suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Najgorzej parkuje się na ulicy Żer...

karać - 2018-01-11 10:58:22
karać porządnymi mandatami to w końcu się nauczą! A to, że parking przy Plazie mały i niemal zawsze nie ma miejsc to nikogo nie tłumaczy!
zgłoś do usunięcia | autor: ~hiena

Gdzie najgorzej się parkuję? - 2018-01-11 11:02:18
Najgorzej to parkuje sie na Olimpijskich Ogrodach przy Sportowej. Policja te zgłoszenia usunęła z mapy zagrożeń. Zapraszamy dziennikarzy z aparatami po godz. 18.00. Oczywiście przyjdzcie pieszo bo nie zaparkujcie swego auta.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Parkingi

olimpijskie - 2018-01-11 11:07:43
to jest koszmar co się tam dzieje!!!! cału urok osiedla ginie przez te samochody zaparkowane niemal wszędzie!! porażka na maxa! dziwie się, że deweloper zupełnie zlekceważył wniosek mieszkańców, aby jakoś te kwestię rozwiązać....
zgłoś do usunięcia | autor: ~johny

Najgorzej parkuje się na osiedlu Jana Pawła - 2018-01-11 13:29:41
Straż miejska tylko upomina i osoby łamiące przepisy nic se z tego nie robią. Na osiedlu JP II jest dużo miejsc od strony modrzewiowej ale jaśnie wielmożnym lokatorom z bloku 16 przy JP daleko podejść 50m lepiej zostawić auto pod klatką lub na chodniku dla pieszych, dodatkowo przyjeżdża sporo gości i nie ma miejsc dla mieszkańców, administracja oczywiście nic nie robi bo najważniejsze jest otrzymywanie opłat i podatków, a można by przynajmniej wydzielić miejsca parkingowe tak jak na najnowszych osiedlach
zgłoś do usunięcia | autor: ~Robert R.

na Młynarskiego - 2018-01-11 13:37:23
też nie najlepiej. Po remoncie ulicy zrobili dużo miejsc parkingowych, ale wciąż ci, co nie myslą, zastawiają chodnik swoimi gratami!!!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~ubi

Tiry - 2018-01-11 14:40:57
Co do ulicy Warszawskiej, tiry dojeżdżające do znajdującego się tam zakładu wulkanizacyjnego, codziennie uprzykrzają życie mieszkańcom osiedla, m.in zawracają na sąsiednich ulicach, ciągły hałas maszyn oraz pracujących silników, postój na ulicy. Zastanawiające jest, że żadna instytucja nie chce zainteresować się tą sprawą na poważnie. Dzieci wracające ze szkół do domów nie raz skracają sobie drogę właśnie poprzez chodnik, gdzie ustawiony stoi rząd samochodów ciężarowych. Znak B-18 (18t) znajdujący się na ulicy też nic nie jest wart, inspekcja transportu sobie urzędnicy sobie czyżby chodzi o $$..
zgłoś do usunięcia | autor: ~Warszawska

............ - 2018-01-12 07:04:26
Norma. Janusze i Grażyny przecież nie po to kupowali samochody żeby 50 czy 100 metrów przejść pieszo z parkingu do bloku lub sklepu. Lepiej postawić na chodniku, trawniku, placu zabaw albo pod klatka. Szkoda ze nie mogą jeszcze do mieszkania tymi samochodami powjeżdżać.
zgłoś do usunięcia | autor: ~assssss

do Roberta R - 2018-01-12 09:09:41
Akurat mieszkam na Papieża JP II w budynku nr 16.Na chodnikach nikt nie parkuje gdyż stoją słupki betonowe a wydzielonych miejsc parkingowych,odpowiednio oznaczonych,na osiedlu jest na pewno więcej niż mieszkań.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jerzy

do Jerzy - 2018-01-12 09:56:28
Od bloku 12 do 14 wzdłuż chodnika nie wszędzie są słupki a jeśli są to stawiają samochody przy nich tak że jest problem z wyjechaniem z zatoki. Chodziło mi o wyznaczenie każdego miejsca każdemu mieszkaniu (oznakowanie pionowe bądź poziome) wiele osób ma dwa samochody.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Robert R.

Do Roberta R - 2018-01-12 12:35:12
Chciałem do Spółdzielni zgłosić o wykonanie dodatkowych miejsc parkingowych,istnieje taka możliwość na terenie osiedla,w postaci utwardzenia płytami ażurowymi,ale zostałem zakrzyczany przez sąsiadów których prosiłem o poparcie pisemnego wniosku....Przez wyznaczenie każdemu mieszkaniu miejsca parkingowego tych miejsc nie przybędzie. Wniosek?Nie należy wpuszczać gości na teren osiedla!Niech parkują na zewnątrz...
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jerzy

do Jerzy - 2018-01-12 13:45:01
Miejsc nie przybędzie ale przynajmniej każdy lokator będzie mieć swoje miejsce na swój samochód zapewnione. A gości i tak będą wpuszczać, może trzeba zacząć dzwonić aby odcholowywali takie samochody. Część Ludzi tu mieszkający jest ''trudnych'' ciężko im zamknąć śmietnik, robią notorycznie pranie przed północą, w jednym z narożnych mieszkań grupa młodych osób często urządza głośne imprezy na balkonie zakrapiane alkoholem itd...
zgłoś do usunięcia | autor: ~Robert R.

parkowanie - 2018-01-14 16:11:09
Karanie mandatami, zgłoszenia do Starży Miejskiej i do Policji nie przynoszą poprawy sytuacji. Jedyna skuteczna metodą jest zakładanie blokad na koła i odholowywanie pojazdów na parking miejski s pobieranie słonych opłat.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Andrzejpodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


UNIWERSUS
Kurs pedagogiczny

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: