suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
wybory2018_1
Reklama

SOK poleca

Reklama

Informator medyczny

ReklamaNajczęściej komentowane
Sławomir Sieczkowski: Odwrócimy miasto do ludzi
Sławomir Sieczkowski: Odwrócimy miasto do ludziLikwidacja strefy parkowania, odkorkowanie miasta, nowe żłobki i powiększenie granic Suwałk - to niektóre z punktów programu wyborczego Sławomira Sieczkowskiego. Kandydat na prezydenta i osoby chcące wejść do Rady Miejskiej zachęcają, by suwalczanie dali im szansę. zobacz zdjęcia »
kama | 04.10.2018
Kilka dni do wyborów. Zobacz, na kogo możesz głosować
Kilka dni do wyborów. Zobacz, na kogo możesz głosowaćJuż w niedzielę suwalczanie udadzą się do urn wyborczych. Na ich głosy czeka 178 kandydatów na radnych. Dla tych mieszkańców, którzy jeszcze nie zapoznali się z nazwiskami osób starających się o mandat, przedstawiamy wszystkie listy oraz dokładny obszar poszczególnych okręgów.
kama | 18.10.2018
Sławomir Sieczkowski chce obudzić Suwałki
Sławomir Sieczkowski chce obudzić Suwałki- Dzień dobry Suwałki - takimi słowy swoją konferencję rozpoczął czwarty kandydat na prezydenta naszego miasta Sławomir Sieczkowski. 41-letni urzędnik przekonuje, że jest dobrze przygotowany do działania na rzecz suwalczan. Chce zadbać o dobrą pracę, gospodarkę i aktywizować mieszkańców.
kama | 21.09.2018
Prezydent zarzuca Mackiewiczowi kłamstwa
Prezydent zarzuca Mackiewiczowi kłamstwa Podczas wczorajszej konferencji Czesław Renkiewicz zarzucił Grzegorzowi Mackiewiczowi nieprawdę w przypadku kwot pieniężnych miasta, na które się kandydat powołuje. Chodzi przede wszystkim o wielkość zadłużenia Suwałk, które według prezydenta, nie oddaje stanu faktycznego.
kafka | 12.10.2018
Grzegorz Gorlo piątym kandydatem na prezydenta
Grzegorz Gorlo piątym kandydatem na prezydentaKu radości jednych i zdziwieniu innych mieszkańców, Grzegorz Gorlo zdecydował się walczyć o fotel włodarza Suwałk. Chce działać na rzecz seniorów, wprowadzić osiedlowe rady i pomagać w rozwoju przedsiębiorczości. Jak stwierdził, zerwał partyjne sznury, by tworzyć miasto bez wykluczeń.
kama | 27.09.2018
Konferencja Mackiewicza pod hasłem „Renkiewicz znowu kłamie”
Konferencja Mackiewicza pod hasłem „Renkiewicz znowu kłamie”Kandydat twierdzi, że gdyby prezydent chciał udowodnić swoją rację, podałby go do sądu, co skończyłoby się przedstawieniem właściwych dokumentów, a nie prezentacją multimedialną podczas konferencji prasowej. Mackiewicz podtrzymuje wszystkie swoje zarzuty dotyczące długów miasta.
kafka | 17.10.2018
Renkiewicz prezydentem, Sieczkowski wice?
Renkiewicz prezydentem, Sieczkowski wice?Właśnie taki scenariusz najchętniej widziałaby część suwalczan. Jak mówią, kandydat z komitetu Mieszkańcy Suwałk powinien jako wiceprezydent zająć się sprawami gospodarczymi naszego miasta. Inni na stołku wice widzieliby z kolei Grzegorza Gorlo. Duża grupa chce jednak totalnego przewietrzenia.
kama | 17.10.2018
Prezydencka debata za nami. Jak wypadli kandydaci?
Prezydencka debata za nami. Jak wypadli kandydaci?1,5 godziny trwała wczoraj prezydencka debata. Kandydaci odpowiadali na pytania związane z inwestycjami, gospodarką, oświatą czy promocją miasta. Suwalczanie nie mogli jednak posłuchać wszystkich ubiegających się o prezydencki fotel. Zabrakło bowiem Grzegorza Mackiewicza.
kama | 10.10.2018
Jeden na drugim, czyli plakatowa walka trwa
Jeden na drugim, czyli plakatowa walka trwaKampania wyborcza w pełni. Widać to przede wszystkim na suwalskich ulicach. Niemal z każdej części miasta na suwalczan spoglądają uśmiechnięte, a często też wyretuszowane twarze kandydatów na prezydenta i suwalskich radnych. Słupy ogłoszeniowe na grubo pozaklejane są ich sylwetkami.
kama | 05.10.2018
Tak może wyglądać nowy suwalski dworzec
Tak może wyglądać nowy suwalski dworzecNowoczesny budynek, do którego wjeżdżałyby pociągi i autobusy, powierzchnia handlowo-usługowa, a nieopodal nowe osiedle mieszkalne - taką koncepcję budowy zintegrowanego dworca i przekształcenia terenów kolejowych ma Czesław Renkiewicz. To jeden z punktów wyborczych starającego się o reelekcję prezydenta.
kama | 03.10.2018
Grzegorz Gorlo usunięty z PiS-u
Grzegorz Gorlo usunięty z PiS-uChoć odejście z klubu radnych PiS zadeklarował pod koniec czerwca, Gorlo wciąż pozostawał członkiem partii. Po kilku godzinach od ogłoszenia kandydatury na prezydenta Suwałk, biuro poselskie Jarosława Zielińskiego poinformowało o skreśleniu Grzegorza Gorlo z PiS-u.
kafka | 28.09.2018
99 obietnic Czesława Renkiewicza
99 obietnic Czesława Renkiewicza200 dodatkowych miejsc w żłobkach, budowa 150 mieszkań, likwidacja 500 dymiących kominów czy budowa zintegrowanego dworca - to kilka z punktów w programie wyborczym Czesława Renkiewicza. Starający się o reelekcję prezydent zapewnia, że nie obiecuje rzeczy niemożliwych.
kama | 21.09.2018
U zbiegu Andersa i Putry posadzili 100 drzew
U zbiegu Andersa i Putry posadzili 100 drzewMieszkańcy naszego miasta, nauczyciele oraz uczniowie wraz z władzami Suwałk posadzili 100 drzew z okazji 100 lat odzyskania przez Polskę niepodległości. Na skwerze pojawiły się lipy, jabłonie, klony i jesiony. Jest to jedna w wielu inicjatyw wpisujących się w jubileuszowy rok. Zobacz zdjęcia»
red | 16.10.2018
Suwałki zanieczyszczone jak Kraków. Mackiewicz mówi, jak temu zaradzić
Suwałki zanieczyszczone jak Kraków. Mackiewicz mówi, jak temu zaradzić– Ekipa rządząca chwali się, że jest to miasto ekologiczne, a fakty są zupełnie inne – powiedział kandydat podczas konferencji na temat ochrony środowiska. Jak stwierdził, w tej kwestii dużo problemów pozostaje nierozwiązanych, a Suwałki nie są tak czyste, jak się je przedstawia.
kafka | 27.09.2018
„W tej kampanii było sporo kłamstwa”
„W tej kampanii było sporo kłamstwa”Teczki IPNu, haki i fala hejtu - w takim tonie, zdaniem starającego się o reelekcję Czesława Renkiewicza, upłynęła kampania wyborcza. Prezydent ma jednak też wiele miłych wspomnień. Jak stwierdził, spotkał się z tysiącami mieszkańców. Nie brakowało zarówno ciepłych słów, jak i trudnych rozmów.
kama | 19.10.2018


Cinema Lumiere


Reklama
Czy Twoim zdaniem w Suwałkach jest potrzebne nowe centrum handlowe?
Tak
Nie

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 19-10-18

1 USD: 3,76011 EUR: 4,3049
1 CHF: 3,77461 GBP: 4,9014
1 RUB: 0,0572 


KonkursyStart


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: