suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Relaks dla duszy i ciała w Hotelu Miłomłyn Zdrój

Coraz większą popularnością cieszą się wyjazdy do ośrodków wypoczynkowych typu SPA, gdzie możemy nie tylko zrelaksować się, ale też zadbać o swoje zdrowie. Ofercie, jaką ośrodki przygotowują dla swoich gości, przyjrzymy się na przykładzie mazurskiego Hotelu Miłomłyn Zdrój, który gościł tegorocznych zwycięzców konkursu na najlepsze stoisko targowe Międzynarodowych Targów Budowlanych w Suwałkach.

Hotel Miłomłyn Zdrój przyciąga ludzi z najdalszych zakątków Polski i Europy. Położony w otoczeniu 19 jezior i w samym środku „polskiej Amazonii”, gwarantuje nie tylko odpoczynek od miejskiego zgiełku, ale także pełną regenerację dla ciała i duszy. - To właśnie tu przebiega szlak kanału Elbląskiego zaliczanego do ewenementów na skalę światową. Pobliskie lasy otaczające hotel, wraz z Puszczą Taborską to najlepsza szansa by zapomnieć o pędzącym rytmie życia - mówi Tomasz Brzozowski dyrektor Hotelu Miłomłyn Zdrój.

Piękno przyrody skłania gości hotelu do wzmożonej aktywności fizycznej. Tym bardziej, że główną misją Hotelu Miłomłyn Zdrój jest propagowanie zdrowego trybu życia. - Do dyspozycji gości oddajemy basen, sauny, jacuzzi, salę fitness i siłownię. Oferta licznych zabiegów i profesjonalizm personelu zapewniają doskonałe warunki dla osiągnięcia harmonii między pięknem ciała i ducha - mówią pracownicy. Odwiedzający mogą także skorzystać z kortów tenisowych, szlaków rowerowych i Nordic Walking. Pobliskie jeziora zachęcają z kolei do uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania.

Z myślą o swoich klientach Miłomłyn Zdrój proponuje także bogatą ofertę turnusów leczniczych i relaksujących. Do dyspozycji gości, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, są między innymi wczasy odchudzające, podczas których uda się nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale także oczyścić organizm. Turnusy rehabilitacyjne z kolei przeznaczone są dla tych, którzy borykają się na przykład z bólami kręgosłupa. Połączenie zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych, a także specjalistycznych porad lekarskich i badań diagnostycznych przynosi oczekiwane rezultaty.

Pobyt w Hotelu Miłomłyn Zdrój będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem. Eleganckie wnętrza, wysoka jakość usług, a przy tym dobre ceny sprawiają, że hotel zbiera najlepsze recenzje. Potwierdzeniem jakości ośrodka są także goście, którzy chętnie wracają do hotelu. To tutaj mogą bowiem przeżyć beztroskie chwile i nabrać sił witalnych.Dodano: 2015-09-08 08:35:36

UNIWERSUS
KIEROWCA WÓZKA JEZDNIOWEGO Z UPRAWNIENIAMI UDT.

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 23-10-19

1 USD: 3,84731 EUR: 4,2778
1 CHF: 3,88871 GBP: 4,9449
1 RUB: 0,0602 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: