suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny

Reklama

Browar - poprawiony
Reklama

Facebook

Najczęściej komentowane
Jarosław Zieliński odchodzi z MSWiA
Jarosław Zieliński odchodzi z MSWiAJarosław Zieliński, poseł Prawa i Sprawiedliwości odchodzi z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - informację przekazał sam polityk w mediach społecznościowych.
DZ | 25.11.2019
Prezydent wybrał logo
Prezydent wybrał logoPo wskazaniu komisji, która oceniała zgłoszone w konkursie prace, sondzie internetowej oraz konsultacjach z uznanymi grafikami Prezydent Suwałk podjął ostateczną decyzję w sprawie wyboru logo, które będzie promować przyszłoroczny jubileusz 300-lecia Miasta Suwałki.
DZ | 15.11.2019
Co z tym herbem?
Co z tym herbem?Szerokim echem wśród mieszkańców Suwałk odbiła się informacja o zmianach wprowadzonych w herbie miasta. Wielu suwalczan wyraziło swoje niezadowolenie, a w internecie zbierane są podpisy pod petycją: "NIE dla nowego projektu herbu Suwałk!".
DZ | 29.11.2019
1751 osób mówi nie dla nowego projektu herbu Suwałk
1751 osób mówi nie dla nowego projektu herbu SuwałkPetycja przeciwko wprowadzeniu nowego projektu herbu Suwałk wpłynęła w piątek (06.12) do suwalskiego Ratusza. Inicjatorzy akcji wyrazili swoje zaniepokojenie z powodu braku konsultacji decyzji zmiany herbu z samymi mieszkańcami.
DZ | 06.12.2019
Męski Różaniec ulicami Suwałk
Męski Różaniec ulicami SuwałkWspólnota Rycerzy Jana Pawła II po raz kolejny zaprasza wszystkich mężczyzn do wzięcia udziału w Męskim Różańcu ulicami Suwałk.
DZ | 21.11.2019
Zwolnieni kierowcy nie wrócą do pracy
Zwolnieni kierowcy nie wrócą do pracyWładze Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej miały prawo zwolnić kierowców komunikacji miejskiej - tak zadecydował Sąd Pracy w Suwałkach.
DZ | 20.11.2019
Dodatkowe oznakowania dla pieszych i rowerzystów
Dodatkowe oznakowania dla pieszych i rowerzystówWymalowania przed najbardziej uczęszczanymi przejściami dla pieszych hasła „Odłóż smartfon i żyj" oraz na ścieżkach rowerowych przed skrzyżowaniami hasła „Zwolnij” chce Jacek Niedźwiecki, radny Koalicji Obywatelskiej.
DZ | 15.11.2019
Insygnia Miasta Suwałki i nowy herb
Insygnia Miasta Suwałki i nowy herbPodczas ostatniej sesji Rady Miasta, radni przyjęli projekt uchwały w sprawie ustanowienia insygniów Miasta Suwałki i zasad ich używania. Długą debatę wzbudził również nowy herb Suwałk, który ma się na nich znaleźć.
DZ | 28.11.2019
Stanowisko ws. nowego herbu Suwałk
Stanowisko ws. nowego herbu SuwałkWładze miasta opublikowały stanowisko w związku z pojawiającymi się wątpliwościami i uwagami dotyczącymi nowego wzoru herbu Suwałk.
DZ | 03.12.2019
Polacy i Żydzi
Polacy i ŻydziWspólnych korzeni kulturowych Polaków i Żydów będą poszukiwali naukowcy i uczestnicy konferencji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach.
DZ | 14.11.2019
Internauci wybrali najlepsze logo
Internauci wybrali najlepsze logoZakończyło się internetowe głosowanie na najlepszy projekt logo Jubileuszu 300-lecia Miasta Suwałk. Mieszkańcy wyrazili swoje zdanie, ale ostateczną decyzję podejmie prezydent.
DZ | 12.11.2019
Ostateczna wersja logo 300-lecia Miasta Suwałk
Ostateczna wersja logo 300-lecia Miasta SuwałkZnamy ostateczną wersję logo 300-lecia Miasta Suwałk. Po konsultacjach z profesjonalnymi grafikami i artystami, Prezydent Suwałk zasugerował autorowi projektu – Marcinowi Gwiazdowskiemu drobne korekty.
DZ | 04.12.2019
Jak przebiegać będzie Rail Baltica przez Suwałki?
Jak przebiegać będzie Rail Baltica przez Suwałki?Konsultacje społeczne w sprawie przebiegu międzynarodowej linii kolejowej Rail Baltica przez granice Suwałk odbyły się w suwalskim Ratuszu.
DZ | 06.12.2019
Ul. Pileckiego oficjalnie otwarta
Ul. Pileckiego oficjalnie otwartaPo blisko dwóch latach od rozpoczęcia prac, w piątek (22.11) władze miasta dokonały oficjalnego otwarcia ulicy Rotmistrza Witolda Pileckiego w Suwałkach.
DZ | 22.11.2019
Drożej za prąd w Suwałkach
Drożej za prąd w SuwałkachO blisko 50% wzrośnie kwota, jaką Miasto Suwałki będzie musiało przeznaczyć z budżetu miejskiego na zakup prądu w latach 2020-2021. Podwyżki cen energii elektrycznej spowodowały, że z kasy miasta trzeba będzie wyasygnować blisko 5 mln zł więcej.
DZ | 28.11.2019


Cinema Lumiere


Reklama

Z jakim problemem spotkałeś/spotkałaś się przy poszukiwaniu pracy?
zbyt niskie wynagrodzenie
zbyt wygórowane oczekiwania
brak umowy o pracę
brak szkoleń
brak odpowiednich warunków/narzędzi do pracy
brak świadczeń dodatkowych
inne

Reklama

Informator medyczny

Konkursy


Start


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Nasz fanpage na FB | Agroturystyka Suwalszczyzna | Internetowe Biuro Nieruchomości | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
Tel: 885-212-212 e-mail: redakcja@suwalki.info, reklama@suwalki.info
Projekt i wykonanie: