suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Marzysz o domu nad morzem? Spełnienie tego jest bliżej, jak myślisz!

Warto jest marzyć, szczególnie, jeżeli są to marzenia wysokich lotów. Niektórzy myślą o sportowym aucie, podróżach po całym świecie, a Ty być może zastanawiasz się, jak to jest mieć swój własny dom nad morzem. Chcesz się o tym przekonać, ale ciągle myślisz, że jest to poza Twoimi możliwościami? Błąd! Poznaj niezawodne metody, dla których ta nieruchomość może być Twoja, oczywiście jest to opcja dla kogoś, kto nie boi się ryzykować.

Wybierz odpowiednią lokalizację, która przyciąga turystów

Domy na sprzedaż nad morzem» mają wiele zalet - jedną z nich jest sam fakt posiadania ścieżki, która prowadzi na plażę. Im bliżej, w lepszej scenerii i modnej miejscowości, tym lepiej. Dlaczego? Ponieważ Twój dom może być także Twoim zarobkiem. Jak wiadomo, nieruchomości nie są tanie, statystycznie ludzie kupują jedną na całe życie, ponieważ spłata kredytu często zajmuje jedną pensję. A co jak powiemy, że poza wkładem własnym, taki dom nie musi Cię nic kosztować? Coraz popularniejsze staje się obecnie wynajmowanie krótkoterminowe na wakacje, różne święta i okazje. Można robić to samodzielnie lub też korzystać z firm, które zawodowo zajmują się takim zajęciem. Wtedy pieniądze wpływają na konto, które bez większych problemów splacają kredyt, a my? Mamy nieruchomość, z której możemy dodatkowo korzystać, kiedy tylko nam się podoba! Jednak, żeby ten plan się udał, niezbędny jest właściwy wybór!

Burco liderem wśród "nadmorskich" deweloperów

Jest wiele miejscowości nad pięknym Bałtykiem, gdzie można znaleźć świetne inwestycje. Jednak nie sposób jest wybrać ładny dom w atrakcyjnej cenie, a taki, który będzie się świetnie sprzedawać. Stąd trzeba kierować się trendami - Kołobrzeg, Ustronie Morskie, albo niezwykłe Rogowo, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, a tym samym.. zyskuje na wartości.

To tutaj znajduje się Beach Gardens - kompleks domów o zróżnicowanej powierzchni. Od 115 do 132 metrów kwadratowych. Poziomowe rozdzielenie stref - na dole salon z jadalnią i salonem, a także dostęp do terenów zielonych. Wyżej sypialnie dla wielu osób. Czego chcieć więcej? Deweloper zadbał o wygląd całego osiedla i pilnuje, aby zawsze dobrze się prezentowało, ponadto same nieruchomości są z miejsca gotowe do zamieszkania - należy je tylko umeblować, ponieważ są wykończone pod klucz. To duże udogodnienie, ponieważ odchodzą kosztowne i skomplikowane prace, szczególnie gdy sami mieszkamy wiele kilometrów dalej. Ponadto, osiedle Beach Gardens cieszy się uznaniem wśród celebrytów, gwiazd kina oraz dobrze zarabiających Polaków. Dlatego mamy pewność, że będą się świetnie wynajmować, ale i cieszyć samych właścicieli, gdy tylko będą oni mieli ochotę odwiedzić swoje cztery kąty!Dodano: 2017-12-19 10:35:28

UNIWERSUS
KURS OPERATORA ZWYŻEK

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 13-12-19

1 USD: 3,82341 EUR: 4,2747
1 CHF: 3,89191 GBP: 5,1292
1 RUB: 0,0613 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: