suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Karma i artykuły dla zwierzaków - o czym pamiętać, kupując przez internet?

Zakupy przez internet to niewątpliwie duża wygoda. Możemy zamówić rzeczy, których nie ma w punkcie stacjonarnym, nie musimy nosić ciężkich zakupów ze sklepu do domu, a cała procedura jest szybka, prosta i nierzadko tańsza, niż gdybyśmy poszli do tradycyjnego sklepu. Podobnie dzieje się z rzeczami dla naszych zwierzaków - możemy bez problemu zamówić online ich ulubioną karmę czy nową zabawkę, a towar zostanie dostarczony równie sprawnie, jak nasze własne zakupy spożywcze. Dlaczego warto korzystać z internetowych sklepów zoologicznych? O czym powinniśmy pamiętać, jeżeli zdecydujemy się na zakupy?


 


1. Wszystkie produkty w jednym miejscu


2. Zaopatrzenie dla małych i dużych


3. O czym pamiętać wybierając sklep internetowy dla zwierzaków


4. Dlaczego nie warto polować na bardzo atrakcyjne oferty


 


Wszystkie produkty w jednym miejscu


Podobnie jak w supermarketach online, internetowy sklep dla zwierzaków również zawiera dużą gamę produktów, zazwyczaj większą niż jego stacjonarny odpowiednik. Dzięki temu możemy znaleźć tam wiele rzeczy, których normalnie nie moglibyśmy kupić od ręki. Korzystając z e-sklepu zoologicznego możemy ograniczyć ilość zakupów dla pupila w ciągu miesiąca poprzez zwyczajne zebranie wszystkich niezbędnych artykułów na raz, w jednej dużej przesyłce. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, gdy np. często nie ma nas w domu w czasie, gdy kurierzy zwykle rozwożą paczki, gdy polujemy na promocję lub chcemy po prostu przekroczyć wymagany próg na rachunku i załapać się na darmową dostawę.


 


Zaopatrzenie dla małych i dużych


Internetowy sklep zoologiczny ZooArt jest dobrym przykładem miejsca, gdzie możemy zrobić takie bardzo rozbudowane zakupy. Jego oferta nie tylko jest rozbudowana pod względem produktów dla psa czy kota, ale umożliwia nam także zaopatrzenie w karmę i inne potrzebne rzeczy naszych mniejszych czworonożnych przyjaciół, jak np. gryzonie czy ptaki. W ramach sklepu dostępne są także produkty dla rybek i innych wodnych stworzeń, dzięki czemu dodatkowo zyskujemy na wygodzie rozwiązania, jeżeli mamy w domu kilka zwierzaków - możemy kupić wszystko, co im potrzebne w jednym miejscu, zamiast rozdrabniać się na kilka rachunków.


 


O czym pamiętać wybierając sklep internetowy dla zwierzaków


Wybierając zoologiczny sklep internetowy powinniśmy kierować się kilkoma zasadami. Po pierwsze należy sprawdzić, czy strona szyfruje połączenie w momencie, gdy podajemy wrażliwe dane lub dokonujemy zapłaty za zakupy. Po drugie, w przypadku braku możliwości wyboru więcej niż jednej metody płatności lub sposobu dostawy powinniśmy stać się czujni, ponieważ zwykle takie sklepy okazują się oszustwem. Trzecim krokiem, który warto wykonać, jest sprawdzenie opinii danego punktu zanim zrobimy pierwsze zakupy - dzięki temu zminimalizujemy ryzyko wpadnięcia na nieuczciwego sprzedawcę.


 


Dlaczego nie warto polować na bardzo atrakcyjne oferty


Czasem w sieci możemy natrafić na wyjątkowo atrakcyjne oferty na wysokiej jakości produkty dla zwierząt. Najczęściej są to karmy dla psów lub kotów wystawiane na portalach aukcyjnych lub ogłoszeniowych, a sprzedający oferują je za połowę lub nawet mniejszą część normalnej ceny rynkowej. Takich "perełek" powinniśmy unikać, ponieważ najczęściej jest to oszustwo - w opakowaniu drogiej karmy dostajemy inny produkt, który w skrajnym przypadku może naszemu czworonogowi zaszkodzić. Nie oznacza to oczywiście, że topowe marki produkujące rzeczy i karmę dla zwierzaków nie mają ofert promocyjnych, jednak nigdy nie będą one aż tak spektakularne.

undefinedDodano: 2019-10-31 15:23:22

REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 23-01-20

1 USD: 3,83081 EUR: 4,2463
1 CHF: 3,95351 GBP: 5,0312
1 RUB: 0,0619 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: