suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Wigry Suwałki bez licencji na grę ...

Zaskakujący brak - 2018-06-01 09:10:42
Zaskoczył mnie fakt, że Wigry nie mają programu szkolenia młodzieży. Nie wiem, jaki będzie dalszy los tej drużyny, bo okazuje się, że PZPN nie przyznał licencji też Bytovi, bo Drutex wycofał się ze sponsorowania, a inne lokalne firmy niezbyt kwapią się do finansowania klubu, co może skutkować wycofaniem się z rozgrywek w kolejnym sezonie. Również burmistrz zapowiedział, że samorząd nie zwiększy dofinsowania, a pieniądze będzie przeznaczał głównie na szkolenie młodzieży, a nie na zakupy zawodników. Jeżeli nic się nie zmieni, to Bytovia będzie grała w III lub IV lidze. Niestety, takie są często losy klubów sztucznie wypromowanych.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jerzy Broc

sponsorowanie - 2018-06-01 09:53:58
Popieram: jeśli jakieś pieniądze dla Wigier, to tylko na szkolenie młodzieży. Jeśli starszaki się nie utrzymają sami, to trudno - nie mówię o utrzymaniu w I (czyli drugiej lidze, ale o samowystarczalności finansowej.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Robert Grzybiński

nic nie potrzeba - 2018-06-01 11:45:40
Aquapark nie finansuje się sam nie potrzebny, ja nie korzystam i nie chcę żeby do tego dokładać. Fontanny w centrum kosztują też się nie zgadzam, nie chodzę nie korzystam zasiać trawę. Koncerty to tylko hałas i pijaństwo, więc niech se robią na prywatnym terenie najlepiej z 10km od miasta i biletowane, jak sobie zarobią to niech będą, nie zarobią to nie będzie, ewentualnie w SOKu ale też tak żeby z koncertu ze 100 tys zostawało na utrzymanie, bo nie zgadzam się aby z moich podatków ktoś utrzymywał tego kolosa i ludzi. Wejście na plaże też biletowane i jak się utrzyma taka plaża z ratownikiem to niech będzie się nie utrzyma to zamknąć. Jeszcze sporo rzeczy które należałoby zamknąć i nie marnować pieniędzy.!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Łukasz

Co się dzieje - 2018-06-01 12:06:50
Przecierz mamy duże środki z miasta na szkolenie młodzieży
zgłoś do usunięcia | autor: ~Julek

Łukasz ? - 2018-06-01 12:25:04
a na co chcialbys przeznaczyc kase z podatkow?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Bilbo bagins

Łukasz - 2018-06-01 13:46:17
Bilbo, wiesz dobrze, że było to napisane prześmiewczo. Nie wszystko na siebie zarabia i będzie zarabiało. Mi się w Suwałkach naprawdę coraz lepiej w sumie żyje, coraz bardziej się podoba. Potrzebna jest i kultura do której się dołoży i sport i inne "pierdoły" generujące jakieś tam koszty. Oczywiście z głową i myślę że Suwałki stać na 1 ligę piłkarską i pewnie Plus Ligę, nie będziemy krezusami, nie będziemy nie wiadomo jak mocni, ale jest to potrzebne. Wiele dzieciaków przyciąga właśnie przyszłość w 1 lidze, nie byłoby tylu grup młodzieżowych zaangażowania rodziców itd gdyby przyszłość rysowała się na 4 ligę, albo wyjazd żeby móc grać na jakimś poziomie. Tyczy się to też kultury itd, każdy stawia sobie cele i dobrze jak może ten cel postawić u siebie w mieście na w miarę wysokim poziomie, zdobywasz doświadczenie i ruszasz na podbój "świata"Wigry w tym sezonie mocno zbilansują budżet kasą z PZPN itd. Co do samych podatków to są za wysokie i za dużo ich wszędzie, gdyby przedsiębiorcy i zwykli ludzie mieli je niższe to pewnie łatwiej byłoby im (nam) wspólnie ten budżet zbilansować bez pomocy miasta
zgłoś do usunięcia | autor: ~Łukasz

Wigry - talenty - 2018-06-01 21:10:34
Suwalska młodzież gra tak samo dobrze jak chłopaki z Hiszpanii czy Niemiec, problem polega na tym, że wszyscy chcą na nich robić kasę... Trzeba pogonić wszystkie sępy i skupić się na dzieciach, młodzieży itd.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Karol

@Łukasz to,że Ty się nie chcesz dokładać to nie znaczy,że - 2018-06-02 07:03:55
każdy nie chcę. Ja akurat jestem bardzo dumny jak przechadzam się obok pięknej fontanny w parku czy też podziwiając takie okazałe obiekty jak Aquapark czy bajorko. I myślę,że jeśli klub Wigry i Ślepsk pozostaną chociażby w 1 lidze to będę tak dumny,że mi już nikt z Korei Północnej nie powie,że jest bardziej dumny bo ma taki wysoki Hotel Rjugjong czy,że ma może aktualnie największy na świecie stadion do piłki nożnej pod względem pojemności. Powinniśmy wszyscy się jednoczyć jak oni
zgłoś do usunięcia | autor: ~jan1

Było do przewidzenia - 2018-06-02 08:28:33
PZPN to organizacja zarobkowa, Miasta nie stać by samodzielnie finansować taki klub jak Wigry, Suwałki się rozbudowują i rozwijają potrzeba inwestycji. Milion złotych na jeden tylko klub piłkarski to przesada. Klub powinien zainwestować w dobrego menagera, jest przecież dużo zakładów meblarskich i innych, największe w kraju niech oni sponsorują klub.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Dzik

Forte - 2018-06-02 08:49:11
Gdyby Forte wyraziłoby chęć współpracy to już dawno Wigry miały z tego korzyść, jednak fabryka póki co daje jedynie pieniądze na blues festival. Odnośnie młodzieży to już dawna wiadomo, że mamy zdolną akademie Wigier, jednak Pan Prezydent cały czas robi pod górkę tym zdolnym dzieciakom. W Sp11 jest bardzo uzdolniony rocznik , chłopcy starają się jak tylko mogą zarówno na boisku jak i w ławkach szkolnych , są aktywni, bardzo dobrze się uczą, ale miasto wmawia, że nie stać na utworzenie klasy sportowej ( darmowe obiady, wyjazdy dofinansowane ), czy też w ostatniej chwili zabranie dzieciom jednorazowej nagrody przez urząd miasta...
zgłoś do usunięcia | autor: ~Hubert

Gaska poszedl do Slaska za 250 tys PLN - 2018-06-02 09:25:18
Taki news gdzies wyczytałem dziś rano.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Fan sportu

Jaki znowu sport ? Na szkolenie dzieci dajcie ! - 2018-06-02 09:52:42
Kiedy 800 osób siedzi na krzesełkach i wyje to nie jest sport. Sport byłby wtedy gdyby poszli na rower, grali w tenisa, ćwiczyli na siłowni - cokolwiek. Miasto zadbało o infrastrukturę: teren, stadion, budynki, oświetlenie, parking, ogrzewanie płyty nawet - i dość. Jakby policzyć to razem z żywą gotówką to będzie kilka milionów, nie wiem ile: może 3, może 5 mln. Tak czy inaczej Wigry zżerają >90% środków przeznaczonych na sport w mieście, a niektórzy mają naprawdę światowe i europejskie sukcesy. Znajcie miarę !!! Fonatanna miejska to zasilanie pompki do wody. Nie porównuj Łukasz nieprzystający rzeczy - podobnie Aqua park - to zupełnie inny rząd wydatków.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zenek

szkolenie i pieniądze - 2018-06-03 08:47:59
POIERAM ZENKA I PANA BROCA.CO DAJĄ NA SZKOLENIE MŁODZIEŻY.W ZABRALI NAWET SYMBOLICZNE ŚNMIECIÓWKI W DWÓCH SZKHĐPŇŃ’QHČ‘Q‘Rˆ ˆĚÍÔŃT“ŐĐSHkČ‘Q¨H JQÓŃ‹‘ŃUÓŐÓȐHÓTňˆ HČ•QŇQRˆ HÓŃ‹SHHŇQHÓTÖK“АŇSR¨HÓŃ‹–ˆ(ÖUĐS’PHHRŇŇQRˆUURŇK•ÔŐQ •ÔŐQ SH“ŐĐHÓTĐHˆhŇŇH“ëӑRˆČŐÔŐS’QKHŃ’QHQԓŃHHŐTS‘PHHS“–PŇTĐÖTSÔUӒQHŐéˆŃŐŇQH +ŃH’QHPR¨HŐRĐŃTôŐĎÓPR¨KSÓȐRČ ’QPŇPRôŐČÓČ֕ĐT•RČČčŐQ’UHÔŐRĐHŇrˆH–UĐSV•R‘HHŐQSӒQHHŐSHTғTŇHQ(HHRTŐ–“ÔŐĐHÓŇŇHH‘ЖUĐRHQQSHČ’PČ’QH“P֖K“Đ“ŇČ‘TŐ‘S’S‘ČhŇŇH’ôäT˘%¤TE5¤´ôÄ˝5r’Dň¤U5BäĽtôä”TĽ5¤Rĺő¤E$t”Ň
zgłoś do usunięcia | autor: ~mania

niestety - 2018-06-04 10:19:09
Suwałk nie stać jednocześnie na 1 ligę w piłce i plus ligę w siatkę. Hala to będzie kula u nogi, samymi "występami" mma i boksem nie zarobi na siebie, a 300 kibiców na siatkówkę to śmiech. Nie bedzie kasy i na Ślepsk i na Wigry.
zgłoś do usunięcia | autor: ~pet

Aquapark - 2018-06-04 23:23:15
Aquapark to obiekt otwarty dla wszystkich i raczej inna pula wydatków, nie wiem jak można to porównywać i wywlekać temat aquaparku : ) Ponad to jest jedną z najtańszych atrakcji w mieście względem możliwości które otrzymujemy - basen dla dzieci + zjeżdżalnie, dwie sauny, grota i basen sportowy... Wyjście do kina potrafi kosztować drożej niż wszystkie te atrakcje razem wzięte. Nie każdy zarabia na poziomie 3 000 netto - dobrze, że mamy taki obiekt i fajnie, że ceny są przystępne.
zgłoś do usunięcia | autor: [email protected]podaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


PPUH LUDWIK
Meble Młodzieżowe VOX

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: