlowym chodniku czy w niejednym parku - bez puszek po piwie,butelek, niedopałków, torebek i papierków po bułeczkach i innych śmieci. Dlaczego? bo prawdziwi miłośnicy psów (a w Suwałkach jest ich sporo) o to dbają (w przeciwieństwie do większości ludzi), bo mają poczucie obowiązku - poza tym nieraz wracają w to samo miejsce ze swoimi pupilami. Ciężko strawić, prawda? Na osiedlowe parki, dodatkowe place zabaw proponuję założyć osobny projekt.. i wszyscy byliby zadowoleni, psy i ludzie mieliby miejsce dla siebie, nie przeszkadzaliby tym ,którzy za psami nie przepadają. Proste, prawda?
zgłoś do usunięcia | autor: ~m

Mariusz ma rację - 2018-10-05 12:22:42
ogrodzić jakieś duże pole, zasiać trawę, zrobić jakąś bramkę na wejściu żeby zwierzęta nie uciekały jak ktoś przychodzi albo wychodzi i tez będzie dobrze. Może nawet i lepiej na odludziu jakimś bo bez małolatów, blokersów, pijaczków i innych, którym zawsze coś przeszkadza.
zgłoś do usunięcia | autor: ~rogate ranczo

Psi park - Dobry park - 2018-10-05 12:31:54
~m no wyjąłeś/wyjęłaś mi to prosto z ust. Zgadzam się z tobą w 100%. A i dodam, że publiczne pieniądze są trwonione na o wiele większe głupoty i bezmyślne projekty, ale to jakoś jest w porządku, a zwykły psi park stanowi ogromny ból czterech liter. Często przewija się w tego typu tematach stwierdzenie, że powinno być więcej placów zabaw, bo niby dzieci nie mają się gdzie bawić. W tym problem, że tych placów zabaw jest w Suwałkach od groma, na moim osiedlu jest ich obecnie 6, a było więcej, tylko część została zlikwidowana bo i tak nikt na nich się nie bawił, a nawet były dewastowane. Choć teraz jest ich tylko 6, to i tak połowa stoi pusta, a dzieci o dziwo na osiedlu jest naprawdę sporo i tak moi drodzy, pewnie to co poniektórych zaskoczy, ale bawią się te dzieciaki na podwórku i nie siedzą z nosami w smartfonach, ani przed komputerem.
zgłoś do usunięcia | autor: ~HaHa

jestem za - 2018-10-05 14:33:26
To bardzo dobry pomysł. Nie tylko dla zwierzaków i ich właścicieli ale także dla dzieci które będą mogły bezpiecznie przyglądać się pieskom. Chyba że znowu Renkiewicz wprowadzi w błąd mieszkańców i jak ostatnio mimo wygranej w budżecie obywatelskim tej inicjatywy to nie zlecił jej realizacji bo jednej starszej pani się niepodobało. Jestem pewna że teraz ta inicjatywa wygra w budżecie.
zgłoś do usunięcia | autor: ~olga

Jestem na nie - 2018-10-05 16:42:29
Już to widzę jak pieski tam się bawią. Chcesz aby pupil spędził aktywnie dzień idź z nim pobiegać, to i Tobie wyjdzie na dobre. A po tym parku to za jakiś czas zostanie tylko brud i smród. Współczuję dla mieszkańców z okolic.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Mm

olga - 2018-10-06 06:32:29
Olga - kłamiesz lub jak wolisz mijasz się z prawdą.
zgłoś do usunięcia | autor: ~wera

@Mm - 2018-10-06 12:13:56
Nie "współczuję для mieszkańców z okolic", a współczuję (komu?, czemu? - Dopełniacz liczby pojedynczej i liczby mnogiej) mieszkańcom z okolic. Co Wy z tym ruskim для??
zgłoś do usunięcia | autor: ~psor Mniodek

@Mm - 2018-10-06 12:16:59
Nie "współczuję dlja mieszkańców z okolic", a współczuję (komu?, czemu? - Dopełniacz liczby pojedynczej i liczby mnogiej) mieszkańcom z okolic. Co Wy z tym ruskim dlja??
zgłoś do usunięcia | autor: ~psor Mniodek

Nie, Nie i jeszcze raz Nie !!! - 2018-10-08 07:34:29
Nie po to płacę podatki w Suwałkach, żeby marnować je na takie głupoty. Ścieżki rowerowe, kolorowe kwietniki, więcej oświetlenia i kamer dla poprawy bezpieczeństwa. Głosować powinni nie wszyscy mieszkańcy, a Ci, którzy płacą podatki. Pokazujesz pit z naszego urzędu skarbowego to masz prawo głosu. Bezrobotni i płacący podatki w innych miastach nie powinni dysponować moimi pieniędzmi.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Iza

Paranoja - 2018-10-08 21:32:05
Za 80tyś. można odnowić kilka chodników, inny rzeczy w mieście. A park dla czworonogów powinien być opłacony z podatku za psy, kory itp. A nie z podatków innych osób, które na to się nie zgadzaja. Czesiek niech nie szuka poparcia ale niech zrobi referendum przed wyborami i żeby się nie zdziwił.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Karok

Mam dwa psy. - 2018-10-11 14:33:17
Sama mam dwa psy ale pomysł psiego parku nie wydaje mi się dobrym. Widziałam takie parki w innym mieście i jest to zwyczajnie ogrodzony teren pełen śmieci, śmierdzący i moje psy tam nie chciały wejść. Jeszcze tyle kasy... Każde większe skupisko bloków na uboczu powinno mieć wydzielony teren siatką z trawą, śmietniczkami i tyle. Teren tylko i wyłącznie do wyprowadzania psów. Puszczam psa i nie obawiam się że zaraz obok dziecko przybiegnie czy pies mi ucieknie. Psi wybieg to zły pomysł.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Onapodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: