suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Komentarze do Rozwoju województwa nie będzie bez...

droga - 2017-03-09 10:44:06
Co za bezsens i brak pomyślunku!! Oni chcą taką ważną trasę przez jakieś wioski puszczać?
zgłoś do usunięcia | autor: ~miras

heh - 2017-03-09 10:51:44
możemy podziękować zwolennikom pisiorów... wiceminister Szmit zrobił swoim dobrze. Szkoda, że Zieliński nie jest taki zaangażowany w sprawy suwalczan...
zgłoś do usunięcia | autor: ~bryy

miasto - 2017-03-09 11:08:04
I jak to nasze miato ma się rozwijac? Połączenia kolejowego dobrego nie ma, o lotnisku możemy pomarzyć i jeszcze nie chcą nam dróg zrobić!!! Cała Polska jakoś skomunikowana, tylko tu nie ma nic!
zgłoś do usunięcia | autor: ~zła

Zaścianek zawsze będzie zaściankiem i tego nawet szklane domy nie zmienią - 2017-03-09 11:21:50
Miałeś chłopie złoty Róg czytaj drugie co do wielkości województwo ze stolicą w Suwałkach ale miejscowe chłopki roztropki za SLD a potem za AWSu skupiali się na walce na stole i pod stołem o różne fanty,geszefty, złodziejskie prywatyzacje wraz z lukratywnymi korytami i korytkami dla swoich szwagrów,ciotek i pociotek zamiast skupiać się na efektywnej walce o utrzymanie województwa suwalskiego.Gdzie wtedy byli ci wszyscy suwalscy gęgacze i "biznesmeni" co tak dziś protestują, oburzają się i w takim stanie rzeczy faktycznie mogą tylko tyle aby taką petycję zawiesić na miejskim szalecie bo nikt już tych gęgaczy-geszefciarzy co dorobili się na publicznym majątku nie bierze na poważnie.Suwałki jak miasto i województwo miało swoje 5 minut i wiele z realnych gospodarczych projektów i innych szans zostało już na zawsze zaprzepaszczone bo kongresowy zaścianek będzie zawsze zaściankiem i gospodarczo-cywilizacyjnym za****m. Mogliście być w warmińsko-mazurskim i wtedy sytuacja Suwałk byłaby diametralnie odmienna gdyż Ełk nie byłby ostatnim dużym ośrodkiem miejskim ale Suwałki.A w Podlaskim Suwałki są traktowane jako dodatkowa kula u nogi.Miałeś chłopie złoty róg został Ci się tylko podlaski peryferyjny szklanych domów i ponad 100 milionowy miasta i spółek miejskich celowych w bankach komercyjnych do spłacenia przez mieszkańców Suwałk dług.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Spioch

a Renkiewicz co? psl+sld+pi ani be ani me ani kukuryku? - 2017-03-09 11:22:50
Tak to jest gdy w Suwałkach id wojny rządzą czerwono-różowe szkodniki. Ale tylko do wyborów, które będą monitorowane.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Perzy

:( - 2017-03-09 11:44:16
Obawiam sie , że już za późno na zmiane koncepcji... może gdyby zrobić jakieś strajki, manifestacje, żeby władze samorządowe coś więcej działały etc. Ale jak widać suwalski ratusz już przymknął oko na ten temat, inni tez jakoś szczególnie nie działają, nasza "wspaniała" posłanka Kamińska też milczy, także cóż - droga pobiegnie przez Ełk. Cała Polska niedługo bedzie miała przyzwoite drogi, tylko do nas nie da się dojechać! Co za porażka!!!!!
zgłoś do usunięcia | autor: ~ullala

droga - 2017-03-09 12:50:39
a czego się spodziewać? każdy minister chce pod siebie, więc Szmit tak zrobił i puścił drogę przez Ełk, teraz to już po ptakach
zgłoś do usunięcia | autor: ~obibok

Suwałki - 2017-03-09 16:57:41
nie są pęmpkiem świata.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Marek

Droga - 2017-03-09 17:40:41
PiS dba o wygodę swoich obywateli. Jak tak marnie głosujecie na tę partię, to czego się spodziewacie??
zgłoś do usunięcia | autor: ~Hiacynt

Heniu..... - 2017-03-09 21:50:20
...nie przyłączaj się do ...byle jakich koncepcji...Dobrze jest z tą drogą...Trzeba myśleć makro a nie ...mikro...
zgłoś do usunięcia | autor: ~malyjaś...

WALCZYĆ O DROGĘ SUWAŁKI-BIAŁYSTOK - 2017-03-09 22:23:36
Ełk niech się łączy z Olsztynem i nam niech d..y nie zawraca. Z Suwałk mamy mieć dobre połączenie z Białymstokiem w swoim województwie i Warszawą. Ełk tutaj do niczego niepotrzebny to nie jest miasto w naszym województwie. p.s. w Suwałkach buduje się bardzo dużo fabryk i niewierze że ktoś wydłuży drogę miedzy największymi miastami w województwie podlaskim. Władze miasta i województwa walczyć o swoje dla swoich bo to Suwalczanie muszą załatwić swoje sprawy w stolicy województwa a nie Ełk.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Suwalczanin - niedzwiedz

Ile Panu O za to płacą? - 2017-03-10 09:28:51
Panie Owsiejew Panu ktoś za to płaci żeby bronić takiej sprawy jak trasa Suwałki - Białystok. Przecież większość handlarzy i przedsiębiorców jeździ po towar w kierunku Warszawy przez Łomżę z pominięciem Białegostoku. To o co tu spina. Jeżeli większość mieszkańców Suwałk będzie chciała załatwić prywatne sprawy w Województwie to jeszcze łatwiej i bezpieczniej dojadą stolicy województwa jak nie będzie na trasie Tirów. Teraz podobnie jest ze starą trasa Suwałki - Augustów co większość mieszkańców porusza się tą trasą szybciej i bezpieczniej. Podajcie konkretne argumenty walki o tą drogę, bo raczej Suwałki na tym nie stracą a raczej Białystok bo nie będzie miał głównego połączenia z krajami skandynawskimi.
zgłoś do usunięcia | autor: ~karolpodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


Plac Zabaw Przystanek Malucha
FERIE ZIMOWE DLA DZIECI OD 4 DO 12 LAT

Reklama

REKLAMA
Czy w Suwałkach powinien stanąć pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej?
Tak
Nie

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: