suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Bilans usterek według miejskiej ap...

Estetyka.. - 2018-09-14 14:48:01
To nie żaden problem ale bardzo brzydko wyglądają wszelkie krawężniki w parkach czy zieleńcach całe zarośnięte od lat trawą.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Też z Suwałk

A ja zuważam ściemę - 2018-09-14 17:59:47
Złożyłem 3 różne zgłoszenia, żadnej sprawy nie naprawiono, ale wszystkim nadano status naprawiony. Takie praktyki to zwykłe nadużycie i tania propaganda. Zacznijcie działać, a nie liczycie 144 sukcesy.
zgłoś do usunięcia | autor: ~edmund

ścieżka rowerowa - 2018-09-14 22:58:24
Było zgłoszenie że na ścieżce rowerowej przy ulicy Noniewicza na docinku między ul. Wigierską a kładką na rzece Czarna Hancza w Suwałkach zastał zrobiony parking dla samochodów. Oczywiście była odpowieć od straży miejskiej że problem zostanie rozwiązany. Okres letni oraz miejsce gdzie bardzo dużo rowerzystów korzystało i korzysta z tej ściezki, jest wrzesień a parking dalej jest.Pytam po co zawracanie głowy jak i tak nic nie jest robione w tej sprawie. Oczywiscie w sobote jest akcja zostawcie samochody (na ścieżce rowerowej) a wsiącie sie na rowery na czele z Panem Prezydentem i proszę przejechać tą ścieżką.
zgłoś do usunięcia | autor: ~rowerzysta

Zgłoszone - 2018-09-15 08:59:09
Zgłosiłem dwa problemy - aż się zdziwiłem, gdy oba zostały realnie zauważone i poprawione. Nie sądziłem, że to zadziała, a jednak...
zgłoś do usunięcia | autor: ~kon

Smiech na sali - 2018-09-17 12:39:01
Zgłosiłem dziury w nawierzchni które są od chyba 8lat brak oświetlenia parkingu w tym samym miejscu gdzie już 3 raz jak ja wiem dochodzi do wykrecania wyłamywania części karoserii samochodowej prawdopodobnie Litwini! Dodałem zdjęcia i nic nie zostało zrobiona parking przy śmietniku na Pułaskiego 81 więc z góry nie dziękuję i nie pozdrawiam aplikacja nie działa!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Panicz

panicz - 2018-09-17 14:06:38
A tak z ciekawości to jest teren miasta czy spółdzielni mieszkaniowej. A jeśli ktoś coś rozkręca, lub kradnie to natychmiast trzeba dzwonić na policję, a nie po miesiącu pisać książkę.
zgłoś do usunięcia | autor: ~suwalek

Artykół z dnia 25-09-2018 Samochody na Reja nisko latają - 2018-09-25 14:03:40
Chociaż po ulicy Reja nie jeżdżą tiry, jest tam dość niebezpiecznie. A wszystko przez prędkości, jakie lubią rozwijać kierowcy. Nie przeszkadzają im nawet ustawione co kilkaset metrów sygnalizatory. Szczególnie źle jest nocą, kiedy na ulicy jest tak zwana zielona fala. Czy da się coś z tym zrobić? Prosta i długa ulica Reja stwarza pole do popisu wielu kierowcom, którzy niejednokrotnie za nic mają ograniczenie do 50 km/h. Niestety przekraczanie prędkości, a do tego bezmyślna zmiana pasa ruchu nierzadko kończy się kolizjami, których na Reja nie brakuje. Znacznie gorzej jest jednak wtedy, gdy dojdzie do tragedii. A przykładu nie trzeba daleko szukać. To właśnie na Reja, przed dwoma tygodniami, na przejeździe rowerowym doszło do śmiertelnego potrącenia. Mieszkańców Suwałk bardzo poruszył ten wypadek. Długo dyskutowali na temat prędkości z jaką musiało jechać auto. Temat samochodowych wyścigów na tej ulicy poruszył też Karol Korneluk. - Mieszkańcy sygnalizują, że na ulicy Reja kierowcy jeżdżą z dużą prędkością. Wręcz można powiedzieć, że samochody tam nisko lecą. Czy można się zatem zwrócić do służb, które są za to odpowiedzialne, żeby ten problem rozwiązać - pytał radny. Prezydent Suwałk poinformował, że porządek z wyścigami może zrobić jedynie policja. Na Reja, jako drodze wojewódzkiej, nie można bowiem zamontować żadnych progów zwalniających. - A taki wniosek też był - powiedział. - Przepisów ruchu drogowego wszyscy użytkownicy powinni przestrzegać, a jeżeli nie przestrzegają, to są właściwe organy, które powinny to wyegzekwować - skwitował.
zgłoś do usunięcia | autor: ~XXYYpodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: