suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Wilki ponownie przejmą Warszawę

Między 25 a 26 października Wolves Summit zgromadzi 2500 uczestników w Warszawie, aby wspólnie networkować i dyskutować o innowacjach, technologii i biznesie. Ta międzynarodowa konferencja zdobyła ogromną popularność w mniej niż półtora roku. I na tym nie kończy.

Czym jest Wolves Summit
Wolves Summit to międzynarodowa konferencja dla innowacyjnych startupów technologicznych, inwestorów, przedstawicieli firm i korporacji oraz programistów. To wydarzenie, na którym innowacja i technologia spotykają się z biznesem. Od pierwszej edycji w kwietniu 2015 zdobyła znaczącą popularność w Polsce i za granicą stając się jednocześnie jednym z najważniejszych i największych wydarzeń dla startupów w Europie. Czwarta edycja ma miejsce w Warszawie 25 i 26 października.

Networking na nowym poziomie
Zaplanowane spotkania 1:1 miedzy startupami, inwestorami i firmami stanowią trzon działalności Wolves Summit. 3028 takich spotkań odbyło się podczas samej trzeciej edycji w kwietniu 2016, a organizatorzy planują ponad 4000 w październiku tego roku. Poza spotkaniami jest miejsce na nieformalny networking na terenie wydarzenia i w czasie wieczornych eventów. To unikalna okazja, by rozszerzyć sieć kontaktów i spotkać osoby, które mogą okazać się wartościowe dla rozwoju biznesu.

Przypadek młodych startupów
W dużym skrócie, nadchodząca październikowa edycja oferuje jeszcze więcej pod względem networkingu i możliwości wzrostu. 350 startupów dołączy i stanie przed szansą wygrania $100 000 w The Great Pitch – konkursie dla startupów, również tych na wcześniejszym etapie rozwoju. Jego formuła oparta jest o 3-minutowe prezentacje startupów, po których następuje seria pytań od inwestorów. Wszystkie młode firmy mają jednak sposobność, by znaleźć odpowiednie inwestowanie na dalszy rozwój, dzięki kilku aktywnościom networkingowym, włączając w to spotkania 1:1.

Doświadczenie zawsze w cenie
The Great Pitch daje również opcję dla doświadczonych startupów. Mogą one wygrać pakiet medialny, który zdecydowanie zwiększy widoczność marki w mediach międzynarodowych. Uczestnictwo 250 inwestorów, 300 managerów, członków zarządów i dyrektorów, jak również 2000+ potencjalnych klientów sprawia, że Wolves Summit jest idealnym miejscem na nawiązanie nowych relacji biznesowych i znalezienie setek nowych odbiorców.

Startup & Investor Day
350+ startupów i 250+ inwestorów otrzymuje dodatkowy dzień, 24 października, aby poznać się nawzajem i networkować w sprzyjających warunkach. Osoby poszukujące możliwości inwestowania będą mogły obejrzeć i ocenić prezentacje startupów konkurujących w The Great Pitch, a startupy będą miały czas na zaplanowane spotkania 1:1 z potencjalnymi inwestorami.

Więcej niż networking
Corporate Challenge to nowa część wydarzenia. W zależności od profilu firmy, Wolves Summit zrekrutuje startupy, które oferują najwyższą wartość i są dopasowane do potrzeb konkretnej organizacji. Światowi eksperci podzielą się swoją wiedzą podczas inspirujących wykładów, paneli i warsztatów, aby cała grupa 2500 uczestników mogła dowiedzieć się więcej na temat rozwoju biznesu, technologii, społeczności startupowej i innowacjach. Dodatkowe informacje oraz możliwości uczestnictwa są szczegółowo opisane na stronie internetowej Wolves Summit ».Dodano: 2016-10-22 10:45:13

PRZESTRONNE MIESZKANIA
3 POKOJOWE PRZY UL. LITYNSKIEGO

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 6-12-19

1 USD: 3,85001 EUR: 4,2721
1 CHF: 3,89631 GBP: 5,0527
1 RUB: 0,0604 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: