suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Spokojna głowa – twoje transakcje bankowe są jeszcze bezpieczniejsze

Zgodnie z dyrektywą unijną PSD2, która ma za zadanie regulować rynek usług płatniczych w obrębie wspólnoty, od 14 września 2019 banki i inne instytucje finansowe są zobowiązane do wprowadzenia szeregu zmian ułatwiających i zwiększających bezpieczeństwo operacji bankowych online.

- Bezpieczeństwo klientów to priorytet dla każdej organizacji zajmującej się finansami. Teraz, po wprowadzeniu zaostrzonych norm, bankowość elektroniczna wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Jest to ważne z punktu widzenia obydwu stron – zarówno usługobiorcy, jak i usługodawcy – podkreśla Anna Krupińska Starszy Doradca ds. Kluczowych Klientów w Alior Banku. - Wszystko po to, by dodatkowo chronić klientów przed wyłudzeniami poufnych danych, a w rezultacie - utratą pieniędzy z konta.

Banki wprowadzają zmiany m.in. w sposobie logowania do kont i płatności internetowych, co ogranicza możliwości wystąpienia oszustw w bankowości elektronicznej. - Każdemu klientowi zależy na bezpieczeństwie powierzonych bankowi środków. Dlatego niezwłocznie wprowadziliśmy zmiany, które ustanowiła unijna dyrektywa – zaznacza Anna Krupińska.

Zmienił się sposób logowania do kont – poza identyfikatorem i hasłem konieczne jest podanie SMS kodu lub potwierdzenie w aplikacji mobilnej. To dodatkowe zabezpieczenia, które zapobiegają włamaniom do kont. Inny jest także sposób autoryzacji operacji zlecanych elektronicznie – można tego dokonać za pomocą powiadomień push w aplikacji. Dodatkowo, jeśli użytkownik nie wykonuje w niej żadnych czynności przez 5 min, zostaje automatycznie wylogowany. Znacząco zmniejsza się więc ryzyko, że ktoś inny wykona niepożądane przez nas działania na koncie.

- Wszystkie modernizacje systemów wprowadzamy z myślą o klientach. Udowadniamy, że nie ma powodów, by obawiać się bankowości elektronicznej, a wręcz przeciwnie – jest coraz więcej argumentów, by zacząć z niej w pełni korzystać. Chronimy bezpieczeństwo tych, którzy nam zaufali i to w najszerszym możliwym zakresie – dodaje Anna Krupińska

Banki prześcigają się w walce o klienta – warto porównać oferty i wybrać tę najkorzystniejszą. Klienci chcą dokonywać płatności szybko i bezpiecznie, a przy tym posiadać jak najwięcej dodatkowych udogodnień.

- Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jest jednym z przykładów dopasowania się banku do oczekiwań i potrzeb użytkowników. Od niedawna można płacić kartą do konta w 152 walutach, na całym świecie, bez prowizji banku za przewalutowanie – jest to nowa korzyść do wspomnianego konta. Dziś, gdy Polacy podróżują znacznie częściej, to naprawdę wielkie ułatwienie – mówi Anna Krupińska.

Alior Bank jako pierwszy na rynku wprowadził innowacyjne konto z systemem korzyści, które klient wybiera samodzielnie dopasowując je do swoich potrzeb. Konto Jakże Osobiste oferuje klientom aż 10 takich korzyści. Właściciel rachunku może skorzystać ze wszystkich udogodnień lub wybrać dwa dowolne, które są bezpłatne. Dodanie kolejnej korzyści to koszt 3,50 zł miesięcznie.

Wybierając Konto Jakże Osobiste oszczędzasz, ponieważ nie płacisz za:
• przelewy internetowe krajowe lub za pomocą aplikacji,
• dwie aktywne korzyści,
• za wydanie karty,
• korzystanie z bankomatów własnych (bankomaty umieszczone w oddziałach Alior Banku).

Ponadto, nie zapłacisz opłaty miesięcznej za kartę, jeżeli w tym okresie wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Konto Jakże Osobiste znajduje również bardzo wielu zwolenników wśród studentów, którzy nie ponoszą kosztów z tytułu posiadania rachunku, ponieważ do ukończenia 26 roku życia klient nie jest zobowiązany do regularnych wpłat na konto.

Dla osób, które przekroczyły 26 rok życia prowadzenie rachunku osobistego w Alior Banku jest również bezpłatne przy comiesięcznym wpływie jednorazowym w wysokości min. 1500 zł – może być to na przykład wypłata wynagrodzenia lub przelew z innego banku. W standardzie opłaty miesięczne za prowadzenie rachunku wynoszą 10 zł, natomiast za kartę 5 zł.

Z usług bankowych korzysta dziś niemal każdy. Warto dokładnie zapoznać się ofertami banków i wybrać najlepszą, elastyczną i dopasowaną do naszych potrzeb. Z pomocą przyjść mogą m.in. rankingi porównujące najpopularniejsze banki w Polsce.

- W tym roku Alior Bank zajął I miejsce w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” w kategoriach Bankowość Mobilna oraz Bank w Internecie, a także I miejsce w rankingu Forbesa „Bank Przyjazny Firmie”. Jesteśmy dumni, z tego, że spełniamy oczekiwania klientów i celnie trafiamy w ich potrzeby – dodaje Anna Krupińska.


Zapraszamy do Oddziału:
ul. Kościuszki 56
16-400 Suwałki


PRZYPIS:
W ramach korzyści do konta "Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania" operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji.

Dodano: 2019-11-04 09:53:08

PRZESTRONNE MIESZKANIA
3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kowalskiego

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 24-01-20

1 USD: 3,84751 EUR: 4,2461
1 CHF: 3,96291 GBP: 5,0381
1 RUB: 0,0623 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: