suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Nowa inwestycja w Suwałkach – Piano Park, to światowa liga budownictwa.

Po sukcesie osiedla Chopina Park to kolejne prestiżowe osiedle mieszkaniowe w Suwałkach wykonane w bardzo wysokim standardzie.

Tym razem w planach developera realizowana jest wizja eleganckiego osiedla wkomponowanego w naturę. Klimatyczne budynki ze strefami relaksu, z największym prywatnym parkiem w Suwałkach i licznymi fontannami. Oaza spokoju, harmonii i radości z życia rodzinnego. Osiedle usytuowane w spokojnej okolicy, przy ulicy Rotmistrza Witolda Pileckiego jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Natomiast bliskość terenów zielonych stwarza doskonałe warunki zarówno do aktywnego uprawiania sportu jak i biernego wypoczynku na łonie natury.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa, czteropiętrowe budynki z podziemną halą garażową skomunikowaną windą. W pierwszym budynku “A” mieszkańcy będą mogli zakupić apartamenty o powierzchni od 25 m2 do 61 m2. W budynku “B” najmniejszy apartament liczy 35 m2 a największy 75 m2. Do apartamentów parterowych będą przynależeć duże i przestronne tarasy. Powierzchnia tarasów od 3,5 m2 do 117 m2, a wybrane apartamenty będą miały po dwa tarasy. Do apartamentów przypisane są funkcjonalne komórki lokatorskie na poszczególnych kondygnacjach i na kondygnacji podziemnej. W każdym budynku znajdzie się również wózkownia. Między poszczególnymi budynkami powstaną strefy kameralnego wypoczynku, gdzie będą zlokalizowane zielone patia, eleganckie ławki, mała architektura, oryginalna roślinność i fontanny, przy których przyszli mieszkańcy odnajdą chwilę ochłody i wytchnienia.

Inwestycja z pomysłem – spójne i harmonijne miejsce

Podstawową ideą przyświecającą projektowaniu całego kompleksu było stworzenie miejsca zupełnie wyjątkowego – podporządkowanego rodzinie i jej potrzebom. Błonia zlokalizowane w północnej części Suwałk są dobrym miejscem dla tego projektu, leżą na styku dwóch światów. Z południowej strony dynamicznie rozwijające się miasto z nowoczesną infrastrukturą miejską a od północy lasy i piękne morenowe krajobrazy.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców osiedla zostanie oddany prywatny park o powierzchni 15 000 metrów kwadratowych z centralną fontanną. Ciekawie zaaranżowana roślinność, ławki zatopione w zieleni, mała architektura oraz oddzielne fontanny na patiach czynią z osiedla elegancką całość, a mieszkańcom gwarantują dogodne warunki do odpoczynku. Pamiętano również o najmłodszych – nowoczesny park uzupełnia położony wśród drzew, kreatywny plac zabaw będący ekologicznym i bezpiecznym miejscem na dziecięce zabawy. Z myślą o aktywnych zaprojektowano także zewnętrzną strefę fitness. W Inwestycji zaplanowane są również lokale handlowe i usługowe z przeznaczeniem m.in. na sklep spożywczy i usługi. W okolicy dostępne są przedszkola, szkoły podstawowe i żłobek. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum i kluczowymi punktami miasta.


Na terenie inwestycji już ruszyły prace budowlane, a zakończenie pierwszego etapu budowy przypada na III kwartał 2021 roku.

Więcej informacji udzieli:

Salon Sprzedaży Racis Development
tel. 87 566 33 27
www.pianopark.pl
Dodano: 2019-07-31 14:05:13

PRZESTRONNE MIESZKANIA
3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kowalskiego

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 23-01-20

1 USD: 3,83081 EUR: 4,2463
1 CHF: 3,95351 GBP: 5,0312
1 RUB: 0,0619 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: