suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Jaki antywirus na Androida wybrać?

Avast Mobile Antivirus & Security

Nazwa Avast większości użytkowników jest już dobrze znana ponieważ jest to również jeden z najbardziej popularnych programów antywirusowych na komputer. Z tego co wiadomo nawet wersja na telefon potrafi zachwycić więc nic dziwnego, że odnotowuje tyle pozytywnych ocen. Nie dość, że posiada zachwycający procent wykrywanych zagrożen to do tego wszystkiego cieszy oko przejrzystym designem. Takie programy antywirusowe przypadają do gustu wielu użytkownikom więc jest to pozycja, którą koniecznie trzeba sprawdzić!

Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Kolejna pozycja godna uwagi przede wszystkim dlatego, ze odnotowuje bardzo dobrą wykrywalność zagrożeń jednak do wad trzeba zaliczyć fakt, że darmowa wersja tego programu nie oferuje nam nic więcej. Bardzo prosty w obsłudze interfejs który jest zrozumiały dla praktycznie wszystkich użytkowników dodatkowo zachęca do zainstalowania go na swoje urządzenie mobilne. W mojej opinii mocne 9/10!

Avira Antivirus Security

Z kolei ten program antywirusowy posiada bardzo ciekawy interfejs połączony z bardzo dobrym skanerem wykrywającym niemal 100% zagrożen na naszym telefonie. Nie chroni nas jednak w czasie rzeczywistym; jego wadą jest np. brak rozpoznania niebezpiecznym stron internetowych. Dopiero po kupieniu płatnej wersji tego programu ten element wchodzi w życie. Jeśli żadna z powyższych pozycji nie przypadła Wam do gustu, drodzy czytelnicy to Avira może być strzałem w dziesiątkę.

Clean Master

Wielu z Was może się wydawać, że program Clean Master służy tylko do czyszczenia telefonu i przyśpieszania aplikacji jednak... nic bardziej mylnego! Po przeprowadzonym teście jak się okazuje doskonale spisuje się w wykrywaniu zagrożeń oraz skanowaniu telefonu. Niestety zabrakło tu filtrowania wiadomości lub jakiejś ochrony rodzicielskiej jednak sam program zrobił na mnie duże wrażenie.
Jeżeli wybierzecie już któryś z tych programów rozsądnym krokiem będzie ubezpieczenie swojego telefonu np. na stronie https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance » - będzie można spać spokojnie, że telefon jest chroniony nie tylko antywirusem, ale i ubezpieczeniem bo przecież każdy ubezpiecza samochody i domy więc czemu by nie ubezpieczyć telefonu? :)Dodano: 2017-06-28 14:55:30

ZAKŁAD STOLARSKI
ZAKŁAD STOLARSKI

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 13-12-19

1 USD: 3,82341 EUR: 4,2747
1 CHF: 3,89191 GBP: 5,1292
1 RUB: 0,0613 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: