suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Zdrowie w prezencie


W dniu, w którym kobiety są szczególnie adorowane, wyjątkowy podarunek będzie dla nich miłą niespodzianką. Aby poczuły się docenione nie wystarczą bombonierki, rajstopy i goździki. Niestandardowych pomysłów na prezenty jest mnóstwo, jednak warto skupić się na tym, co najważniejsze. W tym roku mamie, żonie, przyjaciółce, koleżance czy babci można podarować zdrowie.

Profilaktyka w prezencie

Ósmy marca to doskonały pretekst, aby przypomnieć kobietom o tym, jak istotna jest profilaktyka. Tym bardziej, że niektóre szpitale i przychodnie w sposób szczególny dostosowują swoje oferty badań do indywidualnych potrzeb pacjentek. – Możemy uniknąć wielu poważnych następstw zaniedbań zdrowotnych, jeśli będziemy przestrzegać zasady diagnostyki regularnych badań profilaktycznych – mówi doktor Agnieszka Bujnowska, kierownik przychodni poznańskiego szpitala Med Polonia. – Systematyczne wykonywanie podstawowych badań jest wskazane bez względu na wiek, styl życia czy samopoczucie. Dobrze jednak, kiedy zestawy przygotowane są specjalnie dla konkretnej grupy pacjentów. Wykonywane w Med Polonii badania w pakietach „Zdrowa Pani 20-35”, „Zdrowa Pani plus 36” oraz „Zdrowa Pani Menager”, dedykowane są konkretnym grupom wiekowym pacjentek, dlatego kompleksowo pozwalają ocenić stan zdrowia – dodaje. Systematyczna diagnostyka, szybka oraz fachowa reakcja na nieprawidłowe wyniki może uchronić kobietę przed podstępnym rozwojem ewentualnej choroby. Dlatego badania kontrolne powinniśmy wykonywać regularnie nawet wtedy, gdy nie odczuwamy żadnych niepokojących objawów. Podarunek w formie pakietu badań jest więc idealnym prezentem dla wszystkich pań, które chcą świadomie dbać o swój organizm.

Czas na relaks

Kreatywny dowód na to, że zależy nam na zdrowiu kobiety jest znacznie bardziej przez nie doceniany. Dlatego warto pomyśleć o prezentach, które szczególnie przydadzą się Paniom na wiosnę. Karnet fitness, zestaw masaży, wizyta w SPA, seria wizyt u kosmetyczki to oryginalne upominki, z których ucieszy się każda kobieta. Taka forma podarunku znacznie bardziej zapada w pamięć niż kino, kolacja przy winie czy czekoladki. Tym bardziej, gdy za zaproszeniem na relaksacyjny masaż, saunę, lub bon upominkowy zawierającym zestaw badań profilaktycznych, kryje się troska o stan naszego zdrowia.
Zastanawiając się, czym możemy zaskoczyć bliską nam kobietę i co sprawi jej największą przyjemność, warto pomyśleć również o tym, co przyniesie jej najdłuższą wymierną korzyść. Nowe kolczyki co prawda cieszą, ale czy rzeczywiście świadczą o trosce i naszym zaangażowaniu?


Dodano: 2011-03-08 13:15:17

PPUH LUDWIK
Meblościanki w super cenach

Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 18-10-19

1 USD: 3,85031 EUR: 4,2844
1 CHF: 3,89691 GBP: 4,9671
1 RUB: 0,0602 


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991, 885-212-212 e-mail: [email protected], [email protected]
Projekt i wykonanie: