suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Pouczenia zamiast mandatów –...

Roszczenia - 2018-07-10 14:11:43
Zamiast rościć sobie kolejne prawa, i wypłaty za które płaci podatnik, nie trzeba było wstępować do policji, znaliście warunki na jakie się godzicie aplikując do służb. Trzeba było wykazać się wiekszą kreatywnościa i chociązb zostać przedsiębiorca. Ja osobiście nigdy pouczenia nie dostałem, nawet za najmniejsze przekroczenie prędkości dostawałem 50 zł i 2 punkty. No cóż nie jest mi was żal.
zgłoś do usunięcia | autor: ~ADRIAN

policja - 2018-07-10 14:18:54
no tak, wiemy ta służba jaką jest policja wzbudza dość kontrowersyjne opinie. ja póki co mam w miare dobre doświadczenia. Mandatu nie dostałam. kilka razy pouczenia. ale pewnie dlatego, że jako młoda dziewczyna trafiałam na policjantów, a nie policjantki...
zgłoś do usunięcia | autor: ~zara

Chwała wszystkim dobrym policjantom - 2018-07-10 15:05:32
Nasz partyjny sekretarz chwali się swoją policją, jaka to ona dzielna, wyposażona i patriotyczna a tu taki afront w mateczniku szefa. Prawda jest taka, że dobrze żyje się kadrze i wazeliniarzom, a im niżej tym gorzej. Kiedy coś idzie nie tak, to winnego szukają na najniższym szczeblu a przykład idzie od Zielińskiego, który "ma dość tego że opozycja przypisuje mu odpowiedzialność za całą policję", za to chwalić się uwielbia. Zamiast normalnej pracy - ciągle są jakieś dziwaczne akcje, a to błysk, a to piesi, a to bezpieczeństwo na wakacjach. Wstępując do policji masz w pakiecie niepłatne nadgodziny, obsługę gospodarskich wizyt Zielińskiego, udział w mszach i asyście policyjnej uroczystości a nawet pilnowanie domu. Nie dziwne, że chętnych brakuje. Być policjantem w państwie PiSu to jak wstąpić do ORMO w PRL-u. Czy na przykład przyjemnie legitymować obywateli zadających niewygodne pytania na zebraniach aktywu partyjnego ze społeczeństwem?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Gość

Policjanci i policjantki - wasze święto nadchodzi - hurra !!! - 2018-07-10 17:23:06
Jak podaje ratuszowe pismo, w najbliższą niedzielę na placu Piłsudskiego odbędą się "Obchody 99 rocznicy Święta Policji". Pomijając dziwaczną nazwę (dlaczego nie po prostu 99 rocznica powstania policji ?), to rocznica przypada 24 lipca, no ale w Suwałkach jest zawsze inaczej. Chyba się wybiorę, bo osobiście chcę zobaczyć te uśmiechnięte, radosne twarze funkcjonariuszy, którzy wolny dzień poświęcą na tę podniosłą, piękną uroczystość ku wiecznej chwale sekretarza stanu Jarosława Zielińskiego.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Robert Grzybiński

swis - 2018-07-10 17:38:33
Widać że zaczeli strajkować bo dzis estonczyk busem z przyczepą wyprzedził mnie i tira a policja koło swiss baru nic nie widziała
zgłoś do usunięcia | autor: ~Byczuś

@Byczuś - 2018-07-10 17:43:00
Każdy w Suwałkach wie, że za Swiss barem policja ma inne zadania
zgłoś do usunięcia | autor: ~Robert Grzybiński

zmiana pracy - 2018-07-10 17:54:38
jak im nie pasuje to niech zmienią prace, popracują ciężko ponad 40lat do osiągnięcia wieku emerytalnego to wtedy docenią.
zgłoś do usunięcia | autor: ~bogo

@ bogo - 2018-07-10 19:26:51
Sądzisz, że służba w policji to takie lodzio-miodzio? Spróbuj tego "miodu" i sam się przekonaj "ciężko pracujący" mądralo.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Hakuna matata

POLICJA - 2018-07-10 19:42:20
Jestem emerytowanym policjantem mam 40 lat mój brat też jest na emerytem ma 38 lat a nasz ojciec ma ponad 40 lat pracy 62 lata i jeszcze pracuje czy to jest normalne ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~bonzo

tak jest - 2018-07-11 08:16:07
pseudo minister z wioski pod Suwałkami otoczył się grupą d...owłazów, którzy jedzą mu z ręki w zamian za stołki naczelników i komendantów. Zwykłym, normalnym policjantom jest coraz gorzej za mniej kasy. To było do przewidzenia, bo ten gość niby od policji nie zna się na niczym. Nie będzie robił zmian i reform tylko - zdjęcia, wywiady, obchody i pierdoły. A kasa pójdzie na wazeliniarzy i w gwizdek.
zgłoś do usunięcia | autor: ~pet

bonzo - 2018-07-11 09:45:14
taki z ciebie emerytowany policjant jak z koziej du...
zgłoś do usunięcia | autor: ~ate

do ~Hakuna matata - 2018-07-11 12:15:20
oczywiście, że w porównaniu do pracy u prywaciarza w policji jest lepiej. Skąd wiem, bo znam kilku niebieskich, na różnych szczeblach i gdy rozmawiamy o pracy to każdy uczciwie przyznaje, że nie jest tak źle i że nie mógłby pracować tak jak ja i w takich warunkach i jednak wolą robić swoje. Dlaczego, bo pomimo narzuconego ciśnienia na wyniki, głupich 8 godzinnych zmian, które nie pozwalają dorobić jak kiedyś, "niebezpieczeństwa" z którego sami się śmieją i innych politycznych parodii, o których ktoś już wspomniał, dostają wszystko oficjalnie, a nie najniższa krajowa, w kwocie znacznie wyższej niż pracując w firmie u prywaciarza, mają dodatki o których większość milczy, dobre warunki na pożyczki i inne profity o których tu nie wspomnę bo nie wszystkie są legalne. Policjanci sami mówią, że 15 lat i emerytura już się skończyło, ale to było kwestią czasu - zdają sobie z tego sprawę. Idąc dalej starzy gliniarze głośno śmieją się z nowych policjantów, że fizycznie bestie, ale w głowie tylko echo i przepaść. Dlaczego? Takimi łatwiej sterować. Koleś pracuje 10 lat w policji i nie może uwierzyć, że jeden z drugim przeszli psychotesty. Mimo wszystko nikt nie odchodzi.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Darek

Mackiewicz kandydat PISu - 2018-07-11 12:23:52
Niech nportal sprawdzi czemu na stropnie powiatu suwalskiego w BIP tylko Mackiewicza - kandydatna PIS na prezydenta miasta brakuje oswiadczenia majatkowego za rok 2017 a wszystkich innych rajców są? Przecież to niegzodne z prawem.
zgłoś do usunięcia | autor: ~felek

@felek - 2018-07-11 16:42:06
Bo Mackiewicz startuje na prezydenta a inni nie. A może nie startuje, bo Kaczyński zakazał tym ze spółek skarbu państwa - nawet w PISie nie potrafią powiedzieć czy startuje czy nie. Podobno zakaz ma dotyczyć tylko tych co "dużo" zarabiają na państwowym. Czekamy na oświadczenie mjątkowe - zobaczymy ile to jest "dużo".
zgłoś do usunięcia | autor: ~Krzysztof

Policja - 2018-07-12 06:07:36
Przed miejskim Świętem Policji ktore ma być w Niedziele taki cios - szkoda że nie wyslucham okolicznościowego przemowienia.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Klosz721podaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


IKEA dowóz Suwałki
IKEA dowóz Suwałki

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: