suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do „Nie po to się kształciłam, ...

????????? - 2017-04-03 15:53:31
Jezu jak to czytam to aż oczom nie mogę uwierzyć ja rozumiem jakieś studia inżynierskie magisterskie kierunków technicznych to czasami trzeba i fizycznie popracować ale co finansówka ma z łopatą wspólnego chyba tylko jej zakup a pan to sam odśnieża tereny podległe zdiz pod jego domem a ja się pytam jakie? drogę gruntową? I jeszcze to co się robi w pracy ni jak się ma do tego co się po pracy robi bo w pracy można być prezesem a po pracy kupke po swoim piesku sprzątać. A i jeszcze trzeba wyprzedzać myśli i czyny lekarza żeby wiedzieć czy dalej będzie nas leczył czy może już nie. Boże uchowaj nas od złego bo świat schodzi na złą drogę.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Misza

Suwalskie poprzeczki w myśleniu - 2017-04-03 15:53:38
W ZDiZ dwie osoby z wyższym wykształceniem magisterskim pracują jako pracownicy fizyczni, więc to nie jest ujma dla honoru pracownika… Czyżby poprzeczka w zatrudnianiu w ZDiZ była tak wysoko postawiona, że trzeba skończyć studia, by iść tam do łopaty? To idąc tym trybem myślenia, na dyrektora tej firmy, trzeba mieć co najmniej tytuł belwederskiego profesora.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jerzy

Suwalski ratusz ma twarz Drejera - 2017-04-03 15:57:44
I jeszcze jedno, w ZDiZ pan Drejer nie pojawił się z kosmosu. Dzisiaj suwalski ratusz ma twarz Drejera.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Jerzy

No proszę - 2017-04-03 16:13:39
Kogo ja tu widzę kto tu broni Pana Drejera no proszę.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Kasia

dwie strony medalu - 2017-04-03 17:19:06
Dziewczynie się w głowie poprzewracało! Ile osób z lepszymi papierami pracuje fizycznie. Gdyby była taka dobra w pracy to by jej nie zwolnili. Miała możliwość i czas się wykazać. Wypowiedź o wykształceniu mało precyzyjna, pewnie jak jej praca. Popytajcie współpracowników na temat jej pracy. Byłoby to rzetelne podejście do sprawy. Poza tym obie strony mają prawo do wyboru z kim chcą pracować. Jeśli ktoś się nie nadaje, zatrudnienia się inną osobę. I tak do skutku. Proste prawo rynku pracy. Czy "budżetówka" podlega innym zasadom?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Maria

do Maria - 2017-04-03 17:35:48
Czytaj ze zrozumieniem skoro się nie nadawała to powinien ją zwolnić i dać kopa w d.... i nie byłoby tematu a nie jakiś cyrk odstawił i przeniósł żeby potem zwolnić bo tego nie pojmuję co chciał przez to osiągnąć chyba mniejsze szanse w sądzie i większy rozgłos
zgłoś do usunięcia | autor: ~Misza

Sprawa Drejera w sądzie - 2017-04-03 17:41:13
Gdyby ten pan nominat miał jakiekolwiek zdolności zarządcze i umiejętności interpersonalne, to umiałby wykorzystać pracę każdego pracownika, ale ten pan nominat ewidentnie takich zdolności nie ma, jest osobą konfliktogenna, więc stosuje środki typu upomnienia i dyscyplinarka, z których już wycofywał się rakiem do tylu! Wstyd dla Ratusza - który go nominował i wstyd dla Drejera!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Obserwator

RENKORRA w suwałkach - 2017-04-03 17:56:35
Włochy mają swoją Camorrę, Gomorrę - jak zwał tak zwał - a my mamy lokalną RENKORRĘ - chore układy rodem z renkiewiczowego ratusza, wsadzanie na stołki pociotków i Znajomków, których stanowisko przerosło umiejętności zawodowe!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Ot i tyle

... - 2017-04-03 17:58:29
Z tym wykształceniem to trochę przesadziła, dzisiaj większość młodych ludzi posiada wyższe wykształcenie. Osobiście znam wielu młodych ludzi, którzy pracują fizyczenie mając wyższe wykształcenie - bez przesady.
zgłoś do usunięcia | autor: ~..

do. P. Marii - 2017-04-03 18:16:24
Czy w umowie pani Anny była klauzula o możliwości przeszeregowania z pracy w administracji na pracownika fizycznego Jeżeli nie, to pan derektor Drejer naruszył warunki umowy pracowniczej!! Kwalifikacje i osiągnięcia/ nagrody pracownika są w jego teczce personalnej!! Jeżeli w przypadku pani Anny " za poprzedniego dyrektora " nie było nagan i upomnień a upomnienia i dyscyplinarka pojawiły się za kadencji pana Drejera, to może to niekoniecznie świadczyć o braku kwalifikacji zawodowych pani Anny, a raczej o deficycie umiejętności menedżerskich pana Drejera! Liczę że sąd wnikliwie rozpatrzy sprawę! Ciekawa rozprawa!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Pracodawca

Kiedy na listę płac ZDIZ - 2017-04-03 18:25:10
Mój dziadek - starszy pan z wyższym wykształceniem - sam odśnieża drogę która należy di ZDiZ. Od wielu lat! Kiedy może zgłosić się na listę płac Dyrektora drajera
zgłoś do usunięcia | autor: ~Ciekawy

Wykształcenie Drejera - 2017-04-03 18:45:45
Ciekawe, jakie wykształcenie ma pan Drejer? Zaoczne? Czy też do CV wystarczylo poparcie ratusza?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Ciekawy 2

ZDZ - 2017-04-03 20:43:13
ludzie zaczeli kopać już groby a kto do nich wpadnie dowiemy się po wyborach w przyszłym roku = to droga w jedną stronę szanowny Magistracie
zgłoś do usunięcia | autor: ~Andzelika

Polecenie służbowe dla Dyrektora Drejera - 2017-04-03 21:00:12
Czy możemy liczyć na to, że w sezonie urlopowym, szef pana dyrektora Drejera, pan Prezydent Renkiewicz wyda mu polecenie służbowe sadzenia kwiatków i pielęgnacji zieleni miejskiej? A jeżeli odmówi, to dostanie Rozwolnienie dyscyplinarne! W końcu pielęgnacja zieleni i pielęgnacja kabli telefonicznych to tak pokrewne prace jak finanse i łopata!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Suwalczanka

Hmm - 2017-04-03 21:47:12
na zdjęciu widoczny jest Pan właśnie zwolniony w innej zacnej suwalskiej instytucji. Strach się bać.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Mamba

Do Misza - 2017-04-03 23:04:56
Gdyby Pan pracował w PIP doskonale wiedziałby Pan, że w budżetowej firmie nie tak łatwo jest zwolnić pracownika. Nie to co w firmie prywatnej. Nie wiemy czym zasłużyła się u poprzedniego dyrektora i jakim pracownikiem była w rzeczywistości. Każda sroka chwali swój ogon. I wątpię żeby chciała wrócić tam do pracy. Wyciągnie kasę z odszkodowania, poczuje się jak celebrytka przez jakiś czas i tyle.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Maria

Sroczka - 2017-04-03 23:23:35
Pani Maria pewnie przymierza świat do siebie. Ciekawe jakiej sroczce spod ogona wypadła.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Franek

Do Maria - 2017-04-03 23:44:33
Może w budżetówce nie tak łatwo zwolnić pracownika, ale bardzo łatwo zatrudnić dyrektora, no nie tyle zatrudnić, co nominować, a to nie to samo co zatrudnić nawet pracownika księgowości, czy asystentke. W tym konkretnym przypadku, jakie kwalifikacje ma Pan Drejer żeby być dyrektorem tej akurat firmy, jakie kierunkowe studia skończył, jakie studia menedżerskie skończyl? Warto to ujawnić. Natomiast już z relacji prasowych wynika, że powódka w sprawie, pani Anna Regucka, ma kwalifikacje finansowe - praca w księgowości i administracji, nie została też zatrudniona w firmie z nadania i z rozdania. Kartoteka pracy pracownika - dostępna u pracodawcy w HR - Human Resources- w budżetówce w Personalnym. różnic między zatrudnieniem z rynku pracownika i nominacją dyrektora zdaje się pani nie dostrzegać! A warto.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Pracodawca - firma prywatna

co za kpina - 2017-04-04 03:40:55
przeciez ksiegowy sam okreslił umowa na zastepstwo a wiec wraca do pracy na swoje stanowisko , a po drugie potrzebne jest badanie lekarskie i jest zmiana warunkow umowy i zapewne płacy wiec to jest juz okreslone prawem . Wstydziliby sie mowic ze zatrudniaja do sprzatania trawnikow magistrow to swiadczy jak hu...wa jest sytuacja w tym miescie ze miasto zatrudnia magistrow do grabienia trawy podczas gdy wielu nieukow ma calkiem dobre stanowiska w spolkach miejskich i urzedzie
zgłoś do usunięcia | autor: ~piter

Kłamczucha - 2017-04-04 05:52:34
Anna Regucka dostała się do pracy w Zdiz po znajomości, dzięki koleżance. Nie tylko w tej sprawie odbiega od prawdy
zgłoś do usunięcia | autor: ~Koleżanka

Do koleżanka - 2017-04-04 06:56:09
Coś ci się pomyliło bo to właśnie Pan Drejer został dyrektorem po znajomości gdyż jego kolegą jest Pan Kurzyna a nawet sam Pan Renkiewicz. Zastanów się przez chwilę (o ile to nie jest dla Ciebie za trudne) i odpowiedz na jedno proste pytanie. Dlaczego właściwie odwołano Pana Łazarskiego? Jakie były powody? Przecież za jego urzędowania nie było tego typu afer. A....i miasto było jakby lepiej odśnieżone. Więc o co tak na prawdę chodziło
zgłoś do usunięcia | autor: ~anthrax

Ciekawe czym to sie skończy - 2017-04-04 08:35:41
Czym tak naprawdę zajmuje się ZDiZ utrzymaniem porządku w mieście, wydawaniem pozwoleń na zjazd, tymczasową organizacją ruchu w okresie impres masowych. Nie wspomniano w tym artykule, że w dziale księgowym jest zatrudnionych 5 osób + główny księgowy. To jest naprawdę duże biuro rachunkowe, które może obsługiwać kilka firm. Czy ZDiZ w ogóle musi posiadać tak dużą strukturą administracyjną a przede wszystkim dział księgowy, którym mógł zarządzać urząd miasta. Bardzo nie ładne jest zachowanie Pana Drejera wygląda na to że panuje w tej instytucji mobbing. A tak naprawdę Pan Drejer do niezły gość sprzedał by każdego żeby stać na piedestale.
zgłoś do usunięcia | autor: ~karol

Przeciąć ratuszowe układy - 2017-04-04 09:05:45
Sprawa budzi emocje, bo obnaża układy istniejące w Suwałkach. Chore układy. Ratuszowi hejterzy znów biorą się do roboty, bo przegrana Drejera, to przyszłoroczna przegrana Renkiewicza w wyborach.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Perspektywy

Regucka kontra Drejer - 2017-04-04 09:21:32
Ta sprawa pracownicza pokazuje jeszcze jedno - urzędnicy suwalscy podlegli ratuszowi, czy macie już klauzule d..... Ochronne na przyszły sezon zimowy w swoich umowach ? Co będzie jeżeli pan Dyrektor Drejer zmęczony odśnieżaniem swojej posesji tej zimy niedostatecznie wypocznie w sezonie letnim i zimą zapragnie pójść na urlop w sezonie zimowym. Zanim ściągnie się pana dyrektora do zarządzania, ba może do odśnieżania jak w tym roku, na pierwszy ogień walki ze śniegiem pójdziecie wy, biurowcy i biurowczynie, księgowi itp.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Umownie

Księgowy do odśnieżania - 2017-04-04 09:25:41
A czy pan Drejer zmienił umowę pani Annie z umysłowego na fizycznego? Za brak zgody pracownika bez zmiany umowy dyscyplinarka? Co prawo na ten temat?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Bezprawie w ZDiZ w suwałkach

Tchórzliwe układy w Suwałkach - 2017-04-04 09:50:21
Sprawa przeciwko Drejerowi (bo tak się powinna nazywać) od ponad miesiąca budzi ogromne emocje wśród mieszkańców Suwałk. Sprawy i sprawki Drejera budzą te emocje dłużej. Przełożony Drejera, prezydent Czesław Renkiewicz, przez ten czas nie wystąpił do mieszkańców z oświadczeniem: że jego pracownik dyrektor Drejer, którego zatrudnił, to osoba wybitnie wykształcona (gdzie?), z imponującym doświadczeniem zawodowym (jakim?), krystalicznie uczciwa, w której prezydent Renkiewicz pokłada wielkie zaufanie. Takie oświadczenie jest mało prawdopodobne, bo jedyną kompetencją Drejera są znajomkowie w ratuszu. Zaś Renkiewicz zamiast bronić swojego podwładnego niczym Częstochowy, woli przed sprawą przeciwko Drejerowi kryć się po zakamarkach ratusza. Takie to są tchórzliwe układy w Suwałkach.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Józef K.

Do koleżanka - 2017-04-04 10:03:17
Koleżanko, kawa na ławę, karty na stół, jakieś nazwiska po czyjej znajomości Regucka dostała robotę w ZDiZ? Bo ż Drejer z nadania ratusza to wiadomo. Ćwierkają ze jak wyszła ta sprawa , to ratusz zwołał zebranie podległych dyrektorów z poleceniem wyciszenia spraw przed wyborami i z pytaniem kim jest ta Regucka? No więc po jakiej znajomości? Czy w w ZDiZ ścierają się frakcje dyrektora z ratusza i koleżanki która zatrudniła regucką? Puk, puk ... Jakieś odpowiedzi?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Ćwierkają

I ciekawe - 2017-04-04 10:14:44
w jakiej to jeszcze sprawie Pani Anna Regucka odbiega od prawdy koleżanko? Oskarżać jest bardzo łatwo...zwłaszcza anonimowo
zgłoś do usunięcia | autor: ~anthrax

Dziwna sprawa, dziwne miasto Prezydenta, Zastępcy i Dyrektorów - 2017-04-04 12:06:46
wydaje mi się, że: 1. jeśli ta kobieta była zwolnieniu, to zatrudnienie kogoś innego powinno być na zastępstwo czyli do czasu jej powrotu-to oczywiste; uzasadnienie, że jej powrót dezorganizuje pracę jest karygodny i świadczy tylko o niekompetencji tam pracujących, ale o tym później, poza tym, po powrocie z chorobowego następuje przekazanie obowiązków i tyle. Osoba na zastępstwie powinna być poinformowana o takim stanie rzeczy w momencie zatrudnienia i to jej Dyrektor mógł zaproponować wspomnianą tu pracę przy odśnieżaniu - jeśli chciałby dana osoba zostać w firmie - wg mnie to wynika z kodeksu pracy. 2. Jeśli w ZDIZ jest 5 księgowych to ja zastanawiam się, co oni tam robią i jak pracują - gdzie te oszczędności i optymalizacja pracy. 5 księgowych poprowadzi 50 firm lub więcej, a nie jedną - śmiechu warte, no chyba, że tacy księgowi tam pracują. Żeby to zobrazować, powiem tak, 5 księgowych przy tego typu firmie to jak 5 osób do zmiany opon .. tyle, że w motocyklu. Niejedna ksiegowości w duzo wiekszych firmach obracajacych wieksza gotówka, majaca wiecej sprzedaży zakupów itp zatrudnia 2 osoby, a czasmai jedną... i daja rade. Tyle w temacie panujacegych tam ksiegowych.. 3. Koneksje .. wiadomo jak Dyrektor dostał stołek i od kogo i kompletuje sobie armię jemu podobnych, tyle. O panu Prezydencie nie wspomnę, bo .. On nie ma wstydu za grosz, mi trochę zostało więc przemilczę bo się wstydze. CHORE UKŁADY!
zgłoś do usunięcia | autor: ~myszoskoczek

Koryta i korytka dla swoich z gorsza publicznego i na smyczy partyjnej "wierności - 2017-04-04 12:19:19
Jeśli CEBO,ś i ABW wejdą do wszystkich spółek miejskich i Ratusza suwalskiego a równocześnie inne służby wejdą do PNT, PECu,SSE,PWSZ,Euregionu Niemen,Sirtu, Aresu,Ośrodka Kultury,Pływalni ,OSIR-u,Bibloteki Publicznej i innych spółeczek celowych to wtedy zobaczycie jak wygląda to suwalskie kumoterstwo rodzinne ,wszędobylska korupcja,nepotyzm,szaber na groszu publicznym koordynowane przez tych dobrze znanych farbowańców co po 89 roku przefarbowali się na demokratów,wizjonerów,strategów od wszystkiego i niczego pospolitych dyplomomatołków co nauczyli się w komunie kraść na groszu publicznym i nadal to robią już za tzn demokracji -patriokracji. Kto u koryta to pon co z butów wyłazi nieciekawa woń.Suwałki to republika szwagrów i pociotek żyjących tylko jak pasożyty z gorsza publicznego ,naiwnego leminga .Ponadto ,ten "innowacyjny" szwagrów i pociotek zaścianek o nazwie Suwałki PNT Miałeś chłopie złoty Róg czytaj drugie co do wielkości województwo ze stolicą w Suwałkach ale miejscowe chłopki roztropki za ZSLu przefarbowanego na PSL i z PZPR przefarbowanego na SLD a potem za UW,UP i innych parobków przefarbowanych na żydokomuny AWS na czele z Masonem Buzkiem et consortes skupiali się na walce na stole i pod stołem o różne fanty,geszefty, złodziejskie prywatyzacje wraz z lukratywnymi korytami i korytkami dla swoich szwagrów,ciotek i pociotek zamiast skupiać się na efektywnej walce o utrzymanie województwa suwalskiego.Gdzie wtedy byli ci wszyscy suwalscy politykierzy gęgacze z PSLu,SLD, UW i AWSu i farbowani "biznesmeni" którzy utuczyli się na dobrze znanych przewałkach prywatyzacyjnych za Lewadowskiego i AWSu co tak dziś protestują, oburzają się i w takim stanie rzeczy faktycznie mogą tylko tyle aby taką petycję zawiesić na miejskim szalecie bo nikt już tych gęgaczy-geszefciarzy co dorobili się na publicznym majątku nie bierze na poważnie.Suwałki jak miasto i województwo miało swoje 5 minut i wiele z realnych gospodarczych projektów i innych szans zostało już na zawsze zaprzepaszczone bo kongresowy zaścianek będzie zawsze zaściankiem i gospodarczo-cywilizacyjnym za****m. Mogliście być w warmińsko-mazurskim i wtedy sytuacja Suwałk byłaby diametralnie odmienna gdyż Ełk nie byłby ostatnim dużym ośrodkiem miejskim ale Suwałki.A w Podlaskim Suwałki są traktowane jako dodatkowa kula u nogi.Miałeś chłopie złoty róg został Ci się tylko podlaski peryferyjny szklanych domów i ponad 100 milionowy miasta i spółek miejskich celowych w bankach komercyjnych do spłacenia przez mieszkańców Suwałk dług.Innowacje w PNT i całych kongresowych Suwałkach to najlepiej wychodzą absolwentom ,korytologii , szwagrologii ,szabrologii oraz koteriologii. Te innowacyjne dziedziny nauki w Suwałkach mają status mistrzowski .Po czynach ich poznacie a nie po gęganiu za grosze podatnika suwalskiego i krajowego.W picowani Suwałki są w super lidzie.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Szwagier

do Misza - 2017-04-04 16:30:16
zastanawia mnie tylko jedna rzecz skoro waść pan odśnieża tereny zdiz to dlaczego droga przy której mieszka jest drogą gminną a w zimę zawsze tam widzę jak panowie ze zdiz-u szlifują tą piaskową drogę do czarnego przepraszam brązowego chyba coś jest nie halo a poza tym tam nawet chodnika nie ma jakież to dziwne a za razem tajemnicze to utrzymanie niezidentyfikowanego terenu
zgłoś do usunięcia | autor: ~chłopek z huty

Sprawa się rozwija - 2017-04-04 18:57:20
W dzisiekszych Nowinach Suwalskich na czwartej stronie jest o Drejerze. Sprawa się rozwija. Wielowątkowo. Przedstawiciele ratusza, Renkiewicz i Sznel, chowają głowy w piasek.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Józef K.

~Józef K. - 2017-04-04 19:13:40
Potwierdzam bardzo ciekawy a zarazem interesujący artykulik ukazujący bezprawie naszych spółek miejskich i machlojek jakie się tam wyrabiają a skoro panowie nie komentują tego to albo wiedzieli i mają z tego profity albo się boją kogoś?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Misza

Hmmm - 2017-04-04 19:17:26
Tylko jedno mnie ciekawi, że zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach pewien pan który był wcześniej strasznie medialny i podlegają pod niego spółki a tu hops i wsiąkł jak kamforka czuję że wybory się zbliżają dużymi krokami
zgłoś do usunięcia | autor: ~Misza

Do wojewody podlaskiego - prośba o natychmiastowe odwołanie - 2017-04-04 19:33:15
Szanowny Panie Wojewodo, Wobec toczącej się pracowniczej sprawy sądowej przeciwko dyrektorowi ZDiZ w Suwałkach Drejerowi a także prowadzonych pistępowań prokuratorskich o ewentualne nieprawidłowości w suwalskim ZDiZ, prosimy o odwołołanie w trybie natychmiastowym dyrektora Drejera i przeydenta miasta Suwałk, który nominując pana Drejera na dyrektora sprokurował kompromitująca sytuację w spółkach budżetowych. Przynajmniej do czasu zakończenia spraw sądowych i postępowań prokuratorskich. Jeżeli jakiekolwiek zarzuty się potwierdzą , ci panowie powinni mieć stały zakaz zajmowania stanowisk opłacanych przez podatników. Prosimy o oczyszczenie suwalskiej budżetówki z nepotyzmu i chorych układów i zorganizowanie rzetelnych konkursów na stanowiska!!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Suwalscy podatnicy

Jo - 2017-04-04 20:27:38
W kazdej spolce miejskiej jak ktoś stanie okoniem jest po nim uklady pora skontrolowac wszystkie spolki zal
zgłoś do usunięcia | autor: ~Wiki

Dobrze mówił - 2017-04-04 20:47:28
Cejrowski że wszystkich won .
zgłoś do usunięcia | autor: ~myśliwy

Do Misza - 2017-04-05 07:31:38
Czyżby chodziło o pana o nazwisku jakimś takim kojarzącym się z nawozem naturalnym pochodzenia ptasiego ? Który to jest kolesiem z Raczek drejera i co to mu du...pę cały czas bronił ? Mam nadzieję że pogonimy te czerwono-żydowskie towarzystwo z ratusza i podległych mu spółek suwalskich.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Maciej

Szaber na publicznym groszu in wszędobylski nepotyzm ma się bardzo dobrze w Suwałkach od 89 roku - 2017-04-05 07:44:28
Płna zgoda z Myśliwym i Macijem Cejrowski miał rację że tym wszystkim farbowańcom -zielonym,czerwonym,różowym i innym z tego byłego systemu zainstalowanego w Polsce po 45 roku zgodnie z45 zasdami Jakuba Bermana o zniewoleniu Polski wypada jasno i jednoznacznie powiedzieć -Won,Won Won,czas wam krowy paść i barany strzyc i osły doić a nie szabrować grosz publiczny i co kilka lat tylko się sztucznie farbować na inne kolory partyjne,koteryjne i familijne aby tylko utrzymać stare i dobrze płatne koryta i korytka dla swoich rodzin i pociotek .Ten sam mechanizm nadal trwa w Suwałkach po 89 roku.Zagony farbowańców -szabrowników na groszu publicznym wraz ze swoimi klakierami rabują publiczny grosz w biały dzień i nadal czują się bezkarni bo są dobrze znane i solidnie zakamuflowane układy rodzinne powiązania w miejscowych sądach,prokuraturze,policji ,wojsku i innych instytucjach publicznych. Jak zapytacie wiele z tych wiejskich ala miejskich mądrali i dyplomomaptołków ile w swoim życiu i publicznej działalności stworzyli dla Suwałkach miejsc pracy z własnej a nie cudzej vide publicznej kieszeni to wtedy zrozumiecie na czym polega ten specyficzny kongresowy fenomen nepotyzmu i pospolitego złodziejstwa na groszu publicznym w Suwałkach ,miejskich spółkach celowych, tzn. instytucji okołobiznesowych typu Ares,Euroegion Niemen,Fundacja Przedsiębiorczości,SIRT,PNT,PWSZ,SSSE,OSIR,Aqua Park,PEC itd .Tu jest taka dobrze zakamuflowana miejsko-wiejska republika szabrowania na publicznym majątku,groszu i dymaniu miejscowych lemingów.Zatem jak powiada Cejrowski, najpierw CBA potem ABW a potem kopa i WON tym dobrze znannym farbowańcom i zakaz stanowisk oraz wieloletnie prace w koloniach karnych u Putina na Syberii do 2050 roku..Tylko tak mozna wyplenić ten swoisty mafijny szaber i wszedobylski npotyzm w tej "demokratycznej i bananowo egzotycznej" republice szwagrów i pociotek
zgłoś do usunięcia | autor: ~Zbudzony

RENKORRA -równia pochyła? - 2017-04-05 08:55:29
Mam nadzieję, że sprawy sądowe i śledztwa prokuratorskie w sprawie ZDiZ z nominacji ratusza, to początek zjazdu na równi pochyłej kolesiowskich układów RENKORRY ( RENK. RAtusz). Macki Renkorry w spółkach publicznych dosyć już naszabrowały publicznego grosza!!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Trwa mać

Kamień u szyi Renkiewicza - 2017-04-05 10:59:59
Upadek Drejera spowoduje upadek Renkiewicza. Oni jadą na tym samym wózku. Z drugiej strony, to ostrzeżenie dla innych: nie spodziewajcie się poparcia ze strony swojego pryncypała. Renkiewicz nie obroni was choćby słowem, on tchórzliwie i milcząco zaszyje się w zakamarkach ratusza.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Józef K.

Czas najwyższy - 2017-04-05 19:44:24
Czas wprowadzić CBŚ do tego naszego ratusza oraz spółek mu podległych i wymieść w końcu te żydowsko-komusze towarzystwo.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Maciej 2

Regucka Drejer i Główny księgowy ZDiZ - 2017-04-05 22:35:12
A jak długo obecny główny księgowy pracuje w ZDiZ?? Czy nie nastał razem z Drejerem? Czy kogoś jeszcze wymiotła ze ZDiZ miotła ratuszowego pomazańca?
zgłoś do usunięcia | autor: ~Podsłuchane w zdiz

Pisałam juz o tym na tym forum - 2017-04-06 07:25:29
Mój znajomy dostał taką samą propozycję jak Pani Ania. Poprzednia główna księgowa również ale oni zwolnili się sami za porozumieniem stron bo nie mieli tyle odwagi aby powiedzieć Panu Dyrektorowi twardo NIE. Tak, że Pani Ania jest co najmniej jedną z 3 osób "wymiecionych" jak to napisałeś, Ale znajomy mówił, że to dotyczyło także pracowników fizycznych....Suwałki to na tyle małe miasto, że trudno coś takiego ukryć
zgłoś do usunięcia | autor: ~Basia

Grupa poszkodowanych pracowników Zdizu przez Drejera - 2017-04-06 09:26:05
Dotrzyjmy do grupy poszkodowanych pracowników zdizu! Trzeba do podszewki obnażyć sitwę Renkiewicza i Drejera! Brawo pani Anna Regucka za odwagę! Potraktujmy to jako początek odkażania budżetówki z choroby kolesiostwa i nepotyzmu ratusza Renkiewicza!! Dziennkarze śledczy do pracy!!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Podsłuchane w zdiz

Sitwa w zdiz - 2017-04-06 09:29:04
Do ogólnopolskiej prasy z tym!! Niech idzie to w Polskę!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Trwa mać

A może sprawą zainteresować telewizje ogólnopolska np TVN - 2017-04-06 10:14:09
Sprawa przed sądem pracy, działania prokuratury w temacie ZDiZ, liczne artykuły prasowe (wysokie uposażenia urzędników publicznych stałe i za urlop) poszkodowani pracownicy, którzy dostają propozycje nie do odrzucenia bez dopełnienia przepisów prawa pracy, zarzuty mobbingu w ZDiZ , mętne wyjaśnienia dyrekcji, brak oficjalnego stanowiska przełożonego dyrektora ZDiZ. Skoro TVN bywa w Suwałkach dosuć często - dzisiaj w głównych wiadomością o KOD - niech wezmą się za sprawę spółek budżetowych w Suwałkach, wynagrodzenia urzędników państwowych i ich gospodarowanie publicznym groszem np. Mnożenie nikomu niepotrzebnych ekspertyz za grube pieniądze rzędu 40 tys. Plus
zgłoś do usunięcia | autor: ~A może

hmmm - 2017-04-06 11:30:44
Wydaje się, że trudno będzie dotrzeć do tych ludzi bo w swojej sprawie nie zrobili nic. Stulili uszy i pokornie odeszli...no cóż nie każdy jest tak odważny jak Pani Ania. W większości ludzie są jednak bojaźliwi i myślę, że nawet Suwalczanie z poza ZDiZ oburzeni tą sprawą zrobili dla nich więcej niż oni sami...choćby dając temu wyraz na tym forum
zgłoś do usunięcia | autor: ~Basia

ciekawe - 2017-04-07 12:48:24
czy Pan Dyrektor wysłałby swoją żonę, nota bene urzędniczkę do łopaty gdyby 'zaszła taka potrzeba'. Patrząc na wpisy na radio 5 mam wrażenie że komuś obiecano premie za aktywność...
zgłoś do usunięcia | autor: ~ciekawski

Radio bajer - 2017-04-07 12:56:11
Ha, ha, ha! Radio bajer zabrało się do roboty.
zgłoś do usunięcia | autor: ~wesoło

dziwne - 2017-04-24 15:51:24
26 lat i pół roku na L-4 z powodu depresji. Żal. W prywatnej firmie to dawno by wyleciała. A z drugiej strony to i tak niezły z niej garbus bo w takim wieku się wcisnęła do ZDiZ.
zgłoś do usunięcia | autor: ~M

do M - 2017-04-25 13:10:09
Jakby z niej był jak to piszesz "garbus" to by przecież nie wyleciała. Naucz się myśleć logicznie zamiast wypisywać bzdury na forum
zgłoś do usunięcia | autor: ~Asia

do asia - 2017-04-27 12:43:17
za poprzedniego szefa była ten jej nie lubi widocznie. taka prawda, ponadto zatrudniona została pewnie w wieku 23-24 lat wiec nie miała żadnego doświadczenia więc nie wciskaj mi takiej głupoty....
zgłoś do usunięcia | autor: ~M

Mam nadzieje ze sad - 2017-05-01 11:26:14
Przywróci kobietę do pracy nie ma jej żadnej winy ze chorowała
zgłoś do usunięcia | autor: ~Miko

Pani Anna Regucka wyrokiem sądu przywrócona do pracy!!! - 2017-05-08 19:03:26
Wyrokiem sądu, jeszcze nieprawomocnym, pani Anna Regucka została przywrócona do pracy! Sąd uznał, że pracodawca w osobie dyrektora Drejera - nominata Renkiewicza, w " sposób rażący" naruszył przepisy prawa! Pytania od suwalskiego podatnika: 1. Dlaczego renkiewicz wyznacza na dyrektorów podległych mu firm takie nieudolne, niewykształcone osoby, których decyzje - poprzez wypłatę odszkodowania pokrzywdzonym - narażają nas podatników na straty? 2. To nie pierwszy proces który miasto- podległe podległe renkiewiczowego służby straży miejskiej przegrały w sądzie- patrz opisywana w Suwalskich nowinach sprawa Straż miejska Suwałk przeciwko Sobczakowi. Tutaj też podatnik suwalski poniósł koszty. 3. Jak długo Renkiewicz zamierza tolerować bałagan i niekompetencje w podległych mu zakładach pracy? 4. Kompetencje- czy obecny Główny Księgowy Zdizu mający TYLKO wykształcenie średnie ekonomiczne bez studiów wyższych to właściwa osoba? Wydaje się, ż księgowość Zdizu za okres dyrektorowania Drejera powinny zbadać specjalne kontrole!
zgłoś do usunięcia | autor: ~Suwalski podatnikpodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


KWATERY PRACOWNICZE
NIERUCHOMOSCI
SUWALKI.INFO
Kwatery pracownicze

Reklama

REKLAMA
Gdzie będziesz oglądać mecze reprezentacji Polski na Mundialu 2018?
w pubie
w domu
u znajomych
na stadionie w Rosji
w ogóle nie będę oglądać

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: