suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Reklama

SOK poleca

Reklama

Informator medyczny

ReklamaNajczęściej komentowane
Elektryzująca podwyżka cen prądu
Elektryzująca podwyżka cen prąduWszystko wskazuje na to, że suwalczanie muszą przygotować się na znaczną podwyżkę cen prądu już na początku roku. Choć w dalszym ciągu trwają spekulacje, wzrost wydaje się być nieunikniony. Według szacunków podwyżka ma sięgać od 15 do 40 procent. Co jest przyczyną?
red | 06.12.2018
Portal wznawia działalność
Portal wznawia działalnośćMiło nam poinformować, że portal suwalki.info wznawia swoją działalność. Staramy się pozostać w gronie najlepszych portali w regionie.
suwalki.info | 28.11.2018
Suwalczanin odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski
Suwalczanin odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia PolskiSuwalczanin Tadeusz Tylenda został pośmiertnie odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. 13 grudnia, w 37. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, prezydent Andrzej Duda wręczył ordery działaczom opozycji antykomunistycznej.
red | 14.12.2018
Fala protestów w sądach
Fala protestów w sądachPracownicy administracyjni sądów protestują biorąc zwolnienia lekarskie. W ten sposób chcą wywalczyć wyższe wynagrodzenia, ale również zwrócić uwagę na to, iż sądy to nie tylko tylko sędziowie, ale w głównej mierze pracownicy cywilni. Czy problem dotyczy również naszego miasta?
red | 14.12.2018
Obchody 37. rocznicy stanu wojennego
Obchody 37. rocznicy stanu wojennego Dziś przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego. W tym dniu delegacja związków zwodowych złoży kwiaty i zapali znicze pod obeliskiem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszko. Wieczorem zaś odbędzie się msza święta w intencji ofiar stanu wojennego.
red | 13.12.2018
Awaria sieci ciepłowniczej
Awaria sieci ciepłowniczej Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej informuje mieszkańców miasta poprzez powiadomienia sms o awarii sieci ciepłowniczej. Bez ogrzewania w godzinach od 14.00 do 19.00 pozostaną 42 budynki. Powodem przerwy w dostawie ciepła jest awaria sieci.
red | 03.12.2018
Dzielny dzielnicowy
Dzielny dzielnicowyDo niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj w jednym ze sklepów w Suwałkach. Dzielnicowy będący w czasie wolnym od służby, zatrzymał poszukiwanego ze swojego rejonu. 33-letni mężczyzna trafił do aresztu.
red | 04.12.2018
Miasto w świątecznej szacie
Miasto w świątecznej szacieW naszym mieście zrobiło się bardzo świątecznie, a wszystko to za sprawą rozświetlenia miejskiej choinki na Placu Marii Konopnickiej, jak również przyozdobienia ulic świątecznymi dekoracjami. Mieszkańcy miasta mogli również podziwiać nowo zakupione ledowe bombki, prezenty i polarne niedźwiedzie. zobacz zdjęcia »
red | 07.12.2018
"Hańcza" do likwidacji
Od 9 grudnia w nowym rozkładzie PKP zabraknie pociągu Hańcza łączącego dotychczas Suwałki z Krakowem. Jak się okazuje jego utrzymanie stało się nieopłacalne. Tym samym suwalczanie stracą jedyne bezpośrednie połączenie ze stolicą małopolski.
red | 03.12.2018
Obwodnica wciąż nieprzejezdna
Obwodnica wciąż nieprzejezdna Suwalska obwodnica nie będzie przejezdna w tym roku. Według zapowiedzi GDDKiA oddanie do ruchu drogi nastąpi niezwłocznie po ukończeniu wszystkich niezbędnych robót budowlanych i po uzyskaniu koniecznych decyzji administracyjnych umożliwiających użytkowanie obwodnicy.
red | 13.12.2018
Młodzi walczą o pociąg
Młodzi walczą o pociągW dalszym ciągu nie milkną echa likwidacji bezpośrednich połączeń z Suwałk do Krakowa i Szczecina. Młodzi suwalczanie, którzy nie zgadzają się z tą decyzją, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i wystosowali petycję do władz PKP. Aby osiągnąć swój cel potrzebują 5 tys. podpisów ».
red | 04.12.2018
Zuchwały napad w centrum handlowym
Zuchwały napad w centrum handlowymKobietę oraz mężczyznę podejrzanych o kradzież rozbójniczą w centrum Suwałk na gorącym uczynku złapali suwalscy policjanci. 25-latek i jego o rok młodsza wspólniczka ukradli kurtkę w jednym ze sklepów, a kiedy ekspedientka chciała ich zatrzymać, zagrozili kobiecie przedmiotem przypominającym broń.
red | 11.12.2018
Problematyczne zwolnienia
Problematyczne zwolnienia Od 1 grudnia jedynym sposobem na wystawienie zwolnienia lekarskiego stała się forma elektroniczna. Obsługiwane wyłącznie przez system informatyczny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Te w wersji papierowej przestały obowiązywać wraz z końcem listopada. Jakie są efekty wprowadzonej zmiany?
red | 06.12.2018
Kreatywność chorych na zwolnieniu
Kreatywność chorych na zwolnieniu Pracownik przebywający na zwolnieniu lekarskim może spodziewać się, że zostanie sprawdzony przez pracodawcę lub przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych . Co faktycznie podczas zwolnienia robi i czy na pewno go potrzebuje przeciętny Kowalski?
red | 11.12.2018
Pchał auto, by uciec przed wymiarem sprawiedliwości
Pchał auto, by uciec przed wymiarem sprawiedliwościNie udało się uniknąć kary 22-latkowi, który jadąc pod wpływem alkoholu spowodował kolizję na jednej z suwalskich ulic. Następnie pozbawiony środka transportu, pchał swoje uszkodzone auto ulicami miasta, by ostatecznie je porzucić i uciekać pieszo przed wymiarem sprawiedliwości.
red | 05.12.2018


Reklama
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 17-12-18

1 USD: 3,78711 EUR: 4,2906
1 CHF: 3,80251 GBP: 4,7718
1 RUB: 0,0570 


KonkursyStart


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: