suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Pralko-suszarka Samsung - 5 powodów, dla których warto ją mieć!

Zastanawiasz się, czy pralko-suszarka to urządzenie dla Ciebie? Obawiasz się, że inwestując w zaawansowany technologicznie sprzęt, zwiększysz wydatki na energię elektryczną? To mit! Współczesne sprzęty piorąco-suszące są nie tylko skuteczne i szybkie w działaniu, lecz także energooszczędne.


Oszczędzanie energii

Pralko-suszarka Samsung została zaprojektowana z zastosowaniem technologii Eco Bubble, dzięki czemu ubrania dopierają się szybciej i skuteczniej. Specjalny generator, umieszczony wewnątrz bębna, łączy ze sobą wodę, powietrze oraz płyn piorący, tworząc aktywną pianę wnikającą w tkaniny. Cały proces odbywa się jeszcze przed wybraniem właściwego trybu prania, dzięki czemu późniejsze pozbywanie się zabrudzeń odbywa się łatwiej i szybciej – nawet w chłodnej wodzie.


Nowoczesne pralko-suszarki posiadają wbudowaną pompę ciepła, dlatego ich eksploatacja nie jest kosztowna. Suszenie odbywa się pod wpływem gazu w niskiej temperaturze i jest bardzo efektywne.

Oszczędność czasu

Pralko-suszarka Samsung to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na instalację suszarki wiszącej lub nie mają miejsca na rozwieszanie prania na suszarce przenośnej. Ubrania poddane procesowi suszenia są gotowe do prasowania. Co ciekawe, nowoczesne urządzenia suszące mają specjalny system redukujący zagniecenia, dzięki czemu większość ubrań można założyć zaraz po wyciągnięciu z bębna.

Odświeżanie i dezynfekcja

Jeżeli szukasz sposobu na odświeżenie i dezynfekcję ubrań bez konieczności ich wcześniejszego wyprania, z pewnością docenisz możliwości, jakie daje technologia Air Wash. Proces oczyszczania odbywa się bez użycia wody i środków chemicznych – pralko-suszarka Samsung usuwa nieprzyjemne zapachy i bakterie wyłącznie przy pomocy podgrzanego powietrza. Cała procedura jest bardzo szybka i efektywna, a ubrania gotowe do założenia zaraz po zdezynfekowaniu.

Diagnoza usterek

Nowoczesna pralko-suszarka Samsung to coś więcej niż sprzęt AGD. Producent, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadził opcję samodzielnej diagnostyki urządzenia przy pomocy aplikacji mobilnej. Wystarczy przepisać kod błędu z wyświetlacza pralki, aby dedykowana aplikacja zidentyfikowała problem i zaproponowała możliwe rozwiązania.

Łatwość czyszczenia

Aby pranie było skuteczne, a ubrania zachowały świeżość po suszeniu, użytkownicy muszą pamiętać o regularnym czyszczeniu bębna pralki. W standardowych modelach konieczne jest ręczne czyszczenie urządzenia i pozbywanie się zanieczyszczeń osiadających w zagłębieniach uszczelek. Pralko-suszarka Samsung nie wymaga własnoręcznej konserwacji urządzenia. Aby pozbyć się pozostałości detergentów i brudu, wystarczy wybrać opcję Eko czyszczenie bębna. Co istotne, pralka sama informuje użytkownika, kiedy należy przeprowadzić czyszczenie.

Nowoczesne pralko-suszarki zajmują niewiele miejsca i są bardzo proste w obsłudze. Dużym udogodnieniem dla użytkowników jest możliwość dołożenia prania w trakcie cyklu – wszystko dzięki dodatkowym drzwiczkom, które możemy otworzyć na każdym etapie prania i dodać tkaniny.Dodano: 2019-01-16 15:17:35

Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa
Mecenat - Agencja ubezpieczeniowa

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 17-10-19

1 USD: 3,86381 EUR: 4,2849
1 CHF: 3,89021 GBP: 4,9456
1 RUB: 0,0604 


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: