suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Różowa rewolucja w Suwałkach - wywiad z Łukaszem Kupczyńskim

Otwarcie nowego klubu, który zastąpi wysłużony Fantasy Park to bez wątpienia duże wydarzenie w mieście. Czego suwalczanie mogą się spodziewać?

Przede wszystkim ofertę nowego klubu chcielibyśmy skierować do suwalczan w średnim wieku, osób od 21 lat. Zasadniczą sprawą jest również zmiana muzyki, która będzie bardziej taneczna i zgodna z aktualnymi trendami i modami. Podnieśliśmy też jakość obsługi i pracy w lokalu. Chcemy, żeby ludzie mogli przyjść do miejsca, w którym można sympatycznie i bezpiecznie pograć w kręgle, bilard, jednocześnie napić się drinka i potańczyć.

Szykuje się także zmiana wystroju. Już teraz da się zauważyć nowe akcenty, ale na tym jeszcze nie koniec, prawda?

Tak, na początek zmieniła się kolorystyka i aranżacja wnętrza. Odnowiliśmy też kręgielnię. Powoli będą realizowane kolejne zmiany. Zamierzamy odświeżyć część siedzącą, wymienić meble, następnie metamorfozę przejdzie część barowa. Chcemy podnieść atrakcyjność tego miejsca. Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na to, że jest to lokal w galerii handlowej, nie zdołamy przeprowadzić ogromnej rewolucji wizualnej. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby lokal wyglądał świeżo i atrakcyjnie. Wynik ostateczny poznamy za 2-3 miesiące.

Pink Bowling to jedyna kręgielnia w naszym mieście. Na jakie atrakcje, a może też rabaty mogą liczyć miłośnicy bowlingu?

Chcemy być w stosunku do naszego poprzednika bardziej atrakcyjni cenowo, zarówno jeśli chodzi o kręgle, jak i ofertę w menu. W przypadku bowlingu pojawiła się na przykład oferta dla grup zorganizowanych, czyli zajęcia szkolne - w-f na kręglach. Będą mogły z tego korzystać między innymi szkoły, różnego rodzaju ośrodki pomocy czy fundacje. Będzie też wiele innych promocji dla uczniów, studentów czy graczy profesjonalnych. Kontynuowane będą dotychczasowe ligi bowlingowe, będziemy organizować turnieje.

Zapowiedział Pan zmianę muzyki. Czy mieszkańcy, którym bardzo przypadły do gustu czwartki w rytmie disco polo, nadal będą mogli bawić się w swoich ulubionych klimatach?

Mam świadomość, że każda część Polski ma swoje uwarunkowania muzyczne. Trochę inaczej gra się na Śląsku, inaczej w Zgorzelcu czyli przy granicy niemieckiej i na pewno inaczej gra się tutaj w Suwałkach. Główną zasadą jest to, że gra się dla ludzi, nie wymyśla, nie kombinuje tylko puszcza taką muzykę, aby ludzie byli zadowoleni. Z tego co wiem, imprezy disco polo cieszyły się powodzeniem i nie chcemy z nich rezygnować.

Czy będą organizowane też koncerty?

Tak, jak najbardziej. Będziemy się też starali tę ofertę jakoś urozmaicić. W niektórych naszych lokalach na południu Polski mamy na przykład koncerty hiphopowe, organizujemy pokazy didżejskie, dlatego też postaramy się zaczerpnąć stamtąd, ale nie rezygnując z tego co już tutaj cieszyło się powodzeniem. Nie ukrywam też, że Suwałki są dla nas nowym rynkiem i zdajemy się na to co było, postaramy się to tylko polepszyć.

W czwartki królować będą zatem brzmienia disco polo, w soboty z kolei będą dyskoteki. Czy przewidziane są jeszcze inne tematyczne imprezy?

Chcielibyśmy poeksperymentować głównie z piątkowymi wieczorami, być może zróżnicować je. Na przykład jeden piątek możemy zrobić z tak zwaną czarną muzyką, inny z muzyką typowo klubową. Myślimy również, aby ofertę skierować też do starszej publiki i zrobić dancing. Chcielibyśmy ściągnąć tutaj jak najwięcej ludzi, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Ogólnie nasza oferta imprezowa będzie się skupiać na osobach 21+.

W jaki sposób zatem Pink Bowling & Club chce przyciągnąć i utrzymać tę grupę, tym bardziej, że w naszym mieście jest już kilka klubów skierowanych do ludzi w tym wieku?
 
Przede wszystkim nie chcemy nikomu zabierać klientów. Wydaje mi się, że Suwałki i miejscowości ościenne, to jest spory „kawałek tortu”. Głównie chcemy poinformować, że już działamy, że już można przyjść i zobaczyć co się w Pink Bowlink & Club dzieje. Będziemy chcieli dotrzeć do jak największej liczby osób, także za państwa pośrednictwem. Poza tym, jeśli coś jest dobre i będziemy to robić dobrze, to się to obroni samo. Wierzę, że atrakcyjność naszej oferty i jakoś obsługi zadowoli nawet najbardziej wymagających suwalczan.

A co z najmłodszymi mieszkańcami? Czy będzie jakaś oferta dla dzieci?

W swojej ofercie nie mamy atrakcji typowo dla dzieci, nie mamy gier i placów zabaw. Będziemy jednak współpracować z najemcą, który bedzie się otwierać w miejscu starego placu zabaw w Plazie. Ale kręgle, to też jest rozrywka dla młodych ludzi, więc organizowane będą turnieje i urodziny na kręglach.

Jakie imprezy zaplanowane są w najbliższym czasie?

Na razie skupiamy się na tym, aby wystartować. Ale już mogę powiedzieć, że 14 lutego będzie zakończenie Suwalskiej Ligi Amatorskiej Piłki Nożnej. Będzie u nas gala zakończeniowa połączona z imprezą muzyczną, after party i wręczeniem nagród. Mamy karnawał, więc tych imprez będzie na pewno sporo. Przez najbliższy miesiąc postanowiliśmy poznać jak najlepiej preferencje suwalczan co do oferty nowego klubu. Zaplanowaliśmy przeprowadzenie ankiety internetowej wśród jak największej grupy potencjalnych klientów. Poprzez udział w tej ankiecie, nie tylko będą mieli oni wpływ na decyzje dotyczące zmian w klubie, ale też będą mogli wygrać niezwykle atrakcyjne nagrody. O szczegółach poinformujemy już wkrótce, również za pośrednictwem portalu suwalki.info.

Za konsoletą staną tylko lokalni didżeje?

Nie tylko. Chcemy, aby atrakcyjność dyskotek była coraz większa. Mamy dwóch rezydentów stałych, ale będziemy też zapraszać didżejów z innych miast zaprzyjaźnionych z nami.

Na koniec chciałam zapytać, czy kręgle będą faktycznie różowe?

Nie, kręgle będą białe. Ale różowy kręgiel jest w logo nazwy.

Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia.Dodano: 2015-01-17 12:26:14

PPUH LUDWIK
Nowoczesne meble skórzane

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 23-01-20

1 USD: 3,83081 EUR: 4,2463
1 CHF: 3,95351 GBP: 5,0312
1 RUB: 0,0619 

Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: