suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Perfumy to prezent wyjątkowy - wywiad z Joanną Kiełbus z Perfumerii Douglas

O tym, dlaczego perfumy to idealny prezent, co z okazji świąt Bożego Narodzenia dla swoich klientów przygotowała Perfumeria Douglas i czym w nadchodzącym roku będą pachnieć suwalczanie, opowiada Joanna Kiełbus - kierownik Perfumerii Douglas w Suwałkach.

Przed nami święta Bożego Narodzenia. Wielu suwalczan nie ma jeszcze pomysłu na prezent dla swoich bliskich. Czy perfumy to dobry upominek?

Idealny prezent to rzecz wyjątkowa, luksusowa, ale nie za nadto zobowiązująca i do tego jeszcze praktyczna. Takim podarunkiem może być zapach. Perfumy, to ciągle prezenty, które kojarzą nam się z luksusem. Nie są zbyt zobowiązujące, a z drugiej strony są zawsze czymś wyjątkowym.

Poza tym nigdy ich zbyt wiele, prawda?

Oczywiście! Zapachy zmieniamy ze względu na porę roku, okoliczność. Wyjątkowa kolacja, spotkanie biznesowe, wakacje… Każda okazja wymaga odpowiedniej oprawy. Nasza garderoba zapachowa powinna składać się z co najmniej trzech, czterech zapachów.

Czy Perfumeria Douglas przygotowuje coś specjalnego dla swoich klientów z okazji świąt?

Okres świąt obfituje w Perfumerii Douglas w liczne niespodzianki. Zapachy pojawiają się w limitowanych, kolekcjonerskich butelkach. Niekiedy zdobionych brokatem, czy po prostu co roku w innej wersji kolorystycznej. Jeśli klient wie, czego używa obdarowywana przez niego osoba, warto, aby wybrał właśnie taką wersję zapachu. Limitowana butelka będzie czymś zaskakującym i wyjątkowym, a z drugiej strony sprawdzony zapach będzie idealnym prezentem.

A co, jeśli chcielibyśmy podarować komuś perfumy, ale nie do końca znamy preferencje zapachowe tej osoby?

Faktycznie, mnogość ofert może przyprawić nas o zawrót głowy. Pamiętajmy jednak, że w perfumeriach nasi konsultanci zawsze chętnie podpowiedzą, na co powinniśmy się zdecydować. Jeśli w kilku słowach opiszemy osobę, którą pragniemy obdarować, zaprezentują kilka propozycji, by ułatwić wybór.

Co oprócz perfum może Pani zaproponować osobom szukającym prezentu?

Doskonałym rozwiązaniem mogą być zestawy. W czasie świąt pojawia się wiele propozycji w prezentowych pudełkach, gdzie oprócz perfum znajdziemy jeszcze balsam, żel pod prysznic, dezodorant czy miniaturę zapachu. Niekiedy w zestawie dla kobiet znajdziemy klasyczną czerwoną pomadkę, czy maskarę. To niezbędnik makijażu każdej kobiety. Marki co roku starają się zmieniać zawartość swoich magicznych pudełek, by zaskakiwać nas coraz to ciekawszymi dodatkami. Pamiętajmy, że taki zestaw to najczęściej dokładnie ta sama kwota, co zakup samego zapachu.

Jaką radę ma Pani dla tych najbardziej niezdecydowanych?

Jeśli jednak ciągle się wahamy, co będzie idealnym prezentem, może warto pozostawić swobodę w jego wyborze i obdarować najbliższą nam osobę kartą podarunkową Douglas. Atutem karty jest jej bezterminowość i elastyczna możliwość realizacji. Perfumerie Douglas pragną, by każdy prezent był wyjątkowy w te nadchodzące święta.

Wiele osób nurtuje pytanie, po czym poznać, że perfumy są oryginalne. Proszę powiedzieć, na co powinny zwracać uwagę.

Pierwszym wyznacznikiem autentyczności produktu jest jego cena. Perfumy muszą kosztować! Cenne są najwyższej jakości składniki, odpowiedzialne za trwałość zapachu przez długie godziny. Po drugie, należy zwracać uwagę na staranność wykonania opakowania, butelki, atomizera. Istotny jest również kolor perfum. Wody toaletowe są bardziej transparentne, wody perfumowane, esencje zawsze mają intensywniejszy kolor, są bardziej oleiste. Pewne źródło to również możliwość reklamacji produktu, gdy coś się z nim dzieje. I właśnie Perfumeria Douglas jest miejscem, gdzie mają Państwo gwarancję autentyczności produktu. Możliwość przetestowania i serwis związany z zakupem zapachu.

A co w nadchodzącym roku wśród klientów Perfumerii może cieszyć się największym zainteresowaniem?

Serca naszych klientów na pewno skradną zapachy Giorgio Armaniego: Because it's YOU, czyli nowy zapach damski i Stronger with YOU - nowy zapach męski, który już teraz jest na pierwszym miejscu na naszej liście bestsellerów. Because it's YOU to zapachy, które najlepiej nosi się będąc we dwoje. To kompozycja kwiatowo-owocowa. Zapach radosnej, cieszącej się chwilą kobiety, natomiast męskie You to zapach silnego, inspirującego mężczyzny.

Czy sukces powtórzy także Good Girl od Caroliny Herrery?

Jestem przekonana, że tak. Good Girl to mistrzyni dwoistości - niebywale kobieca i wyrazista, zmysłowa i zuchwała, niezwykle promienna i intrygująca. Z zapachów damski na wyróżnienie zasługują również kompozycje od Kenzo - World, Hermesa - Twilly czy Guerlain - Mon Guerlain, którego twarzą jest Angelina Jolie. Natomiast wśród zapachów męskich, podobnie jak w mijającym roku, królować będzie Dior Sauvage.


Dziękuję bardzo za rozmowę.Dodano: 2017-12-09 15:52:42

KANCELARIA
HORYZONT CONSULTING
DORADZTWO UPADŁOŚCIOWE
I RESTRUKTURYZACYJNE

Cinema Lumiere

Dzisiaj: (15.07.2016)

Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 15-07-19

1 USD: 3,78561 EUR: 4,2673
1 CHF: 3,85121 GBP: 4,7515
1 RUB: 0,0603 


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: