suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Komentarze do Budujemy innowacyjne Suwałki

A jak się ma do tej propagandy sukcesu raport NIK? - 2011-10-03 20:44:06
Po co bajki, ubrane w ładne słowa. Niby ładne, a to tak naprawdę bełkot. Pamiętacie tego pana z czasów PEC? Ja pamiętam i więcej mi się pisać nie chce.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Antek

ale Park to nie PEC - 2011-10-03 23:25:48
jak w temacie
zgłoś do usunięcia | autor: ~suwalczanin

Ciekawe czy prezes sam to rozumie ? - 2011-10-04 07:43:49
Bełkot, bełkot i jeszcze raz bełkot. Prezes nauczył się tego na pamięć, ale sam nie rozumie co to może dać mieszkańcom Suwałk. Co on opowiada o rozszerzeniu do 200 użytkowników klastra. Niech poda ile wydał żeby uruchomić klaster dla 8 podmiotów i pomnóżmy to przez 200. Ciekawe kto tak naprawdę zarobi na tym klastrze ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~ziut

to kicha - 2011-10-08 16:28:39
pic na wodę fotomontaż prezes jak prezes, prezesuje i gada pierdoły a hajs za swoje prezesowanie bierze już od 2 lat. Za co ? Za nic. Za bycie prezesem Park technologiczny za nim się (jeśli w ogóle) odrobi minie jakieś, hmmmm 20-30 lat ?
zgłoś do usunięcia | autor: ~ah i eh

Pan prezes - 2011-10-08 19:38:19
Może tak po polsku - zgęstek (cluster ang.) zgrupowanie mniejszych tworzących duży obiekt. To fakt prezio bełkocze, nauczył się pięknych słówek, ale ich nie rozumie - np. wspomniał o utworzonym wortalu, a tak naprawdę to jest serwis internetowy, wortal spełnia inne funkcje. Przynajmniej za nowego prezesa coś się dzieje poprzedni nic nie robił, chyba tylko kanty za co wzięla się prokuratura.
zgłoś do usunięcia | autor: ~new

klastr i park w każdej wiosce - 2011-10-11 11:09:50
bla, bla, bla.... strefy, parki, klastry w każdej wiosce, to co mówi Prezes to pobożne życzenia, co rzeczywiście ma do zaoferowania inwestorom, co go odróżnia od innych tego typu placówek-np: powstający potężny park w Białymstoku, każda oferta pracy cieszy jednak nasza domeną będą takie firmy "innowacyjne" jak ta od spryskiwaczy...s park da niewiele Suwałkom, (to są wysublimowane roboty publiczne), jednak bez parku bedzie jeszcze gorzej
zgłoś do usunięcia | autor: ~krzyś

A jak wywalili za przekrety w PEC - 2011-10-11 14:04:59
Jak mozna byc prezesem kiedy z PECU tego pana wywalili za przekrety hańba
zgłoś do usunięcia | autor: ~Kamilek

Zamiast parku mogliby tą kasę podzielić między wszystkich suwalczan po równo - 2011-10-19 10:47:25
Każdy by skorzystał i mógl coś sobie za to rzeczywiście kupić.
zgłoś do usunięcia | autor: ~zara

A ja jestem ciekaw jak ten park będzie wyglądał w przyszłości - 2011-10-24 08:23:02
Teraz to może rzeczywiście dopiero się rozwija więc z opinią wstrzymam się jeszcze. W sumie żeby w Suwałkach powstawało coś innego niż tylko markety i bazarowe stragany z pensjami 1500zł potrzebne są inwestycje w infrastrukturę drogową, infrastrukturę informatyczną itp... Nie od razu Rzym zbudowano.
zgłoś do usunięcia | autor: ~Kowal

Hoorrroooorrrrr - 2011-11-22 13:27:21
Ostatnio słucham, patrzę i wydaje mi się, że to sen psychodelika. Jeżeli osoba, która stoi na czele przedsięwzięcia na skalę "międzynarodową" (jak sama plecie) nie wie czemu ono ma służyć to gratuluję odwagi w podawaniu własnego nazwiska i ujawnianiu twarzy. Żeby chociaż któraś z tych wielkich Firm podała projekt programu do realizacji w tym inkubatorze, komu on ma służyć, jaki będzie jego wymierny efekt dla regionu? a tu nic............ Tylko budowla powstaje, hotelik też, papier pokrywają znaki i słowa bez znaczenia i nic nie ma wymiernego efektu. Prawdziwe blablabla, jak większość osiągnięć tego kraju. A ten facet zamiast opisywany tutaj powinien być potraktowany zarówno przez media (które nadają się do kosza) jak i przez mieszkańców tak, aby wstyd było jemu wejść do sklepu, umiłowanego kościółka, pokazać się publicznie. Dawniej ostracyzm i pokazywanie palcami był świetną szkołą dla ludzi, którzy pełnili funkcje publiczne za publiczne pieniądze, a o tym zapominali.
zgłoś do usunięcia | autor: ~zmęczony

przykre to - 2012-03-12 10:40:42
Przecież w Suwałkach nie ma wiedzy (firm, ludzi),którzy się znają na informatyce więc co oni chcą oferować? z czego szkolić? Czy naprawdę myślą,że ktoś przyjedzie do Suwałk na kurs robienia stron i wycieczkę pod Ostrą Bramę? Jakie nowe technologie rozwijacie, co możecie zaoferować współpracującym firmom? Na czym się znacie? Bo że wycieczka do Wilna, bo że baza hotelowa, bo że zdrowe powietrze to wiem. Ale jakie unikalne kompetencje i technologie oferujecie? To jest żenujące jak trwonicie pieniądze publiczne, gdy w regionie jest taka bieda. Pomóżcie za to lepiej ludziom, dajcie im miejsca pracy,wymyślcie coś realnego na czym skorzystają wszyscy Suwalczanie, a nie tylko Ci przy korycie.
zgłoś do usunięcia | autor: ~żenujące toto

to Wysublimowane roboty publiczne - 2012-06-11 09:24:48
i taka z tego będzie korzyść ...
zgłoś do usunięcia | autor: ~bolekWałęsasię

a Historia - 2015-04-08 21:26:07
a historia pokazała, że to były delikatnie mówiąc - pobożne życzenia
zgłoś do usunięcia | autor: ~stefanpodaj: imię / nick *
e-mail
temat *
treść *
Wpisz kod z obrazka *:
Pola oznaczone * są wymagane, aby dodać komentarz na portalu suwalki.info!
 


Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Reklama

REKLAMA
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: