suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Reklama

SOK poleca

Reklama

Informator medyczny

ReklamaNajczęściej komentowane
Drogie śmieci
Drogie śmieci Na wzrost cen za odbiór śmieci muszą przygotować się mieszkańcy Suwałk. Tak większością głosów zadecydowali miejscy radni, podczas ostatniej sesji. Uchwała wzbudziła dość duże kontrowersje wśród zgromadzonych. O ile wzrosną stawki?
red | 01.02.2019
Kto uratuje "Trytona"?
Kto uratuje Najpopularniejszy statek śródlądowy w naszym rejonie potrzebuje pomocy, a wszystko to za sprawą jego tajemniczego zatonięcia. Czy uda się znaleźć pomoc?
red | 07.02.2019
Mieszkanie komunalne z bonifikatą
Mieszkanie komunalne z bonifikatąSuwalski ratusz przedstawił właśnie szczegóły dotyczące bonifikat, które będą oferowane przy wykupieniu na własność mieszkań komunalnych. Taka propozycja zostanie przedłożona na najbliższej sesji rady miejskiej. Do tej pory wpłynęło 345 wniosków o wykup mieszkania.
red | 29.01.2019
Bieg Suwałki - "Wyklętym"
Bieg Suwałki - Już 2 marca w naszym mieście odbędzie się IV edycja biegu poświęconego pamięci żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Bieg rozpocznie się o godzinie 17.00. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę liczącą blisko 2 km.
red | 19.02.2019
Rozbili służbowe bmw
Rozbili służbowe bmwChociaż miało być postrachem piratów drogowych ponownie zostało rozbite, mowa tu o czarnym, policyjnym bmw. Kolizja z udziałem mundurowych miała miejsce wczoraj na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Tysiąclecia Litwy.
red | 22.02.2019
Premier Litwy ponownie w Suwałkach
Premier Litwy ponownie w SuwałkachW suwalskim ratuszu gościł w niedzielę (10.02) Saulius Skvernelis, premier Litwy. To już drugie spotkanie z władzami Suwałk. Miało ono na celu podjęcie starań o utworzenie w naszym mieście Centrum Kultury i Edukacji Litewskiej.
red | 11.02.2019
Międzynarodowa organizacja stanęła w obronie dyrektora WPN
Międzynarodowa organizacja stanęła w obronie dyrektora WPNJedna z największych międzynarodowych fundacji ekologicznych postanowiła wziąć w obronę odwołanego dyrektora Wigierskiego Parku Narodowego. W złożonym do ministerstwa wniosku proszą o ponowne rozpatrzenie tej sprawy.
red | 15.02.2019
Kto zostanie nowym dyrektorem Wigierskiego Parku Narodowego?
Kto zostanie nowym dyrektorem Wigierskiego Parku Narodowego?Od nieoczekiwanej dymisji dyrektora Wigierskiego Parku Narodowego minęło zaledwie klika dni, a już Ministerstwo Środowiska postanowiło nie tracić czasu i rozpisało konkurs na to stanowisko. Jakie wymagania muszą spełniać kandydaci?
red | 06.02.2019
Centrum Zdrowia Psychicznego oficjalnie otwarte
Centrum Zdrowia Psychicznego oficjalnie otwarteOficjalne otwarcie Centrum Zdrowia Psychicznego odbyło się w piątek (15.02) w Szpitalu Psychiatrycznym w Suwałkach. Założeniem centrum jest odejście od zamykania pacjentów w szpitalach i długotrwałej hospitalizacji na rzecz leczenia ambulatoryjnego.
AZS | 15.02.2019
Przy Kościuszki powstanie żłobek
Przy Kościuszki powstanie żłobekSuwalski ratusz ogłosił właśnie przetarg na modernizację zabytkowej kamienicy przy ulicy Kościuszki 6, która ma być przeznaczona na potrzeby nowego miejskiego żłobka. Budynek ma być oddany do użytku już 30 listopada. Natomiast swoje oferty wykonawcy mogą składać do 1 marca.
red | 12.02.2019
Kłopotliwa kostka
Kłopotliwa kostkaUlica Kościuszki miała być jedną z wizytówek naszego miasta. Niestety, nie wszystko wygląda jak należy. Władze miasta zapowiedziały właśnie konkretny remont, który ma rozwiązać wszystkie problemy.
red | 21.02.2019
Zamieszanie wokół wiceministra
Zamieszanie wokół wiceministra- W tym tygodniu wystąpię na drogę prawną wobec redakcji i osób, które podały informacje, że sfałszowałem podpisy - to reakcja wieceminstra cyfryzacji Adama Andruszkiewicza na sensacyjne doniesienia medialne. Czego dotyczy sprawa?
red | 12.02.2019
Miliony na podwyżki
Miliony na podwyżki6 mln złotych, to kwota, jaką suwalski ratusz planuje rozdysponować w tym roku na podwyżki dla pracowników. Wzrost wynagrodzenia obejmuje przede wszystkim nauczycieli oraz pracowników spółek podległych magistratowi.
red | 30.01.2019
Mer litewskiego regionu chce przyłączenia części Suwalszczyzny
Mer litewskiego regionu chce przyłączenia części SuwalszczyznyArturas Margelis, mer położonego przy granicy z Polską rejonu łoździejskiego na Litwie wystąpił z postulatem przyłączenia do tego rejonu Sejn i Puńska.
red | 20.02.2019
Sposób na biznes?
Sposób na biznes?W środę (20 lutego) do Straży Miejskiej w Suwałkach wpłynęło zgłoszenie dotyczące zanieczyszczenia odcinka ulicy Staniszewskiego. W efekcie oględzin miejsca i okolicy strażnicy trafili na ogromne nielegalne wysypisko śmieci.
red | 22.02.2019


Cinema Lumiere


Reklama
Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 22-02-19

1 USD: 3,82421 EUR: 4,3387
1 CHF: 3,82251 GBP: 4,9787
1 RUB: 0,0584 


KonkursyStart


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Montaż kamer Suwałki | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: