suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Jak wybrać meble, z których dziecko nie wyrośnie?

Bezpieczeństwo i atrakcyjny design w jednym — czy to możliwe?

Otóż obecnie meble dla dzieci » mieszają się z tymi, które wykorzystywane są w salonach, czy dorosłych sypialniach. Wystarczy po prostu poszukać modele, które przy okazji zagwarantują bezpieczeństwo naszemu dziecku. Dobrym i modnym rozwiązaniem okazują się być meble, które mają zaokrąglone krawędzie. Ten patent doskonale się prezentuje, a oprócz tego sprawia, że niebezpieczne narożniki nie będą zagrażać naszemu dziecku. Warto poszukać szafek oraz półek o takim wykończeniu.

Kolor to podstawa
Jeśli lubisz stawiać na stereotypowy róż dla dziewczynki, czy błękit dla chłopca, będziesz rozczarowany, gdyż takie rozwiązanie sprawdza się tylko do pewnego wieku. Kiedy dzieci zaczynają dorastać, te kolory przestają być już przez nich pożądane. Dlatego najlepiej od razu wybrać bardziej uniwersalne barwy. Bardzo popularnym odcieniem, który sprawdzi się zarówno w pokoju dziewczynek, jak i chłopców jest zieleń lub fiolet.

Kolor mebli
W przypadku mebli nie warto wybierać takich, które mają kolorową okleinę, np. niebieską. Takie rozwiązanie będzie niepraktyczne, kiedy będziesz robić remont pokoju dziecka i zmienisz kolor ścian. Najlepiej stawiać na naturalne kolory drewna, najlepiej jasnego. Alternatywą mogą być białe meble, które są uniwersalne i przy okazji bardzo stylowe.

Niech będzie nowocześnie
Zazwyczaj rodzice stają przed dylematem, czy wybierać modne aktualnie meble, czy też lepiej skupić się na jakimś konkretnym stylu. Prawda jest taka, że najrozsądniejszym wyborem będzie postawienie na meble modernistyczne, gdyż są one wyjątkowe, a przy okazji ponadczasowe. Wyróżniają się one przede wszystkim geometrycznymi kształtami, niewielką ilością ozdób oraz gładkimi frontami. Poza tym takie rozwiązanie sprawi, że nawet za kilka lat nasze dziecko nie będzie wstydziło się zaprosić do pokoju znajomych.

Półki ponadczasową ozdobą
Półki, które można powiesić na ścianie, są doskonałym sposobem na udekorowanie każdego dziecięcego pokoju. Najważniejsze, że dopasujesz je do pozostałych mebli. Warto zaznaczyć, że ich czar polega na tym, że same półki mogą w idealnym stanie wisieć kilka lub nawet kilkanaście lat, a to, co będzie ulegać zmianie, to jedynie ich zawartość. W przypadku małych dzieci można poukładać na nich pluszaki, a w kolejnych latach książki, gry, czy czasopisma.Dodano: 2018-01-29 16:13:31

ATRAKCYJNE DZIAŁKI
DZIAŁKA BUDOWLANA PŁOCICZNO-TARTAK

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 12-12-19

1 USD: 3,85051 EUR: 4,2846
1 CHF: 3,91811 GBP: 5,0756
1 RUB: 0,0609 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: