suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Cała Polska kpi z podwójnych obcho...

podzieleni - 2018-09-07 10:48:45
Przykro jest gdy się widzi takie rzeczy- PiS podzieliło społeczeństwo. Tym bardziej boli, że Pan Zieliński jest suwalczaninem i kiedyś kiedy już nie będzie zajmował się polityką będzie musiał zmierzyć się rzeczywistąścia, której jest teraz kreatorem. Myślę że mieszkańcy nie zapomną.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Wiktor

[ usunięte przez administratora ] - 2018-09-07 10:55:04
[ usunięte przez administratora ]
zgłoś do usunięcia | autor: brak

pisałem już o tym na forum ... - 2018-09-07 11:21:48
Jarosław Zieliński szykuje wręczenie sztandaru w areszcie. SW ćwiczy. Tam nikogo nie musi zapraszać.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Robert Grzybiński

... - 2018-09-07 12:06:15
Zamiast robić z siebie pajaca niech wypowie się sprawie zabitego na komendzie Igora .Uciekł z Sejmu jak szczur do Suwałk żeby tylko sprawa ucichła brawo Panie Zieliński.
zgłoś do usunięcia | autor: ~boss

Niech Renkiewicz Czesław przypomni 11 listopada 2017 r. - 2018-09-07 12:07:38
Renkiewicz Czesław skarży się: Suwalczanie nas pytają dlaczego wspólnie nie możemy obchodzić w naszym mieście ważnych dla narodu polskiego i suwalczan świąt i rocznic? To przypomnę Renkiewiczowi słowa posłanki Bożeny Kamińskiej po zeszłorocznych obchodach 11 listopada w Suwałkach: Po raz pierwszy w historii mojej poselskiej służby nie mogłam przemówić do mieszkańców. To akt złej woli. Kto był gospodarzem obchodów 11 listopada? Kto nie dopuścił posłanki do głosu? Skarżący się dzisiaj Renkiewicz Czesław.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zorro

zorro - 2018-09-07 12:17:20
Organizatorem była chyba wtedy jednostka wojskowa. Widać po Tobie jak z Warszawy to postrzegasz, może i tak było z porządkiem na twojej posesji.
zgłoś do usunięcia | autor: ~suwalek

taki obrażony - 2018-09-07 12:30:42
To zapewne nie pierwszy raz kiedy Zet wydał rozkaz wojsku żeby nie pojawiać się w towarzystwie tzw. "suwerena", opozycji,... Skoro kwestie bez podziałów są nie do pogodzenia, to strach pomyśleć co jeśli chodzi o inwestycję czy rozwój Suwałk. Przypuszczać można, że zamiast współpracy ponad podziałami raczej mamy do czynienia z "podkładaniem kłód"...
zgłoś do usunięcia | autor: ~elka

Radio 5 - 2018-09-07 12:36:52
Radio 5: Obecna na miejscu Bożena Kamińska dociekała, czy i kiedy będzie mogła zabrać głos. Odpowiedzi nie uzyskała ani od prezydenta, ani od posła, ani też od pułkownika miejscowej jednostki wojskowej, do którego została odesłana. Pod zaproszeniami na obchody podpisali się Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk i Zdzislaw Przełomiec, przewodniczący Rady Miejskiej. Ale organizatorów było wielu: samorząd, kombatanci, miejscowe instytucje, parafia ale też wojsko…
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zorro

zorro - 2018-09-07 12:46:38
Nie było Ciebie w Suwałkach w tym czasie, to raz uroczystość była prowadzona przez wojskowego to dwa. Po trzecie dlaczego ktoś z poza mojego miasta chce decydować co jest tu dobre a co nie dobre. Prezydenta wybiorą mieszkancy, a nie ktoś ma osobisty uraz do władz miasta. Ci nie chodzi o Suwałki.
zgłoś do usunięcia | autor: ~suwalek

Pani poseł - 2018-09-07 12:50:34
Nie udzielili głosu bo wiedzieli że nie ma nic ciekawego do powiedzenia
zgłoś do usunięcia | autor: ~Olek

suwalki.info: Incydent podczas 11 listopada - posłance odmówiono głosu - 2018-09-07 12:51:09
suwalki.info: Podczas uroczystości posłanka kilkukrotnie starała się dowiedzieć, kiedy będzie mogła przemówić. Pytała o to prezydenta Czesława Renkiewicza, wiceministra Jarosława Zielińskiego oraz dowódcy suwalskiego wojska Krzysztofa Świderskiego. Jak się okazało, bezskutecznie. - Do końca dochodziłam możliwości uzyskania głosu - podkreślała. Przypomnijmy, że podczas uroczystości miejskich związanych z 99. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego głos zabrali: prezydent Czesław Renkiewicz, wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński, wicemarszałek Anna Naszkiewicz oraz Roman Czepe, który odczytał list w imieniu wojewody. Miejsca na wystąpienie zabrakło jedynie Bożenie Kamińskiej.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zorro

Do Wiktora - 2018-09-07 12:53:41
Pan Zieliński nie jest suwalczaninem.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jan

zorro - 2018-09-07 13:19:36
Zorro jesteś jak głosiciel jedynej słusznej racji, cytujesz tylko to co Ci pasuje. Jednak jak ktoś nie uczestniczy w życiu miasta to niewie co się dzieje. A tak poza tym to zorro to naprawdę ty, coś dziwnie jesteś spokojny.
zgłoś do usunięcia | autor: ~suwalek

A może bez przemówień? - 2018-09-07 13:36:42
W tej sytuacji proponuję obchody bez przemówień. Jedynie bezstronny zagajający przypomni zebranym po co się zebraliśmy i wezwie do złożenia kwiatów. Chętni do przemówienia mogą swe mowy powielić na papierze i rozdać je wśród tych, którzy są zainteresowani ich głęboką treścią.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jerzy Broc

usunięto przez administratora - 2018-09-07 13:40:49
usunięto przez administratora
zgłoś do usunięcia | autor: brak

Pan Jerzy Broc - 2018-09-07 13:46:39
Słuszna idea, ale niestety to marzenie. Nie w Polsce, Suwałkach i nie w tych czasach. Polacy wbrew pozorom nigdy nie byli zjednoczeni. Zawsze byli ludzie co chcieli osiągnąć polityczne korzyści. Taka to nasza wielka i lokalna historia.
zgłoś do usunięcia | autor: ~suwalek

Tak ma być, - 2018-09-07 13:50:54
obchody o 4.45 bo o tej godzinie wybuchła II wojna światowa i nic w tym zdrożnego jak śpiochy przetworzą oko i przewrócą się na drugi bok. Łże pismaki wypisują że była salwa armatnia, co jest wierutną bzdurą. A poza tym jak świętować razem ze zgrają TW, SB itd. Pewnie że lepiej jest razem, ale czas najwyższy oczyścić suwalskie życie publiczne z farbowanych lisów. Może w końcu nadejdzie taki czas, jak to mówią nadzieja umiera ostatnia.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Inka

...cisza nocna. - 2018-09-07 14:17:08
Cisza nocna? Prawo nie określa "ciszy nocnej". Jednie coś takiego może uchwalić np. spółdzielnia mieszkaniowa na danym osiedlu.
zgłoś do usunięcia | autor: ~spostrzegawczy

Inka - 2018-09-07 14:24:20
Nie ma znaczenia o której godzinie oddamy hołd ludziom z tamtych lat. Czy jako matka czy ojciec chciałabyś żeby twoje dziecko, wnuk musiało zginąć w czasie wojny? Jeśli chodzi o ludzi w polityce tej dużej i małej, to im więcej nas pójdzie do wyborów i każdy zagłosuje według swoich przekonań to tym lepiej. Ważne żeby to był twój, mój lub każdego innego głos osobisty, nie narzucony przez ludzi z zewnątrz( kraju, regionu, miasta, wsi).
zgłoś do usunięcia | autor: ~suwalek

a propo ciszy... - 2018-09-07 14:25:57
W kodeksie wykroczeń można znaleźć przepis art. 51 § 1 w brzmieniu: "Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny"
zgłoś do usunięcia | autor: ~piko

Zieliński - 2018-09-07 14:30:19
Zieliński chce mieć w Suwałkach własny folwark i włąsne małpy. To, że służby mundurowe tancza jak on im zagra to widocznie dla niego za mało. Zachowuje sie jakby fakt bycia ministrem dawal mu mozliwosc traktowania ludzi jak popychadła. Te podwójne swietowanie pokazuje gdzie ma zwyklych mieszkancow i pamiec naszych przodkow... w glebokim powazaniu. jak dojdzie do władzy w miescie za pomocą Mackiewicza, to dopiero urządzi nam cyrk.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Adam

gebelsowskie techniki - 2018-09-07 15:06:54
Z Suwałk śmieje się cała Polska a może Świat i Marsjanie. Nie podoba mi się używanie takich ogólników. Propaganda. Urabianie ludzi. Obśmiać wszystko. Tu jest drugie dno, wytłumaczenie tego zjawiska.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Johny

... - 2018-09-07 15:30:25
Sluzby rozkazem stoja i tak samo byly one wykonywane za poprzedniej ekipy i proszę nie opluwać ludzi służb.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Klosz721

usunięto przez administratora - 2018-09-07 15:47:46
usunięto przez administratora
zgłoś do usunięcia | autor: brak

~Johny, uważaj będą konkrety - 2018-09-07 16:08:08
Wytłumaczenie jest takie, że jeden pan ma tak wielkie ego, że przesłoniło mu świat, zaćmiło krytyczne krytyczne myślenie i naraziło na śmieszność. Pan Z. jest przez to bohaterem kabaretowym granym przez Cezarego Żaka, który świetnie oddał mentalność małomiasteczkowego bosa który dopadł nienależnych mu zaszczytów a jednocześnie boi się utracić stanowisko. Jest też pośmiewiskiem internetu, bohaterem memów, obiektem niezliczonej ilości żartów, adresatem sejmowych wezwań do dymisji kierowanych nawet przez koalicjantów z Kukiz' 15. Jest organizatorem czołobitnych uroczystości na które bądź z obowiązku służbowego, bądź z lizusostwa przybywają tłumnie zależni od niego funkcjonariusze. Mowa tu o otwarciach dróg, odsłonięciach pomników, łapskich nowennach z koncertami odbywających się co miesiąc w kościele, świętach wojska, policji, służby więziennej i straży pożarnej, przekazaniach kluczyków do radiowozów, samochodów gaśniczych, wmurowaniu aktów erekcyjnych, nadaniu sztandarów i wszelkich innych uroczystościach, które odbywają się przynajmniej raz-dwa razy w tygodniu przy okazji pobytu naszego bohatera na weekendowym wypoczynku w domu bądź powrotnej podróży do Warszawy. Wszelkie te działania odciągają służby od ich właściwych działań - są w istocie propagandowymi spędami - pochłaniają czas i środki, a służą tylko jednej osobie i (w jej mniemaniu) budowaniu wizerunku. Jest to praktyka charakterystyczna tylko dla jednego sekretarza stanu i jednego województwa, ściślej - północnej części województwa. Działania taki nie widziane są ani w inny częściach Polski, ani nie praktykowane przez innych członków rządu może być porównywana tylko do gospodarskich wizyt z czasów PRL składanych prze pierwszego sekretarza PZPR Edwarda Gierka. W sposób demonstracyjny i ostentacyjny korzysta z ochrony, która zwykle przysługuje tylko najwyższym urzędnikom jak premier czy prezydent, rzadko ministrom. Wszystko to byłoby ledwie śmiesznostką lokalnego kacyka gdyby nie fakt, iż sprawuje on nadzór - przynajmniej formalny - na wieloma służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo obywateli. Skrajne upartyjnienie wszelkich organizowanych obchodów i uroczystości rodzi nieuchronnie pytanie czy wspomniane służby siłowe służą obywatelom czy partii i na ile można na nie liczyć w chwili zagrożenia.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Robert Grzybiński

Do suwalki.info - 2018-09-07 16:39:52
Czekam kiedy szanowna redakcja usunie te obraźliwe wpisy osoby publicznej. Co redaktorek nie widzi co na nich forach się pisze. Jak mi wiadomo to wy za to odpowiadacie,że nie usuwacie tych wpisów.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Oburzony

Oburzony - 2018-09-07 17:15:59
Kup sobie portal i się rządź
zgłoś do usunięcia | autor: ~Gosia

Szanuje suwalki.info - 2018-09-07 17:58:48
To jedno z ostatnich miejsc gdzie można napisać prawdę o osobach publicznych. Nie widziałem żeby kogoś szczególnie chronili, mozna szkalowac kogo się chce, fajnie jest wtenczas xD
zgłoś do usunięcia | autor: ~Bond007

nowy zorro - 2018-09-07 18:00:19
Nie ten styl, prawdziwy zorro o tej porze śpi. A tak poza tym wpis bez gustu i smaku
zgłoś do usunięcia | autor: ~suwalek

Życzę S-11 długiego urlopu od ratusza - 2018-09-07 18:08:02
Do tego stopnia kibicuję Renkiewiczowi Czesławowi (pseudonim ze stanu wojennego S-11), że życzę mu, żeby więcej nie męczył się w suwalskim ratuszu. Życzę mu dożywotniego urlopu od ratusza, tym razem bezpłatnego (za poprzedni, zaległy, pobrał 28 tys. zł).
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zorro

tsp/263 - 2018-09-07 18:26:42
Ciekawe za pare lat co będzie się działo jak opublikuja wszystkich tsp(tajne szczekaczki pisu).
zgłoś do usunięcia | autor: ~suwalek

Pewne - 2018-09-07 19:36:09
Infiltrator za ten wpis beknie. Przypominam sobie jak jeden gość chciał spalić dom tego Pana i musiał słono zapłacić i przeprosić. Tak samo i ten gość tak będzie miał. A niestety portal odpowiada za takie wpisy. Powinien szybko usuwać obraźliwe.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Ludek

Infiltrator - 2018-09-07 20:29:30
Kocham Cię...rozbawiłem się na cały piątkowy wieczór
zgłoś do usunięcia | autor: ~Bolec

usunięto przez administratora - 2018-09-07 20:57:34
usunięto przez administratora
zgłoś do usunięcia | autor: brak

Do administratora - 2018-09-07 21:12:51
Doceniam wolność wypowiedzi ale wydaje mi się że dyskusja dzięki takim debilom jak infiltrator i jemu podobnym przeradza się w rynsztok. Jeśli na tym zależy właścicielowi serwisu to gratuluję.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Luk

Broc - 2018-09-07 21:54:40
Szanowny Panie.tu nie ma tzw. symetrii ktoś świadomie się decyduje że nie chce obchodzić świat z miastem. Notabene radni PIS są członkami rady miejskiej więc ich dualizm tym bardziej jest śmieszny. Wolę obchody wspólne gdzie każdy może złożyć kwiaty.podziekiwania i zabrać głos. Ale kiedyś tak było.I to że teraz tak nie jest na pewno nie jest winą miasta. Więc te gawedki o wspólny. dobrze proszę przesłać do MSWIA... Niech się Pan nie robi taki obiektywny bo trza rzeczy nazywać po imieniu..
zgłoś do usunięcia | autor: ~karol

Zabawne do karol - 2018-09-07 22:03:01
Nie pisz rzeczy nie prawdziwych,nie przypominam sobie aby w latach 80 czy 90 władza miasta chodziła pod Dąb Wolności i składała kwiaty co zaczęła teraz czynić aby spodobać się mieszkańcom. To jest obłuda. W tamtych latach to rozganiali a teraz obchodzą rocznice.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zybi

@spostrzegawczy - 2018-09-07 14:17:08 - 2018-09-07 22:04:23
A propos ciszy nocnej, której pojęcie nie funkcjonuje w polskim prawodawstwie: w kodeksie wykroczeń można znaleźć przepis art. 51 § 1 w brzmieniu:"W kodeksie wykroczeń można znaleźć przepis art. 51 § 1 w brzmieniu: "Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny". Dobry obyczaj nakazuje aby jednak w tych godzinach umownej ciszy nocnej tj. pomiędzy 22:00 a 06:00 nie hałasować i nie zakłócać spokoju ludziom mieszkającym nieopodal pomnika.
zgłoś do usunięcia | autor: ~fan świętego spokoju

usunięto przez administratora - 2018-09-07 22:18:18
usunięto przez administratora
zgłoś do usunięcia | autor: brak

do oburzony - 2018-09-07 22:34:42
Nie rozumiem dlaczego administrator ma usuwać wpisy, to wszystko na temat osoby publicznej jest PRAWDĄ, (nawet jeśli sprawia przykrość). Tak samo nie rozumiem dlaczego od 4 lat próbuje się skazać tych ludzi, którzy "na wystawie Andersą" mówili prawdę. Teraz mówienie lub pisanie prawdy jest zabronione?
zgłoś do usunięcia | autor: ~....

do ~`.... - 2018-09-07 22:56:27
Czytam te wpisy i inne i nigdzie nie przeczytałem obraźliwych wpisów wobec Pana Prezydenta Miasta Suwałk . To dlaczego wyzywa się i obraża Posła . A przykrość t może mieć wyłącznie te kto to pisze i obraża.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Tomasz

.... - 2018-09-07 23:18:46
nikt nie wyzywa i obraża tylko pisze prawdę o nim i o sytuacjach, które dzięki niemu mamy w naszym mieście
zgłoś do usunięcia | autor: ~....

Bez jaj - 2018-09-08 00:12:54
A co to za różnica ten z tej partii ten z tamtej wy swirusy i tak powinno być grane do jednej bramki, a to ty z PiS ty z PO a ty z SLD no to co no to się nie lubimy, jajca jakieś w czasach gdy tyle się mówi i rasizmie o dyskryminacji i inych ****ach, które mnie osobiście doprowadzają do pasji. Trzeba otworzyć oczy i zobaczyć że polityka jest dla ministrów posłów co to w obietnicach są dobrzy i w niczym więcej. Prawda jest taka że nasza klasa polityczna jest taka sama oni wszyscy rządzili na Ioneosprzestrzeni lat, te same twarze jestem zmuszony oglądać telewizji. Wracając do Pana Zielińskiego żaden to autorytet dla mnie człowiek, który wymusza ochronę Policji, funkcjonariuszy SOP i.,którzy go worzą rządową BMW za państwowe pieniądze bez potrzeby gdzie ochrona mu nie przysługuje, ponadto przejeżdża codziennie trasa Szypliszki Suwałki i trafia mnie jak to w okolicy domu Pana ministra stoi patrol Policji, zamiast dbać o bezpieczeństwo ludzi to dba ale o Pana ministra przerazonego i wystraszonego heh jajca jakieś. A żeby było lepiej to tego człowieka widzę wszędzie pewno dziennie robi z tysiąc km za nasze pieniądze i w imię czego że dla Suwałk nic nie załatwi tylko dla tego że pan prezydent miasta nie z tej partii PiS. Kufa wasza mac
zgłoś do usunięcia | autor: ~Szok

Kto rozsądny włącza syreny o 4 rano - 2018-09-08 06:18:44
Rozumiem ze prawdziwa wojna wybucha
zgłoś do usunięcia | autor: ~Fabian

Czy takich Suwałk chcemy? - 2018-09-08 08:41:06
Zdajmy sobie to pytanie przed wyborami? Czy takich Suwałk chcemy jakie prezentuje Zieliński i jego marionetkowy kandydat? Czy chcemy lepszych Suwalczan i gorszych (którzy nie będą godni, by nawet podać rękę Zielińskiemu i jego marionetkowemu kandydatowi)?
zgłoś do usunięcia | autor: ~kon

Do Karola - 2018-09-08 10:58:27
Moja propozycja, to żart, a nie sposób rozwiązania tych podwójnych obchodów. Nie mam zdania na temat tego, czyja to wina. Gdybym uczestniczył w rozmowie między tymi obydwoma panami na temat ustalenia programu obchodów, to miałbym obraz, kto próbuje pokazać drugiemu, kto tu rządzi i nie dopuszcza innych propozycji, które nie są jego wizją. Odnoszę wrażenie, że obaj panowie mają charaktery, które uznają jedynie swoje racje, co uniemożliwia dochodzenie do oczekiwanego kompromisu.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jerzy Broc

obchody - 2018-09-08 12:54:30
obchody były potrójne ponieważ ja obchodziłem osobno
zgłoś do usunięcia | autor: ~as

I dlatego - 2018-09-08 14:48:15
nadszedł czas aby obu Panom podziękować...a mamy szansę już 21 października. Pozdrawiam
zgłoś do usunięcia | autor: ~rage

Do as - 2018-09-08 21:32:37
Brawo as
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jan

WP - 2018-09-09 00:15:33
"Wirtualna Polska" ha ha ha, rzeczywiście - cała Polska huczy. WP to nie cała Polska, w dodatku to portal z niemieckim finansowaniem, taki on polski
zgłoś do usunięcia | autor: ~Nuta

Podwójne obchody... - 2018-09-09 12:16:26
Taka sytuacja trwa już 10 lat! Odkąd znany nam minister dostał się do Warszawy, mamy co mamy kilka razy w roku! Brak opamiętania w pokazywaniu kto zacz.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Suwalczanka

Świętowanie klęski - 2018-09-09 14:30:49
Tylko masochości świętują dzień klęski. Ja wolę świętować zwycięstwa.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Kazik

@Nuta - 2018-09-09 14:35:54
Wiesz tyle, ile ci łopatą jest w stanie wklepać GPC (G*ó*w*n*o Prawda Codziennie) w ten twój sfilcowany 3,14Si móżdżek.
zgłoś do usunięcia | autor: ~qqruqqpaloma

podwójne obchody - 2018-09-10 09:07:16
Pewnie gdyby wojna wybuchła o g. 17 minister ze swoimi marionetkami swietowaliby juz 31 sierpnia, żeby zdazyć przed ratuszem
zgłoś do usunięcia | autor: ~Ada

wstyd - 2018-09-10 21:20:45
Zamist zrobić coś konstruktywnego pisiory robia nam wstyd. I tak to ma wygladać, jeśli wygrają wybory? Jakies szopki ciemna nocą udając, ze czcza pamieć poległych. Cyrki sobie z nich robią! Wstyd!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Marek

Podwójne - 2018-09-12 16:22:34
Kolejna okazja do kampanii wyborczej na koszt wojska to pewnie niedzielne świętowanie w dywizjonie. Wojsko ma swoją rocznicę, czy mogą coś zrobić bez ministra Z. i kandydata na prezydenta M.?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jolapodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


ZAKŁAD STOLARSKI
ZAKŁAD STOLARSKI

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: