suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Targi Pracy
Reklama

SOK poleca

Reklama

Apteka dyżurująca

Apteka dyżurująca:
ul. SZPITALNA 60
tel.: (87) 562 95 14

Informacja

ReklamaNajczęściej komentowane
Suwalczanie oburzeni sytuacją w ZDiZ
Suwalczanie oburzeni sytuacją w ZDiZObłudę, kolesiostwo, wykorzystywanie znajomości i pogardę dla pracowników zarzucają suwalczanie dyrektorowi Zarządu Dróg i Zieleni. Ośmieleni sprawą kobiety, która postanowiła wypowiedzieć wojnę miejskiej spółce, wyrażają swoje oburzenie.
red | 16.03.2017
„Odnalazła się Anna Anders. Tylko dlaczego nie w swoim regionie?”
„Odnalazła się Anna Anders. Tylko dlaczego nie w swoim regionie?”Widywana jest w Bostonie, Los Angeles i w Nowym Jorku. Od podlaskich miast, które miały być tak bliskie jej sercu jednak stroni. Podczas pierwszego roku pełnienia funkcji senatora, Anna Anders odwiedziła Suwałki zaledwie kilka razy. - Boi się do nas przyjeżdżać, czy nikt jej nie zaprasza - pytają suwalczanie.
red | 17.03.2017
Wspólnie przeciwko działaniom rządu
Wspólnie przeciwko działaniom rząduO obronności państwa, służbie zdrowia, ochronie środowiska i samorządzie terytorialnym rozmawiali uczestnicy I Suwalskiego Forum Demokratycznego. Przedstawiciele opozycji spotkali się w Suwałkach, by wyrazić swój sprzeciw wobec działań rządu. Na koniec zgromadzeni podpisali Deklarację Suwalską.
lena | 01.03.2017
Suwalczanki też wyjdą na ulicę
Suwalczanki też wyjdą na ulicęW całej Polsce Dzień Kobiet upłynie pod znakiem Międzynarodowego Strajku Kobiet. Na ulice zamierzają wyjść również suwalczanki. Panie domagać się będą między innymi pełni praw reprodukcyjnych oraz państwa wolnego od zabobonów. Jakimi ulicami przejdzie marsz?
lena | 07.03.2017
Suwalczanki zaprotestowały
Suwalczanki zaprotestowałyDzień Kobiet minął pod znakiem protestów kobiet na całym świecie. Udział w Międzynarodowym Strajku wzięły też suwalczanki. Na ulice wyszły z transparentami i czerwonymi kartkami dla rządu. Postulaty pań dotyczą kilku sfer życia, od ochrony zdrowia przez równość płac. zobacz zdjęcia »
lena | 08.03.2017
Pamiętają o Żołnierzach Wyklętych
Pamiętają o Żołnierzach WyklętychSuwalczanie uczcili Żołnierzy Wyklętych, czyli tych, którzy domagając się wolnej i niezależnej Polski, zostali ofiarami komunistycznego terroru. Była msza, uroczysty Apel Pamięci, Salwa Honorowa oraz składanie kwiatów pod pomnikiem. zobacz zdjęcia »
lena | 01.03.2017
„Ukwiecone miasto priorytetem ZDiZ”
„Ukwiecone miasto priorytetem ZDiZ”Ukwiecenie miasta, uzupełnienie ubytków w jezdniach, sprawdzenie stanu latarni ulicznych oraz umycie przystanków komunikacji miejskiej - to jedno z głównych zadań porządkowych, jakie zaplanowano na najbliższy czas. Spółdzielnie natomiast powinny zwrócić uwagę na stan placów zabaw.
red | 15.03.2017
Boją się o swoje fotele? Samorządowcy zaprotestowali
Boją się o swoje fotele? Samorządowcy zaprotestowali 1600 prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów z całej Polski wzięło udział w zjeździe przedstawicieli środowisk samorządowych. Na spotkaniu był też Czesław Renkiewicz. Wspólnie z innymi sprzeciwił się pomysłowi ograniczenia kadencyjności i zaapelował o respektowanie postanowień Konstytucji.
red | 17.03.2017
Pani senator w końcu zaszczyciła nasze miasto
Pani senator w końcu zaszczyciła nasze miastoCzyżby Anna Maria Anders wzięła sobie do serca uwagi mieszkańców, którzy nie widząc jej od kilku miesięcy, zastanawiali się dlaczego nie odwiedza Suwałk? W tym tygodniu senator przyjechała do naszego miasta. Odwiedziła jedną z lokalnych firm.
red | 22.03.2017
Rząd „za” ograniczeniem handlu w niedzielę
Rząd „za” ograniczeniem handlu w niedzielęNiedzielny handel będzie możliwy w internecie, a także między innymi na dworcach, lotniskach, w pociągach i kwiaciarniach. Rada Ministrów wypracowała stanowisko w sprawie obywatelskiego projektu o ograniczeniu handlu w niedziele.
lena | 22.03.2017
„Wracamy z oświatą do PRLu”
„Wracamy z oświatą do PRLu”Przepełnione klasy, lekcje odbywające się nawet na trzy zmiany i wielu bezrobotnych nauczycieli - właśnie tym, zdaniem Bożeny Kamińskiej, skutkować będzie wprowadzana przez PiS reforma oświaty. Posłanka wraz z Anną Naszkiewicz zachęca suwalczan do składania podpisów pod referendum.
kama | 01.03.2017
Działacze KOD w kwietniu znów staną przed sądem
Działacze KOD w kwietniu znów staną przed sądemChociaż w styczniu suwalski sąd uniewinnił działaczy KOD obwinionych o zakłócanie porządku publicznego podczas otwarcia wystawy o generale Andersie, oskarżyciel nie poddaje się. Tak jak zapowiedział, złożył apelację. 6 kwietnia pięć osób ponownie stanie przed sądem.
red | 21.03.2017
Znany suwalski biznesmen uniknie krat?
Znany suwalski biznesmen uniknie krat? Chociaż Prokuratura Regionalna w Białymstoku wnioskowała o aresztowanie suwalskiego biznesmena podejrzanego o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, ten wciąż jest na wolności. Sąd uznał bowiem, że areszt nie jest konieczny. Na jakim etapie jest sprawa?
red | 14.03.2017
Niedzielne zakupy tylko 2 razy w miesiącu?
Niedzielne zakupy tylko 2 razy w miesiącu?Zdaniem Elżbiety Rafalskiej, takie rozwiązanie byłoby najbardziej optymalne. Nie jest to jednak oficjalna rekomendacja Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Wiadomo jednak, że całkowite ograniczenie handlu w niedzielę nie wchodzi w grę.
red | 01.03.2017
Suwałki w blasku gwiazd. Kto przyjedzie do miasta?
Suwałki w blasku gwiazd. Kto przyjedzie do miasta?Koncerty zespołu Lemon, Enej i Sylwii Grzeszczak, jubileuszowa edycja SBF, a do tego liczne imprezy sportowe - kalendarz wydarzeń, jakie odbędą się w tym roku w mieście jest bardzo bogaty. Koszt wszystkich imprez można szacować na kilka milionów złotych. Co jeszcze będzie się działo?
kama | 03.03.2017


Cinema Lumiere

Dzisiaj: (30.03.2016)
Azyl (dubbing)
Seanse:
11:30
13:30
Azyl (napisy)
Seanse:
17:30
20:00
Piękna i Bestia
Seanse:
09:00
13:15
18:15
Piękna i Bestia 3D
Seanse:
09:30
15:45
Zając Max ratuje Wielkanoc
Seanse:
16:00
Power Rangers (dubbing)
Seanse:
13:00
17:45
Power Rangers (napisy)
Seanse:
20:45
Wszystko albo nic
Seanse:
20:15

Reklama
Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu handlu w niedzielę?
Tak, całkowitym
Tak, ale w ograniczonym zakresie
Nie

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 30-03-17

1 USD: 3,94021 EUR: 4,2292
1 CHF: 3,95381 GBP: 4,8904
1 RUB: 0,0699 


KonkursyStart


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: