suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Suwalczanie wściekli na kolejki do...

wkurza mnie to, - 2018-07-10 14:15:06
jak stoi jedna z drugą przy tej kasie i nie przygotuje portfela, nie wyjmie z czeluści tej torby, żeby móc w miarę szybko zapłacić rachunek. Tylko dopiero potem, grzebie i grzebie, a wszyscy stoją i się denerwują. Tak samo z pakowaniem zakupów. Stoi jak ten łoś i patrzy jak kasjerka kasuje, zamiast wkładac juz te zakupy do reklamówki albo do wózka. Ludzie pomyślunku trochę!!!! Wszyscy na tym zyskamy!
zgłoś do usunięcia | autor: ~chadidża

biedra i poczta - 2018-07-10 14:36:27
Biedra ma koszmarną organizację pracy, bałagan w sklepie, bałagan na półkach, bałagan z cenami, zastawione paletami przejścia, ale przede wszystkim oszczędza na pracownikach. W Lidlu stoi się znacznie krócej i można przejść swobodnie. Jak widać - da się. Poczta Polska to relikt PRL-u - jak się dostarcza awiza zamiast przesyłek, ni nie dziwota że potem są półgodzinne kolejki. Mam pytanie: czy ktoś dostał w ciągu ostatnich 10 lat list polecony do domu na południe od rzeki Hańcza ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zenek

może sami idźta na te kasy? - 2018-07-10 14:51:21
bo wasze teksty, to lepiej mieso przewracajcie, albo nabiał rozkładajcie
zgłoś do usunięcia | autor: ~urlik

po co się denerwować - 2018-07-10 15:18:37
czemu nie zrobią zautomatyzowanych kas gdzie kasjerzy są niepotrzebni za granicą są takie sklepy że nie ma w nich żywego ducha są tylko kamery wchodzisz kupujesz wychodzisz a jak kradniesz to na jutro masz mandacik w skrzynce jedźcie sobie tam ludzie a nie tutaj wyżywać się na biednych kasjerkach które wykonują bardzo ciężką pracę wychowują dzieci i okażmy im chociaż trochę szacunku nie uważajmy się za lepszych co nam to da że wyżyjemy się na kimś kto siedzi na tej kasie bo co jest gorszy od nas jedzcie sobie za granicę albo wprowadźcie automatyczne kasy to już jest przyszłość a nie Polska opóźniana w rozwoju przez kościół
zgłoś do usunięcia | autor: ~AJ ejdżej

automatyczne kasy - 2018-07-10 16:12:18
Bedronka testowała automatyczne kasy i jakoś się nie sprawdziły. Nie wiadomo dlaczego: może piwa i papierosów nie nie sprzeda, może nalepek z Lewandowskim nie wydawała ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zenek

Kasjerki - 2018-07-10 16:21:55
Kasjerki to takie pielegniarki marketow - nikt nie szanuje i do tego ch***wo zarabiają
zgłoś do usunięcia | autor: ~kindybał

Nie wierzę... - 2018-07-10 20:00:55
Jak się komuś nie podoba stanie w kolejce w tanim sklepie, niech idzie do droższego- Stokrotki albo osiedlowego. Ludziom generalnie brakujendziś cierpliwości do wszystkiego. Wszystko ma być jak najszybciej i jak nwjwygodniej. I najtaniej!!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Krycha

kij ma dwa konce - 2018-07-11 11:29:54
po pierwsze mało zarabiają - zależy gdzie, ale jeśli czują się niedocenione to niech coś z tym robią tylko niech nie odbija się to na klientach. Faktem jest, że mają masę pracy, ale dla szefa czy menagera żadna nic nie powie. Ludzi masa, a Pani sobie je i po 10 min. przychodzi do kasy - dama - nie miała przerwy, po prostu uważała, że sobie może pozwolić. Skąd to wiem, bo byłam świadkiem takiej sytuacji - doszło do kierownika, Pani dostała upomnienie czy coś i później wyrzut do klienta dlaczego powiedział i ile to ona kłopotów nie miała przez to. Foch. Skoro podpisała umowę o pracę to zdecydowała się na warunki takie a nie inne i powinna swoje zadania wykonywać prawidłowo - źle myślę? Szczerze współczuję niektórym Paniom w sklepie, ale drażni mnie takie zachowanie. Szybko = sprawnie, takiej obsługi sie oczekuje.
zgłoś do usunięcia | autor: ~diana

Diana - 2018-07-11 11:41:35
A co ma nie jeść przez 8 h Weź dzieciaku się ogarnij.... Ty też nie masz przerwy w robocie na śniadanie? A skąd wiesz, że nie mówią? No ręce opadają!!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Polak Mały

Prawda jest taka, że - 2018-07-11 11:57:56
to pracodawca, właściciel, kierownik sieci tnie etaty i brakuje rąk do pracy. Ma to miejsce w wielu sklepach, zarówno sieciówkach jak i osiedlowych, są oczywiście odstępstwa od reguły. Pracownicy dwoją sie i troją, ale i tak nie ogarniają. Porównanie kasjerek do pielęgniarek to chyba przesada kindybale - pielęgniarka musi umieć dużo więcej niż tylko liczyć i mieć dwie sprawne ręce i zdrowe nogi. Stres też nieporównywalny, szpital vs. sklep, jest tu i tu, ale nie można tego zrównać. Mało zarabiają, ludzie je popędzają, a to przekłada się na jakość ich pracy. Taką mają specyfikę pracy, jeśli potrafią robić coś innego droga wolna, jest otwarty rynek pracy za pieniądze na pewno nie mniejsze. Poza tym nie w każdym sklepie jest tak źle jak mówią jeśli chodzi o wynagrodzenie. No ale niektórym przeszkadza to, że jednak trzeba pracować, nie wystarczy stać i pachnieć.
zgłoś do usunięcia | autor: ~P

Polak Mały, no ręce opadają, jaki dzieciaku, - 2018-07-11 12:11:57
czytasz wybiórczo, czy ci umknęło? Napisałam, że w tym czasie nie miała przerwy. Sam kierownik jak dawał Pani reprymendę wspomniał, że czas na posiłek był w czasie przerwy, którą już minęła, a w tym czasie ta Pani była na papierosie, to jego słowa, po czym przeprosił klientów, a kasjerka już tylko na wszystkich burczała. To jedne z wielu przykładów, podobne sytuacje maja miejsce dość często. Nie będę pisała jak, bo ktoś zaraz powie, że się mądrzę, ale można prosić, mówić i mówić, wspominać, a jeśli to nie pomaga, szukać alternatywy w postaci innej pracy. Na co dzień robię zakupy w domu i wiem, że panie zmieniają pracę bo gdzieś są lepsze pieniążki czy warunki. Sama jestem zdziwiona, że wcześniej pracowała w jednym sklepie, teraz już w innym. Otwarcie mówią, że jest lepiej dlatego stamtąd uciekły. Widać można jak się chce pracować i coś się potrafi.
zgłoś do usunięcia | autor: ~diana

Zakupy Lutwinów u nas - 2018-07-11 13:45:09
No to może trochę inaczej. Na Litwie w związku z wprowadzeniem EURO nastąpiła znaczna zwyżka cen. No i nastąpił bałagan. Litwinom taniej jest kupować u nas , jest to oczywiste, tylko że powodują zamęt w sklepach i gigantyczne kolejki. Tylko, że ten bałagan z Litwy przeniósł się do nas i dlaczego my na tym cierpimy. Ciekawa sprawa - następuje kolosalny wypływ pieniędzy z Litwy i tamtejszego rządu jakoś to nic nie obchodzi. Zakupy prowadzone przez Litwinów są przeważnie "hurtowe", na jakiś pokątny handel (w większości mięso, wyroby mleczne). Również nikt jakoś nie myśli u nas co z tym zrobić abyśmy w swoich sklepach, w swoim kraju, mogli spokojnie kupować bez tego bałagani i harmideru. Oby tylko ktoś nie wpadł na pomysł, iż najprościej jest podnieść o nas ceny do poziomu cen na Litwie. A może by tak przekopać szosę do Budziska?
zgłoś do usunięcia | autor: ~ja

Chamstwo - 2018-07-11 13:50:13
Nikt by nie narzekał, gdyby nie to iż taka młoda 'dama' siedząca na kasie, wytatuowana i umalowana jakby co dopiero opuściła przybytek miłości lub areszt nie była stale obrażona na cały świat. Na uwagę, że jest dłuższa kolejka i aby zasygnalizowała otwarcie innych kas - gdy widzę, jak kilka innych podobnych 'dam' rajcuje w najlepsze na zapleczu ta odzywa się niegrzecznie! Tylko niewłaściwa organizacja pracy i pospolite chamstwo onych powoduje, że obraz tychże 'dam' jest jaki jest! Niech lepiej idą tam, gdzie ich właściwe miejsce i zarabiają tam tak jak umieją najlepiej.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Nina

Kolejeczki - 2018-07-11 14:09:29
Drodzy klienci, zauważyłem że kasjerki w biedronce nie dostają kasy za ilość obsłużonych klientów, tylko za godziny pracy. Po jaką cholerę się mordować jak można spokojnie i leciutko, a kolejka niech sobie stoi.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Józef

kolejeczki . chamstwo kasjerki ......... - 2018-07-11 15:27:02
czytam i czytam te wypociny na temat kasjerek. pracowalam i wiem jak jest ten kto nie pracuje i nie pracowal w handlu to by lepiej sie nie wypowiadal na temat. bo moze wygloda tak ze nic nie robia ale ujme w dwuch slowach tam sie zapi..... kasa towar na polke posprzatac a jak jest 5 na zmianie i jeszcze na piec pieczywa. a chetnych do pracy nie ma albo popracuje i sie zwalnia bo zdrowie siada. ale tego nikt nie widzi i nie doceni tylko negatywnie jak to zle jak to nie dobrze bo kolejka drzwi szeroko otwarte sa do pracy przyjmuja ale taka damessa majac 500+ nie pojdzie pracowac bo poco lepiej po narzekac .Ludzie szacunku dal tych pan przerwa jest w kazdej pracy i mam prawo zjesc nieraz w biegu bo dzwonek jestem takiego zdania kazdy ma prawo wyboru gdzie ma robic zakupy ale miejcie o drobine szacunku bo nikt nie jest wrogiem .tka spokojnie i leciutko ale niikt nie wie ile ton rece kasierki przewala przez 7 godzin
zgłoś do usunięcia | autor: ~byla pracownica b........

Przecież z tego co widać wszystkie markety i sklepy wielkopowierzchniowe - 2018-07-11 16:28:00
mają wystarczalną ilość kas aby wszystkich obsłużyć w bardzo szybkim tempie. A,że ja wybieram te sklepy mimo,że nie mają obsadzonych wszystkich kas to jest to mój świadomy wybór,że zgadzam się zapłacić mniej za towar w zamian za mniej ludzi na etacie. Niech każdy sam policzy czy przez te "18 minut" jest w stanie zarobić na to,żeby kupować w droższych sklepach i po problemie
zgłoś do usunięcia | autor: ~jan1

Biedronka - 2018-07-11 17:34:15
Stan biedronek to wina ich menagementu. Kiedyś napisałem do biedry e-maila, że kolejka na pół sklepu a kasy zamknięte. Była akurat akcja "w weekendy w godzinach szczytu wszystkie kasy czynne". Pytam kierowniczkę kiedy są te godziny szczytu - nie wie, ale plakat wisi (też nie napisne od której do której). Piszę do biedry, że kolejki na pół sklepu, że stoi się 20 min. To oni mnie pytają w którym sklepie. To ja im z kolei: " we wszystkich suwalskich". Więcej się nie odezwali. Oszczędzają na personelu, na wynagrodzeniach więc jest co jest, ale kasjerek nie winię, bo nie one odpowiadają za orgranizację pracy. Do tego wymyślają durne konkursy a to ze świeżakami a to z nalepkami piłkarzy - nie wiadomo po co. Chyba nie po to żeby przyciągnąć klientów, bo nawet nie umieją obsłużyć tych których mają. "Czy ma pan kartę biedronki" ? "Czy zbiera pan nalepki ?" - a czas leci. Syf i wszędzie palety jak w magazynie hurtowym. Lidl jednak radzi sobie lepiej.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Krzysztof

personel - 2018-07-11 18:20:53
hmm... coz ta kasjerka winna? szczerze nic ale jest na pierwszym ogniu pretensje do kasjerki lub do kierownika ale tak naprawde to oszczednosc. Kasjerka w biedronce to do wszystkiego. Duzo nie trzeba wymagac ekipe do sprzatania zatrudnic bo syf az patrzec sie nie chce.Z tego co wiem to trzy zmiany maja ale i towaru do rozlozenia jak nieraz widze przez okno jak tir za tirem podjezdza a na takiego tira to wchodzi tego towaru i tak dzien dnia .Ale na nowa biedronke to kasy byla wkrotce otwracie brawo wy konkursy zenada swiezaki buraki a ludzie jak hieny bo pluszaka za darmo smieci malo mamy ludzie poco wam to? szczerze to szczun dla kasjerek za taka kase i te nocne prace to ja bym nie pracowal za marne 2.000zl i ten licz z ludzkiej g.... ;(
zgłoś do usunięcia | autor: ~kazik

biedronka - 2018-07-12 08:57:43
ja jeszcze dodam nagminne oszukiwanie w biedronkach, promocja na półce, wyższa cena na paragonie
zgłoś do usunięcia | autor: ~monika

Suwalki - 2018-07-12 10:59:51
Litwini i Polacy ... Klient to klient ,bardzo brzydko napisane
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jestem tu

~Nina - 2018-07-13 09:34:16
a co Ci przeszkadzją tatuaże i make up? Co to za kretńskie myslenie, dosłownie, jakieś sprzed wieku. To nie wpływa na jakośc pracy - nie wiem czy wiesz i nie ma nic z tym wspolnego, a uwagi typu " jakby co dopiero opuściła przybytek miłości lub areszt" zostaw dla siebie. Dlaczego to piszę, bo widze w tym wyraźny podtekst,, który bije z Twojego postu. Sam mam tatuaze, w prawdzie sie nie maluje bo jestem facetem, ale tatuaze nie wyplywaja na jakosc mojej pracy i sa wylacznie moja sprawa. powiało dyskryminacją, ten z tatuazem = gorszy. Smiem twierdzic po tym co napsialas, ze pomimo moich malunków na ciele jestem po stokroć lepszym czlowiekiem niz Ty. Sorki ze nie na temat, ale..
zgłoś do usunięcia | autor: ~zibi

Do wszystkich - 2018-07-23 22:34:44
A może Tak niech każdy komu się nie podoba,przyjdzie na tydzień do tej brudnej biedronki i zobaczy jak to wygląda z drugiej strony.Tydzień wystarczy,dłużej byście nie dali rady?Może podajcie adresy tych zasyfionych biedronki?Bo jakoś znajomości w Sanepid nikt nie ma A audyt dobrze wypada?Może ja ślepa jestem,może mam więcej cierpliwości do dziewczyn,ale nie raz i nie dwa stanęłam w moich obronie,bo jak nie na kasie średnio 3 tony przewali,to na sklepie tyle samo.Pozdrawiam pesymistów i proponuje zacząć robić zakupy w ABC
zgłoś do usunięcia | autor: ~Ktosiapodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


KWATERY PRACOWNICZE
NIERUCHOMOSCI
SUWALKI.INFO
Kwatery pracownicze

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: