suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Kontrowersje wokół nowego prezesa ...

Kto tu mataczy? - 2017-10-10 12:16:36
Czy redakcja mogłaby podać nazwiska osób, które były w komisji konkursowej, one są jawne tylko tak ukryte, ze nikt nie wie jak je znaleźć. Skoro konkurs był idealny – tak wskazywały służby prasowe ratusza na tym portalu, to czemu jest powtarzany. To oznacza że albo Czesław Renkiewicz wiedział wcześniej o nieprawidłowościach i nie przeszkadzało mu to albo komisja konkursowa wprowadziła Renkiewicza w błąd wskazując ze wszystko było w porządku. Liczę ze PIS wyjaśni sprawę na sesji 25 października a członkowie komisji konkursowej stracą posady. Polecam Pani Dziczkowskiej by wystąpiła z wnioskiem do Zdzisława Przełomca – przewodniczącego rady miejskiej o przeprowadzenie kontroli przez komisję rewizyjną rady miasta (tylko Pan Przełomiec jest chyba w konflikcie interesu, bo jak już było wcześniej wskazywane na portalu, jest chyba rodzonym bratem teściowej pana Górskiego).
zgłoś do usunięcia | autor: ~waldek

Za rok wybory - 2017-10-10 13:14:08
Suwałki to bardzo ciekawe miasto. Wybory w przyszłym roku uzdrowią sytuację.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zorro

Pwik - 2017-10-10 15:32:02
Trzeba pisac tak wygral maz siostrzenicy pana przelomca i tyle.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Wojtek546

Chyba Renkiewicz się wystraszył - 2017-10-10 17:44:48
sam zrozumiał że to przegięcie, jaką motywację do pracy mają doświadczeni pracownicy PWIKU - Prezes z ubezpieczeń?
zgłoś do usunięcia | autor: ~ojojoj

rodzina po suwalski na swoim - 2017-10-10 18:58:04
Kto za tymi błędami stoi? Czy to jest ta nowa jakość Renkiewicz?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Joanna

Czyste karty...??? - 2017-10-10 19:33:35
Pewnie Pani Małgorzata będzie miała przechlapane ,ale dobrze,że się postawiła,że pokazała,że zmusiła wręcz do grania w otwarte karty. Jeżeli jest konkurs,to cała procedura powinna być transparentna,jasna,uczciwa... Powodzenia życzę Pani Małgorzato.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Ikaria.

Suwalskie ;BAGNO;- bardzo śmierdzi . - 2017-10-10 19:39:52
Za rządów tego ;prezydenta; SUWAŁK powstały ;klany;rodzinno-koleżeńsko-partyjne .W zarządach firm ,instytucji ,radach nadzorczych na stanowiskach kierowniczych podległych ;prezydentowi;SUWAŁK pozatrudniani zostali :ciotki,pociotki,szwagry, funkcjonariusze służb byłej bezpieki PRL-u i inni ;kolesie; wywodzący się z byłej parti robotniczej PZPR za czasów PRL-u. Największą jednakże ;HANBĄ;dla SUWAŁK jest ,że były funkcjonariusz służb bezpieki PRL-u jest radnym oraz ,przewodniczącym komisji finansowo-budżetowej Rady Miasta SUWAŁK .;prezydent; -tego ;emeryta; za nasze pieniądze podatników - jeszcze zatrudnia go w MOPR .WSTYD I HAŃBA.
zgłoś do usunięcia | autor: ~solidar 80

Potrzebna interwencja CBA/ CBŚ na suwalskich urzędach - 2017-10-10 20:33:17
Ryba psuje się od głowy- jak widać obsadzanie stanowisk i obsadzanie się na stanowiskach trwa w Suwałkach w najlepsze! Uważam, że ta ekipa rządząca powinna zostać usunięta ze stanowisk w jak najszybszym trybie, sprawami powinna zająć się CBŚ/ CBA i przestrzec wszystkich samorządowców przed tzw. Smrodem Suwalskim czyli sposobem rządzenia demonstrowanych przez suwalskich urzędników! Czy podatnicy suwalscy wiedzą jak ciężko pracuje obsada ratusza i ile urlopów sobie skumulowała, żeby pobrać kilkudziesięcio tysięczne ekwiwalenty z naszych podatków!! To wymaga kontroli podatników i bezzwłocznej zmiany prawa!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Wkurzony

Hasło wyborcze ratusza - 2017-10-10 21:07:39
praca dla młodych - obiecali . obiecali!!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~suwałki widzą

Wszyscy narzekają, - 2017-10-10 23:54:43
ale nikt nie powie otwarcie (czyt. w realu), że coś tu śmierdzi
zgłoś do usunięcia | autor: ~Hasło wyborcze: Aktywizacja mieszkańcow Suwałk

To nie ;smród;to obrzydliwe ;BAGNO; do którego doprowadził Prezydent! - 2017-10-11 05:57:11
100% racji ma autor: ~solidar 80 . Radnymi są sb-cy oraz ludzie w większości powiązani niegdyś z PZPR PRL-u . ;BAGNO; JEST TO ,ŻE PREZYDENT ZATRUDNIA SB-ków / np. MOPR / I Z NIMI ;TRZYMA; . Przykre jest to ,że dziś w RZECZY POSPOLITEJ POLSKIEJ rządzą byli funkcjonariusze służb bezpieczeństwa PRL .
zgłoś do usunięcia | autor: ~sowa

Jesteście ludzmi bez ambicji! - 2017-10-11 09:24:27
Kwalifikacje, skończone studia zarządzania finansami, budownictwo na SGH spędzone lata w radzie nadzorczej, ciągle kształcenie. Poszukajcie u źródła informacji na jego temat a nie wypisujecie bzdury o braku kwalifikacji!Ludzie aby dostać sie do czegokolwiek powinni się cały czas kształcić jak to robi Szymon Górski a nie jak wy siedzący na kanapach i czekających aż sam się do was usmiechnie los! Zresztą powoływanie się na relacje rodzinne to żenada. ! Suwałki potrzebują młodych i WYEDUKOWANYCH głów na takich stanowiskach!! Ludzie z zawiści i zazdrości potrafią pozrec żywcem niestety. Trzymam kciuki Szymonie!!! Wróć że zdwojoną siła!!!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Gość

A radzie nadzorczej jak się Gorski znalazł? - 2017-10-11 10:37:16
też u uważam że powoływanie się na rodzinę to żenada...kto mu dał robota w radzie nadzorczej?
zgłoś do usunięcia | autor: ~greh

Ambicje to on ma - 2017-10-11 11:23:48
Nikt mu tego nie odmawia, ale w podstawowej wiedzy nt. kodeksu spółek handlowych to się nie wykazał. I o to tu chodzi, Komisja Konkursowa od razu powinna go wykluczyć z udziału w konkursie - ze względu na konflikt interesów - i rozmawiać z pozostałymi kandydatami. A było przecież z kogo wybierać choćby były szef Plazy czy Wodociągów w Augustowie.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Ludzie otwórzcie oczy

Do RN Spółki... - 2017-10-11 15:13:48
Jeżeli RN przeprowadzi ponowny konkurs sama sobie strzela w stopę, raczej siedzą tam mądrzy ludzie (np. radca prawny), którzy wybierając Prezesa znali się trochę na przepisach prawda. Oznaczałoby to niekompetencję i brak kwalifikacji całej RN. To kto tu ma rację bo nie sądzę, że to już opinia publiczna będzie wybierać Prezesów Spółek, zawsze będzie hejt i nienawiść:/// ...
zgłoś do usunięcia | autor: ~Bezduszni

rada nadzorcza Wodociągów i ponowny konkurs - 2017-10-11 15:30:24
Jeżeli Rada Nadzorcza przeprowadzała wcześniejszy konkurs na prezesa, a teraz okazało się że były nieprawidłowości - potwierdziło to ogłoszenie o ponownym naborze i wprowadzono w błąd Prezydenta, to z oczywistych względów winna zostac zdymisjonowana. Jeżeli jednak nie będzie dymisji, to znaczy że komuś pasował tak przeprowadzany konkurs z nieprawidłowościami. Rada Nadzorcza Wodociągów w aktualnym składzie: Zbigniew Bieńczyk przewodniczący - radca prawny Jan Stefanowicz sekretarz Marcin Pietrewicz członek Aneta Ejsmont członek
zgłoś do usunięcia | autor: ~szuwarek

Do sowa - 2017-10-11 15:52:09
A w Twoim PiSdryckim rządzie ile zatrudnionych kanalii z sb nie przeszkadza ci to
zgłoś do usunięcia | autor: ~80

żal mi tego państwa, żal mi Polaków - 2017-10-11 20:52:05
co sie gryzą miedzy sobą i z zawiści podstawiają nogę jeden drugiemu. Hejt jest zarazą rozsiewaną konsekwentnie od lat przez obecną władzę. A kanapersi co tylko siedzą i czekają aż się do nich los uśmiechnie z nienawiści do sąsiada hejt piszą jednocześnie uśmiechając się codziennie w oczy i mówiąc "co słychać". Trzeba patrzyć na kompetencje, stawiać na młodość i zdrowy rozsądek a nie szerzyć zarazę. Jeśli Pani Małgorzata podniosła krzyk a ludzie twierdzą że wybór Pana Górskiego to kumoterstwo i gra na stołkach,że wszystko jawne chociąż tajne- zrobić konkurs otwarty dla mieszkańców, dla mediów - zadawajcie pytania o plan rozwoju, zadawajcie pytania sprawdzające wiedzę i doświadczenie, niech kandydaci patrzą sobie w oczy i odpowiadają -a nie szukacie sPISku... Leczcie tą chorobę a nie toczycie to społeczeństwo nienawiścią i szczujecie się jedni na drugich.... żal mi wszystkich tych hejterów... znacie stare stare porzekadło "nie oceniaj książki po okładce?" Czy ktoś z was doczytał się o kompetencjach i doświadczeniu każdego z kandydatów? czy tylko popiera rozgoryczoną Panią Małgosię Ah zapomniałem- prawo i sprawiedliwość przecież- w wydaniu własnym nas polaczków, wrogów własnych wszędzie węszących układ... Brawo WY. Ja bym nie odpuszczał na miejscu Pana Górskiego. Naprawdę chciałbym prawego i sprawiedliwego wyboru...
zgłoś do usunięcia | autor: ~pazo

~80 ~pazo - 2017-10-11 21:19:16
Chyba z jednej ;ekipy; jesteś ta ;towarzysze; i funkcjonariusze bezpieki zeszłej epoki.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Lolek

Wstyd taki konkurs - 2017-10-12 06:11:02
zwystarczyło zrobić prawidłowo przeprowadzony konkurs. skoro to nie było to jasne że wybór Gorskiego na prezesa jest poddawany krytyce. Widac stawiane zarzuty fikcją nie były. Wstyd mi że dalej w Suwałkach takie kombinacje istnieją.
zgłoś do usunięcia | autor: ~malej

do Pazo - 2017-10-12 12:47:35
Pani Malgosia nie jest rozgoryczona, raczej patrzy ze zdziwieniem na niekompetencje pewnych osob Zapytaj znajomych i rodzine Pani Malgosi przeciez w Suwalkach kazdy kazdego zna. A nasza lokalna rozglosnia radiowa prowadzi cenzure i usuwa artykul. Wiecej informacji wkrotce... ale niektorzy juz wiedza co sie wydarzy Pazo - probuj cos wskorac anonimowym wpisem na forum internetowym ))
zgłoś do usunięcia | autor: ~rodzina rodzinypodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Reklama

REKLAMA
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: