suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Dlaczego warto lokować kapitał w klasykach?

Nie lubisz podążać schematami i wybierać najbezpieczniejszych dróg? Chcesz pomnożyć swój kapitał i zapewnić godną przyszłość sobie i swoim bliskim? Nie trzymaj pieniędzy w skarpecie bo to nie sprawi, że staniesz się bogatszy. Wpłacanie pieniędzy na lokatę co prawda pozwoli dopisać do nich pewne odsetki, jednak nie będzie to zawrotna kwota. Tylko ryzyko i nos do interesów może sprawić, że już niedługo będziesz miał dużo więcej niż masz teraz.

Łatwe zarabianie

Lokowanie pieniędzy w przedmiotach materialnych niesie za sobą dosyć duże ryzyko, ale daje dużą szansę na łatwy i szybki zarobek. Trzeba jednak mieć sporą wiedzę i śledzić poczynania osób zaliczających się do poszczególnych kręgów społecznych, którzy za kilka lat mogą sprawić, że zgromadzimy pokaźny majątek. Przykładem tutaj może być choćby kupno samochodu zabytkowego, którego wartość na przestrzeni lat może pójść mocno w górę, i sprzedając go będziemy mogli się w łatwy sposób wzbogacić. Niestety nie da się jednoznacznie wskazać modeli czy marek, które mają szansę na przestrzeni kilku najbliższych lat zyskać na wartości. Dlatego większą szansę na sukces w tym przypadku mają prawdziwi pasjonaci, którzy pałają szczerą i prawdziwą miłością do klasyków. Wiedzą, które pojazdy mają zastosowane innowacyjne rozwiązania technologiczne, czy z którego z nich w przeszłości korzystała znana osobistość. Czasami o popularności danej marki decyduje kolor, a przecież trudno przewidzieć teraz, co będzie modne w przyszłości.


Zabezpiecz swój kapitał

Inwestując środki w przedmioty materialne trzeba liczyć się z tym, że wraz z ich zniszczeniem lub utratą tracimy też cały nasz kapitał. Jedyny krok, jaki możemy podjąć w przypadku samochodów zabytkowych jest wykupienie ubezpieczenia dedykowanego zabytkom (np. https://www.lancasterinsurance.co.uk/insurance/classic-car-insurance/), z którego otrzymamy rekompensatę finansową, w razie zajścia nieszczęśliwego wypadku czy kradzieży.

Wydaje Ci się, że nie ma sensu inwestować w drogą polisę skoro Twój oldtimer większą część czasu stoi w garażu? Jeśli tak to jesteś w błędzie. Nawet podczas jednej rundki po mieście może wydarzyć się sytuacja, której skutki będą tragiczne. Naprawa uszkodzonego klasyka, czy nawet wymiana jakiejkolwiek części nie należy do najtańszych, więc korzystniej jest teraz zapłacić kilkaset złotych za ubezpieczenie, niż później kilkanaście tysięcy za naprawę.Dodano: 2017-06-27 12:36:40

REKLAMA
SUWALKI.INFO
Reklama na rok 50% taniej!

Cinema Lumiere

Dzisiaj: (14.12.2016)

Reklama

Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Kursy walut

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: