suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Rozkopana ulica leży odłogiem. Pri...

ojojoj - 2018-05-15 15:02:06
bo do wyborów nie zdążą hłe hłe
zgłoś do usunięcia | autor: ~Anty

Pribex - 2018-05-15 15:34:07
Jeżeli to taka niesolidna i nieodpowiedzialna firma, która nie dotrzymuje uzgodnionych terminów, to dlaczego z nimi podpisywane są umowy na wykonywanie kolejnych prac? Obiecują, że będą lepsi i się poprawią??
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jacek

Pribex w sądzie - 2018-05-15 15:37:30
O ile mnie pamięć nie myli, miasto z Pribeksem toczyło 3 batalie sądowe. Może niech miasto pochwali się, z jakim wynikiem? A jak Pribeksowi idzie na zaległych obiektach na obwodnicy Marek? Z podobnym zaangażowaniem będą nadrabiać straty w Suwałkach?
zgłoś do usunięcia | autor: ~neglected

Szkoda - 2018-05-15 15:39:07
W innych miastach od razu zrywają umówę z takim delikwentami. Do tego miasto przejechało się na tej spółce wiele razy i tam mogę się założyć założyć że Pribex tej iwestycji nie zakończy . W Białymstoku ,Olsztynie buduje Budimex ,Strabag ,Skanska a u nas jakieś pepraki i firmy kant i oszust . Nie płacą za kruszywo i podwykonawcom to CZEGO Się SPODZIEWAĆ!!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Marek

pribex - 2018-05-15 16:35:30
Nie znam się na przepisach prawa w tym temacie. Nie wiem czy miasto mogło już teraz wyeliminować nierzetelnego wykonawcę. Jednak jeśli nasi rządzący uwierzyli w te zapewnienia i obietnice, to są bardzo naiwni. Ostatnią szansę to można dawać gówniarzowi, który nie wyprowadził psa na spacer, a nie wykonawcom wielomilionowych inwestycji.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Sławek

szkoda gadać - 2018-05-15 19:34:48
Ta firma ma złożone papiery w sądzie o "postępowanie ugodowo - jak ja to zwę upadłościowe". Tak więc zwija manatki. A takie mataczenie że wejdzie to mi się dziwnie składa z terminem jaki ma sąd na otwarcie postępowania - rozpatrzenia papierów -ochronę przed wierzycielami i itp. Po otwarciu postępowania ta firma i Zarząd mogą mieć w przysłowioej czarnej .... Pana Prezydenta i jego kary. Naiwny jest ten świat i ludzi którzy na nim żyją.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Grzegorz

Pribex na budowę lotniska - 2018-05-15 20:32:09
Nasz prezio Renkiewicz to specjalista od inwestycji . Budowa "kartaczowej" hali , gdzie przypadkiem zniszczono ponad połowę miejsc do eurocampingu , straszący pustkami dworzec pks-u , gdzie pasażerowie załatwiają potrzeby pod okolicznymi drzewkami, bo kibelki zamknięte , zniszczenie historycznej łaźni na Reja . Jedynie obwodnica buduje się w miarę punktualnie - bo prezio nie macza tam paluszków . To może propozycja nie do odrzucenia! Pribex buduje lotnisko - to nigdy (na szczęście ) nie powstanie!!. A faktycznie jak ogłoszone zostanie postępowanie upadłościowe to ściągnięcie kasy za opóźnienia równa się zeru , czyli znowu płacić będą podatnicy ! Czas na wietrzenie w suwalskim ratuszu! Trzeba pozbyć się prezia i jego przydu...ów!
zgłoś do usunięcia | autor: ~ucho od śledzia

Wybierzcie mnie na Prezydenta!!!! - 2018-05-16 09:38:48
Też mam śwagrów i kolesi co do żadnej roboty się nie nadają. A mogliby by być dyrektorami np takiego ZDiZ...Proszę więc pomóżcie!!! Dajmy robaczkom robotę!!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~anthrax

bum - 2018-05-16 21:54:07
Reksio o wszystkim wie, ale zapewne w domu przybył mu dodatkowy neseserek....
zgłoś do usunięcia | autor: ~sajgon

Pribex wyrzucony w obwodnicy Marek - 2018-05-17 16:41:13
GDDKiA właśnie wyrzuciła konsorcjum Salini/Pribex z niedokończonej obwodnicy Marek
zgłoś do usunięcia | autor: ~neglectedpodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Edusa
.

Reklama

REKLAMA
Czy uważasz, że ceny mieszkań w Suwałkach są zawyżone?
tak
nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: