suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Aparat lingwalny – czy warto się na niego zdecydować?

W ostatnich latach aparaty lingwalne zyskały na popularności. Nic w tym dziwnego, w końcu jest to niewidoczna metoda leczenia ortodontycznego. Nie czekaj i zobacz, dlaczego warto zdecydować się na aparat językowy.

Aparaty lingwalne (zwane inaczej aparatami językowymi) szybko i sprawnie doprowadzają zęby do należytego porządku i bez wątpienia robią to o wiele skutecznej, niż standardowe aparaty ortodontyczne. Wszystko dlatego, że aparat lingwalny zostaje dokładnie dopasowany do zębów pacjenta, można by wręcz rzec, iż jest on „szyty na miarę”. Czeka cię leczenie ortodontyczne? Sprawdź, czy aparat lingwalny jest dla ciebie.Aparat lingwalny – dla kogo?Wbrew obiegowej opinii, aparaty lingwalne nie są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Z tej metody leczenia ortodontycznego może skorzystać zarówno młodzież, jak i małe dzieci. Mówiąc w skrócie, jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób z różnego rodzaju wadami zgryzu, które cenią sobie poczucie estetyki, zdrowy wygląd oraz piękne i przede wszystkim proste zęby. Dużym udogodnieniem dla wielu okazuje się także fakt, że istnieją różne rodzaje aparatów lingwalnych i każdy może wybrać dla siebie takie rozwiązanie, jakie odpowiada jego potrzebom i możliwościom finansowym.Zalety aparatu lingwalnegoDyskrecjaNiestety ze względów estetycznych wiele osób rezygnuje z leczenia ortodontycznego nie wiedząc, że istnieje coś takiego jak aparat językowy. A szkoda, bowiem w tym przypadku nieświadomość pacjentów i idąca za nią rezygnacja odbiera im szansę na piękne i zdrowe zęby. Natomiast pacjenci, którzy zdecydowali się na aparat lingwalny z dumą donoszą, że ten rodzaj aparatu przez to, iż zostaje umocowany od strony języka, okazuje się wręcz niewidoczny i w efekcie cały proces leczenia może pozostać słodką tajemnicą szeroko uśmiechniętych pacjentów.Uniwersalność i skutecznośćPacjenci, którzy na drodze leczenia ortodontycznego wybrali aparat językowy cenią sobie jego uniwersalność. Co to znaczy? Otóż ten rodzaj aparatu nie tylko nie ma ograniczeń wiekowych, lecz również dopasowuje się do uzębienia pacjenta, przez co całe leczenie przebiega o wiele szybciej, niż w przypadku standardowych aparatów ortodontycznych. Warto także mieć na uwadze fakt, iż aparaty lingwalne - w przeciwieństwie do swoich standardowych odpowiedników - nie utrudniają czyszczenia zębów i nie powodują nieestetycznych odwapnień na powierzchni szkliwa.Ceny aparatów lingwalnych – ortodonta w Szczecinie najtańszy?Wbrew pozorom, aparaty lingwalne nie są tak drogie, jak niektórym mogłoby się wydawać. Przy czym należy mieć na uwadze fakt, że istnieją różne rodzaje aparatów językowych i finalna cena tak naprawdę zależy zarówno od rodzaju aparatu, jak i gabinetu ortodontycznego, na który się zdecydujemy. Dla przykładu, dość popularny ortodonta w Szczecinie, którego ofertę znajdziemy pod adresem orto-magic.eu ujawnia, że aparat lingwalny standard kosztuje u niego zaledwie 4 000 zł, lecz już koszt aparatu Incognito to wydatek rzędu 9 000 zł. Jak widać, wszystko zależy od tego, czy zdecydujemy się na aparat fragmentaryczny, standardowy, Incognito czy też Incognito lite.
Dodano: 2019-05-24 13:34:56

PPUH LUDWIK
Kolekcja mebli pokojowych

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 23-01-20

1 USD: 3,83081 EUR: 4,2463
1 CHF: 3,95351 GBP: 5,0312
1 RUB: 0,0619 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: