suwalki.info - Suwalski Serwis Informacyjny
Login:
Hasło:
Reklama

SOK poleca

Reklama

Informator medyczny

ReklamaNajczęściej czytane
Pożar zajazdu w Krzywem
Pożar zajazdu w KrzywemKilka kilometrów za Suwałkami w miejscowości Krzywe zauważono ogień na dachu popularnego zajazdu. Od rana pracują tam strażacy, którzy wciąż zmagają się ogniem i starają się zabezpieczyć budynek. Do pomocy przyjeżdżają kolejne zastępy. Zobacz zdjęcia i filmy»
red | 29.09.2018
Wyborcze jedynki. Kto startuje do Rady Miejskiej?
Wyborcze jedynki. Kto startuje do Rady Miejskiej?Nauczyciele, dyrektorzy czy przedsiębiorcy będą ubiegać się o mandat radnego w Suwałkach. O reelekcję zawalczy też wielu obecnych rajców. Do Rady Miejskiej chcą wejść osoby w różnym wieku. Najmłodsza kandydatka ma 18 lat. Niektóre nazwiska na poszczególnych listach mogą zaskakiwać.
kama | 18.09.2018
Milionowe straty po pożarze w Taciewie. Spłonęło ponad 2 tys. zwierząt
Milionowe straty po pożarze w Taciewie. Spłonęło ponad 2 tys. zwierzątKilkanaście godzin trwała akcja gaśnicza w Taciewie. Z ogniem, który wybuchł w kompleksie chlewni, walczyło około 90 strażaków. Spłonęły 4 budynki oraz ponad 2 tysiące zwierząt. Takiego pożaru suwalscy strażacy nie wdzieli od wielu lat. Straty szacuje się w milionach złotych.
kama | 16.10.2018
Policyjne oblężenie na Reja. W alkomat dmuchnęło kilkuset kierowców
Policyjne oblężenie na Reja. W alkomat dmuchnęło kilkuset kierowcówPonad 400 kierowców skontrolowali dziś suwalscy policjanci, którzy przez dwie godziny prowadzili akcję „trzeźwy poranek”. Z alkomatami stali między innymi po obu stronach ulicy Reja, a także na Obozowej. Wyniki dzisiejszej kontroli zaskakują.
red | 05.10.2018
Tak może wyglądać nowy suwalski dworzec
Tak może wyglądać nowy suwalski dworzecNowoczesny budynek, do którego wjeżdżałyby pociągi i autobusy, powierzchnia handlowo-usługowa, a nieopodal nowe osiedle mieszkalne - taką koncepcję budowy zintegrowanego dworca i przekształcenia terenów kolejowych ma Czesław Renkiewicz. To jeden z punktów wyborczych starającego się o reelekcję prezydenta.
kama | 03.10.2018
Prezydencka debata za nami. Jak wypadli kandydaci?
Prezydencka debata za nami. Jak wypadli kandydaci?1,5 godziny trwała wczoraj prezydencka debata. Kandydaci odpowiadali na pytania związane z inwestycjami, gospodarką, oświatą czy promocją miasta. Suwalczanie nie mogli jednak posłuchać wszystkich ubiegających się o prezydencki fotel. Zabrakło bowiem Grzegorza Mackiewicza.
kama | 10.10.2018
Sławomir Sieczkowski chce obudzić Suwałki
Sławomir Sieczkowski chce obudzić Suwałki- Dzień dobry Suwałki - takimi słowy swoją konferencję rozpoczął czwarty kandydat na prezydenta naszego miasta Sławomir Sieczkowski. 41-letni urzędnik przekonuje, że jest dobrze przygotowany do działania na rzecz suwalczan. Chce zadbać o dobrą pracę, gospodarkę i aktywizować mieszkańców.
kama | 21.09.2018
Chce zmienić nazwę naszego województwa
Chce zmienić nazwę naszego województwaCiekawych, choć niejednokrotnie kontrowersyjnych pomysłów, Jerzemu Ząbkiewiczowi nie brakuje. Była już koncepcja utworzenia kopalni złóż tytanu na Suwalszczyźnie, teraz przyszedł czas na zmianę nazwy województwa. Jak kandydat do sejmiku chce przemianować województwo podlaskie?
kama | 09.10.2018
Przypadki pedofilii w kościele także w naszym regionie
Przypadki pedofilii w kościele także w naszym regionieFundacja „Nie lękajcie się” opublikowała interaktywną mapę pedofilii w polskim kościele. Zawarte na niej dane przerażają. Do tej pory zaznaczono 255 ofiar i zaledwie 59 skazanych. Niestety przypadki takich czynów miały miejsce też w naszym regionie. Jeden ksiądz został skazany.
kama | 11.10.2018
Sławomir Sieczkowski: Odwrócimy miasto do ludzi
Sławomir Sieczkowski: Odwrócimy miasto do ludziLikwidacja strefy parkowania, odkorkowanie miasta, nowe żłobki i powiększenie granic Suwałk - to niektóre z punktów programu wyborczego Sławomira Sieczkowskiego. Kandydat na prezydenta i osoby chcące wejść do Rady Miejskiej zachęcają, by suwalczanie dali im szansę. zobacz zdjęcia »
kama | 04.10.2018
Zderzenie aut na Wojska Polskiego. Mężczyznę ratowali przechodnie
Zderzenie aut na Wojska Polskiego. Mężczyznę ratowali przechodnieDo kolizji dwóch aut doszło dzisiejszego popołudnia na ulicy Wojska Polskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z kierujących najprawdopodobniej stracił przytomność. Po długiej reanimacji, którą rozpoczęli przechodnie, poszkodowanego przetransportowano do szpitala.
kama | 25.09.2018
Przetasowania wśród kandydatów na radnych
Przetasowania wśród kandydatów na radnych178 osób kandyduje na radnych. Niektórych próżno jednak szukać na listach tych ugrupowań, z którymi byli związani przez ostatnie lata. Wierny PiSowi Mirosław Hartung znalazł się w komitecie Mieszkańcy Suwałk. Na listach SLD nie ma już Karola Korneluka. Z lewicy startują zaś inni suwalscy radni.
kama | 22.09.2018
Jezdnia suwalskiej obwodnicy jest już gotowa
Jezdnia suwalskiej obwodnicy jest już gotowaWraz z 91 tygodniem prac zakończono budowę 13-kilometrowej betonowej jezdni suwalskiej obwodnicy. Obecnie trwają prace wykończeniowe przy serwisówkach, poboczach i skarpach. Ponadto stawiane są barierki i ogrodzenia. Jak informuje Ratusz, prace wykonane są w 84%. Zobacz film i zdjęcia »
red | 28.09.2018
Doceniono najpiękniejsze ogrody w Suwałkach
Doceniono najpiękniejsze ogrody w SuwałkachKonkurs „Gdzie te piękne ogrody i kwieciste balkony” pozwala wyłonić miejskich ogrodników, którzy szczególnie dbają o wygląd balkonów, ogródków czy zieleni na terenach zakładów pracy i placówek oświatowych. Rozstrzygnięcie odbyło się 15 września w ramach pikniku rodzinnego. Zobacz zdjęcia »
red | 17.09.2018
Suwalczanie tłumnie ruszyli na „Kler”
Suwalczanie tłumnie ruszyli na „Kler”Sale wypełnione do ostatniego miejsca, dodatkowe seanse i rezerwacje dokonywane na kilka dni do przodu - suwalskie kino przeżywa prawdziwe oblężenie. A wszystko za sprawą najnowszego filmu Wojtka Smarzowskiego. Na „Kler” masowo ruszyli suwalczanie i mieszkańcy okolicznych miejscowości.
kama | 01.10.2018


Cinema Lumiere


Reklama
Kto twoim zdaniem zostanie prezydentem Suwałk?
Grzegorz Gorlo
Grzegorz Mackiewicz
Czesław Renkiewicz
Sławomir Sieczkowski
Mariusz Szmidt
ODDANIE GŁOSU

Aby oddać głos postępuj zgodnie z instrukcją:

1. Wyślij sms pod numer 7255 (2,46 z VAT) o treści KOD.DODAJ
2. Otrzymany kod wpisz w poniższe pole formularza

Kod SMS:

Kursy walut

Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 17-10-18

1 USD: 3,71231 EUR: 4,2936
1 CHF: 3,74561 GBP: 4,8794
1 RUB: 0,0568 


KonkursyStart


Aktualności


Informacje


Biznes


Rozrywka


TurystykaOgłoszenia - Suwałki | Mieszkania z dopłatą MdM | Olimpijskie ogrody | Opieka Niemcy | Markowe świece zapachowe | Tanie Odżywki | Agroturystyka Suwalszczyzna | Reklama Suwałki

Copyright © 2004-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis Suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 87 730 5991 e-mail: [email protected], [email protected]
projekt i wykonanie: