suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Komentarze do „Nie zamknę jednostek miejsk...

a podobno po głowie dostali pracownicy - 2018-06-05 16:19:04
od dyrekcji za to, że wpuścili tvn do budynku, mimo, że prezydent wyraził zgodę!!! kozły ofirarne sobie znależli!
zgłoś do usunięcia | autor: ~zdzich r

Zgoda prezydenra - 2018-06-05 18:00:00
Brawo Panie Prezydencie. Swietna logiczna opowiedz bedaca przeciwienstwem ciasnego prtyjniackiego mayslenia Pani Radnej.
zgłoś do usunięcia | autor: ~jan

Wyznaczone miejsce - 2018-06-05 18:27:20
Nagrać wywiad można w różnych miejscach, ale nie może być tak, że dziennikarz jest odsyłany od "Anasza do Kajdasza", bo decydent ma inne preferencje polityczne. W każdym mieście (gminie) powinno być udostępniane pomieszczenie, w którym dziennikarz (za darmo lub za niewielką odpłatnością) mógłby przeprowadzić wywiad lub nagrać audycję. Przykładowo mogłyby to być sale obrad samorządu, które rzadko są zajęte. Wójt, burmistrz, prezydent powinni mieć prawny obowiązek udostępniania tego pomieszczenia (gdy nie są zajęte) dla każdemu legalnie działającemu medium. Oczywiście, o to powinny walczyć stowarzyszenia dziennikarzy, aby ich członkowie mogli wykonywać nałożone na nich zadania.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jerzy Broc

niech pani poseł - 2018-06-05 20:25:10
wyjaśni może ile kosztuje nas podatników ochrona policyjna pana posła ministra, jej kolegi partyjnego że odbywa się to kosztem naszego bezpieczeństwa to wiemy, patrol stoi w miejscu zamiast działać na mieście. Czekamy pani poseł. Brawo Panie Prezydencie za wyczerpującą odpowiedź. To chyba jeszcze wolny kraj?
zgłoś do usunięcia | autor: ~citizen

Skrót - 2018-06-05 20:41:23
Jak nazwa wskazuje to ośrodek kultury,a nie sala konferencyjna.A może Sok ma tyle z kulturą co nasz Park Naukowo-Technologiczny z nauką.To na co idą nasze podatki ,jakie są zyski jakie straty.W kolejce jest też lotnisko i nowa sala sportowa.Oto jest pytanie?Drogi dziurawe,na przemysłówkach ciemno,ścieżek nie ma ,a wielu ludzi by rowerami śmigało do pracy,zimą jajo.Może tak inwestować?Czołem.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Obama

do Obamy - 2018-06-05 21:05:40
To dlaczego spotkanie z ministrą od edukacji odbyło się w szkole muzycznej? Wyjaśnisz logicznie?
zgłoś do usunięcia | autor: ~kruk

Wiielki szacunek dla pana prezydenta - 2018-06-05 21:11:34
niektórzy z TM mają jaja ,jeszcze raz wielki szacunek .
zgłoś do usunięcia | autor: ~Basza

DO OBAMA - 2018-06-05 21:12:45
Ciasny człowieczku. Citizen odpowiedział Tobie, gdzie idą nasze podatki. Gratuluję panu Prezydentowi za odpowiedź - ale czy ICH to przekona? Wątpię - przecież ONI mają tylko swoje gotowe odpowiedzi. A przy okazji - cicho jest w <info> o wielkim sukcesie suwalczanki - ANI WARAKOMSKIEJ, która od kilku dni jest WICEMISTRZYNIĄ KRAJU W SZACHACH. Zrobicie coś aby to upowszechnić i złożyć gratulacje?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jerzy

Super - 2018-06-05 23:12:22
SZACUN Panie Prezydencie! Będę głosował na Pana!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Marcin

odpowiedź - 2018-06-05 23:34:05
Renkiewicz zapunktował u mnie! słuszna odpowiedź prezydencie!
zgłoś do usunięcia | autor: ~chadidża

chyba lekka przesada - 2018-06-06 00:01:48
jesienią 2015 roku nikt nikomu niczego nie udostępniał. Dziennikarze znanej stacji telewizyjnej spotykali się z "biednymi misiami" w lesie i gdzieś po drodze. A jak media huczały. Teraz wszystkie tak jakby nabrały wody w usta. Stało się tak, jak miało się stać.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Mamba

Wychodzi na to - 2018-06-06 09:12:50
że suwalskie"ynteligenty" wybiorą sobie Renkiewicza i Drejera w pakiecie...i jeszcze będą się z tego cieszyć.
zgłoś do usunięcia | autor: ~anthrax

Brawo Czesławie - 2018-06-06 09:49:11
i WIELKI SZACUNEK tak trzymaj jestes gość
zgłoś do usunięcia | autor: ~Andi

Mogę publicznie coś przypomnieć... - 2018-06-06 13:35:20
Jestem zdziwiony, że programu z sędzią Dominikiem Czeszkiewiczem nie można było nakręcić mieszkaniu sędziego. Tak byłoby najbezpieczniej. Natomiast, jeżeli Renkiewicz Czesław ma ochotę stroić się w pióra obrońcy demokracji, mógł sędziego i telewizję (jakąkolwiek telewizję) zaprosić do swojego gabinetu. Nieodpłatnie. Równocześnie przestrzegałbym, przed wmanewrowaniem kultury w politykę. Kultura nie jest ani pisowska, ani platformiana. Kultura polska istnieje dłużej, niż jakakolwiek partia polityczna. I będzie istniała też po tym, gdy te partie pożegnają się ze sceną. Przy okazji, mogę Renkiewiczowi Czesławowi przypomnieć fragmenty naszej korespondencji, gdy kilka lat temu przyzwolił na zawieszenie na budynku ROKiS politycznych banerów. Mogę publicznie narobić mu wstydu.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zorro

budynki publiczne - 2018-06-06 15:08:13
Budynki publiczne powinny być dostępne dla mediów w ramach ich działalności. Wielokrotnie TVP Białystok gościła w ratuszu, pamiętam radny Gorlo udzielał wywiadu bynajmniej nie w swoim mieszkaniu i jakoś problemu nie było. Wiadomo że radni czy prezydent, dyrektorzy instytucji bywają członkami jakieś partii, ale to nie znaczy że automatycznie budynek ma pełnić funkcję propagandy partyjnej. Do czego to prowadzi widać na przykładzie kampanii 2015 pani Anders w archiwum. Nie wiem banery której partii powinny wisieć na budynku ROKIS, bo według mnie najlepiej żadnej.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Robert Grzybiński

Zgadzam się - 2018-06-06 15:27:14
Panie Robercie, na budynku ROKiS przy ul. Noniewicza (obecnie placówka SOK-u) wisiały banery wyborcze. Za przyzwoleniem Renkiewicza. Mam fotografie i mam korespondencję od Renkiewicza. A jaka polszczyzna tej korespondencji! Zawsze mogę udostępnić. Pełna zgoda, że nie powinny wisieć.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zorro

Spotkanie z Minister Edukacji Narodowej - 2018-06-07 08:46:24
Odpowiedź na pytanie użytkownika "kruk" jest proste. Minister Edukacji Narodowej jest członkiem rządu, a Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Suwałkach jak sama nazwa wskazuje jest szkołą prowadzoną przez państwo, a dokładnie Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Spotkanie miało charakter informacyjny i dotyczyło działań Ministerstwa Edukacji Narodowej, które również są realizowane w PSM.
zgłoś do usunięcia | autor: ~racjonalny_Suwalczanin

~racjonalny_Suwalczanin - 2018-06-07 09:39:13
Wiemy, wiemy. Pan wiceminister od policji strzegł pewnie porządku, pan radny gaz podłączył, a pani minister czegoś o drogach mówiła. Acha, jeszcze mam wiadomość o przywołanym Zielińskim. Pan komendant wojewódzki nadinspektor Daniel Kołnierowicz odebrał policjantom z Sejn używany radiowóz po to żeby sekretarz Zieliński mógł go uroczyście im przekazać a ksiądz pokropić.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zenek

Widać władza - 2018-06-07 12:35:35
nic się nie nauczyła, a prosty lud podłapuje sensacje i drąży węsząc spisek i kolesiostwo. Wszędzie polityka. Najbardziej śmieszą mnie opinie tych, którzy nie mają o czymś pojęcia i wypisują bzdury (nie mylić z dyskusją) Co było pierwsze jajo czy kura? Gdzie nagrano wywiad? ehh (..) Ważne, że propaganda działa, że się mówi, a co - to już mniej istotne. Agentura społeczna stoi na straży prawa i sprawiedliwości, suwalskiej praworządności i porządku publicznego "dolewając oliwy do ognia". Są jeszcze "pięćsetplusy", żelazny elektorat, który niezależnie od wszystkiego broni swego przywileju i dorzuca trzy grosze. Doprawdy sami znawcy polityki w tych Suwałkach, może zrezygnujcie z pracy (o ile ja macie) i kandydujcie? Będziecie robić porządek jak młody Pazura w Psach Pasikowskiego.
zgłoś do usunięcia | autor: ~smutny

Przypomnę tylko - 2018-06-09 11:40:29
że tvn to telewizja komercyjna pobierająca opłaty za oglądanie jej i za reklamy w związku z tym pytanie ile zapłaciła za korzystanie z Suwalskiego SOKu ?Czy zawsze prywatne firmy a taką jest tvn będą żerował za zgodą władz miasta na nas wszystkich , na mieszkańcach . Przypomnę że poprzednie kierownictwo SOKu pozwalało bezpłatnie reklamować się podczas występów pewnej gazecie na literę W . Czy to nie jest uszczuplanie dochodów miasta na korzyść prywatnych firm ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~kazik

~kazik Przypomnę tylko - 2018-06-10 02:21:44
że jest jedno medium niekomercyjne: TVP, ale ono publiczne jest tylko z nazwy, gdyż naprawdę jest narzędziem propagandy jednej partii, więc tego tematu w TVP nie będzie. Gdyby nie media komercyjne, to wcale byśmy nie wiedzieli co się dzieje. Po repolonizacji będę słuchał Wolnej Europy i Głosu Ameryki
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zenekpodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: